Embid i Fila nadoknadili -16, Bobi sa džogerom u ruci spašavao situaciju u Hjustonu (VIDEO)

pre 6 meseci

Добар је бобан,прави позитивац али није нешто бистар у нба стално га третирају као дежурног клауна и дворску луду и то кошаркаш!? Са знањем џогера?
S

Slaba odbrana

I nesrećni Šarlot je nadoknadio 16 poena razlike ali izgleda da to nije bitno.Odigram Šarlot uživo dvojku 4 kvota rezultat 38:27 za Vašington,razlika ode na 46:30,poluvreme 63-57 i onda u drugom poluvremenu kreće šou,koje ludilo od utakmice 68-65 igrač Šarlota promašuje lagano polaganje umesto 1 razlike za minut ipo 10 razlike 75-65,kroz naredna dva minuta Šarlot vodi 78-77 reko super vratili se ali ne leži vraže Vašington pogadja 3 trojke zaredom pravo,do kraja treće četