Komentari na vest

Bonzi Kolson pokorio Evropu sa Fenerom pa se vratio u Makabi

j

jokicvv.

pre 38 minuta

a mogao je kod nas
B

Bilosta1

pre oko 1 sat

Sta bi sa njim u partizanu? Na srecu nista.

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 2 sata

Прегерују га више. Постало је ко нба, све исти играчи се врте а кошарка иста

SKIZ

pre oko 2 sata

запосли се па нађи новог

Luka Kovijanic

pre oko 3 sata

a mogao je kod nas

Dakara

pre oko 3 sata

I za ovog bio zainteresovan Partizan, na kraju i on ode u drugom pravcu