Komentari na vest

Dresovi Zvezde oštećeni tokom pranja u Barseloni, iz Beograda poslati novi

c

coki976

pre 3 meseca

zek ledej nema problema sa pranjem dresova😊
@

@Čova

pre 3 meseca

Ubedljivo najbolji komentar
K

Keru

pre 3 meseca

Počele su igtice i podmetačine van terena sad od Barselone jer im gori pod nogama a slično očekujemo i od davno otpisanog Partizana ali njima je motiv čista mržnja.
A

Aleksakg

pre 3 meseca

Tako je... na vasu bezuslovnu ljubav mi uzvracamo mrznjom, sram nas bilo! E ko sve ima internet danas...
@

@Aleksakg

pre 3 meseca

Daleko od toga da vas volimo, vi ste nam rivali ali vas ni ne mrzimo, dok se za vas to ne može reći.
A

Aleksakg

pre 3 meseca

Jeste, nama je decenijama na clanskim kartama kluba navijaca stajalo"mrzim Partizan" a ne vama... no, ko falsifikatorima istorije da objasni ocigledne cinjenice kad svi patite od selektivne memorije
B

Batistuta1

pre 3 meseca

Nemaju rezervne Fmp?
N

Nanas

pre 3 meseca

Pa ovo je dobra vest za grobare, njih svakako vise zanima sta ce Zvezda uraditi veceras,nego njihov klub, ovako se ne poklapa satnica,pa ce moci malo i svoje da gledaju,inace bi ljudi gledali ceo mec Zvezde,zaboravili bi da igraju u isto vreme !!! Njima se sezona svela na gledanje i navijanje za Zvezdine protivnike...
K

Ko poznaje

pre 3 meseca

Zvezdaše ni pakao mu neće teško pasti.
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre 3 meseca

Ahahahahahahahahahahahahahahah
M

Mico12

pre 3 meseca

Pola sata duže za odmor,hm. Otkuvali garant,spali stikeri kladionice sa dresa
P

Pobeda je resenje

pre 3 meseca

Barselona zeli da destabilizuje Zvezdu na sve nacine sto nije fer.
P

Pa ono

pre 3 meseca

Oprali im dresove, a oni navikli da igraju tri dana u istim.
M

Milili

pre 3 meseca

Oprao se grb CZV, vidi se FMP. Vreme čuda 😄

Realno123

pre 3 meseca

Kako ide drzanje fenjera i casova kosarke od strane mocnnog asvela kod kuce ah da uzeli ste pobijedu iako vas je sramota
R

RS Rs

pre 3 meseca

Cepter. Igokea. Mislite o tome.
R

Raša P

pre 3 meseca

Loša reklama za proizvođača
Г

Гос'

pre 3 meseca

Слаб економ, нек се распита код Стола како се ради посО..😆

Bojsa2

pre 3 meseca

Amaterski potez kluba. Cuj,nisu imali rezervnu kopiju,nego peru dresove?! Pa valjda imaju vise komada,a ne jedan komplet.
z

zare11

pre 3 meseca

rezervnu KOPIJU :D
Н

Немања123

pre 3 meseca

Ти иначе кад се увече враћаш кући, пре него што уђеш у зграду скинеш са себе мајицу и бациш је у контејнер, сутра ујутру вадиш нову из целофана, и тако из дана у дан
V

Vdusan

pre 3 meseca

Naravno da imaju kopiju! I ta kopija nije u koloru, nego je crno-bela. 😉
D

Dexon77

pre 3 meseca

Je l' provirio FMP grb?
M

Mamma mia

pre 3 meseca

Mi imamo Obradovića, gde je vaš?
@

@Dexon77

pre 3 meseca

Bolje to nego Zepter lopta ;)
S

Samo da pitam

pre 3 meseca

Da nisu slučajno poneli fmp dresove stare ?
B

Blade13

pre 3 meseca

Kao i Partizan-Igokea
J

Joj joj joj

pre 3 meseca

Duhoviti pripadnici Torcida Beograd.
M

Mile led

pre 3 meseca

Hahahah kakvi amateri ali sta ocekivati od tima koji ni top 8 pobedu nema a ifra isto talmicenje cec deset godina
К

Каталонски аутономаши

pre 3 meseca

Намерно нам упропастили опрему.

misa 81

pre 3 meseca

Imam jebeno osecaj da ih dobijamo
X

XY

pre 3 meseca

Mogli smo da pitamo real da nam pozajmi njihove, pa da se smrkne barsinim igracima kad izadjemo. Da prodju isto ko protiv reala
Р

Ранко Стојић

pre 3 meseca

Могли смо и у њиховим резервним да играмо полупаћемо их ко коње.Гази Звездо 🔴⚪
m

markobd

pre 3 meseca

ne moraju vala nove dresove ali kad idu na duplo kolo poneses 2 garnutire pa peri doma
N

NN3

pre 3 meseca

Trebali ste i istaći da su ovo specijalni dresovi, drugačiji od standardnih, štampani samo za mečeve u Španiji zbog tamošnjih zakona oko sponzora. Zato se čekala druga garnitura iz Beograda. Ovako kad pročitaš ispadne kao da je amaterski klub koji je otišao eto tako samo sa jednim dresovima.
A

Aleksakg

pre 3 meseca

A jesu li kad su krenuli na put znali da igraju dve utakmice u Spaniji ili su to saznali kad se prva zavrsila? Za druga pitam...
M

Ma

pre 3 meseca

Da se nisu previše nečim nakljukali. Odlažu utakmice, odlažu početak..gde god učestvuju prave mulj.
N

Nema problema

pre 3 meseca

Gađajte ih hipersoničnom raketom što vam je šef nabavio preko alibabe.
M

MNM

pre 3 meseca

Crveno bele boje trn su oku mnogima.Gazi lomi Zvezdoooo ne obaziri se ma niske španske provokacije
A

Acaaaaaaa

pre 3 meseca

Iz nekog razloga sam mislio da ekipe na ovom nivou menjaju opremu nakon svake utakmice..preskupo bi bilo realno
n

neshha

pre 3 meseca

Pa dobro mozda ne bas tako,ali krenuti na dve utakmice u 3 dana sa jednim kompletom stvarno deluje neozbiljno.
u

ugsjk

pre 3 meseca

Pa i ne bi bilo bas preskupo. Racunaj da imas 60 utakmica u sezoni, puta 12 dresova = 720 dresova. Puta 10€ sto je fabricka cena tog dresa = 7200€ za celu sezonu to kosta sponzora. Smesno.
E

Ej

pre 3 meseca

Dres u fan shopu je pre skup, duzan sam bio drugaru jos 12. Eura a mislio stotka bice dovoljno :D
S

SveJeBeloSmrkkk

pre 3 meseca

Namerno sabotirali da se odlizi mec jer su umorni...na kraju pola sata, prc milojka.
S

Sever73

pre 3 meseca

I kod tebe kad si nastao je bilo mslo zastoja zato što je muški hromozo razmatrao dali treba da taj dotični ženski hromozon udruži sa svojim,svestan da može doći do prirodne katastrofe!!?
t

trb

pre 3 meseca

andrejka stigli dresovi
M

Micko av

pre 3 meseca

Da ste nosili originalnu garnituru crvene jednobojne sa panterom, ne bi mogli da poboje.
i

ivko svemirko

pre 3 meseca

Ne, nego ćemo da stavimo zastavu srbije u crno, sivo, beloj boji na dres.
9

9090909

pre 3 meseca

Obradovic Zeljko organizovao sabotazu uz pomoc Savicevih diverzantskih vjestina.
Č

Čova

pre 3 meseca

Zoki Savic pustio ves masinu na 90 stepeni.
G

GrobariPrahovo

pre 3 meseca

😂😂😂
G

Grofinjo

pre 3 meseca

Joj ko vas ne zna...
M

MNM

pre 3 meseca

Svi nas znaju jer smo najbolji,najjači i svi nam zavide :))
A

ANDREJKADRESOVI

pre 3 meseca

Hahahahahahahaa isto kao u Montevideu
Д

Драгиша Мишовић

pre 3 meseca

Ово делује још невероватније од Изундуове повреде приликом сагињања на паркингу

Minersi

pre 3 meseca

Stiće mali Stanoje da donese do večeras dresove.
K

Kme

pre 3 meseca

Neki grobar prao dres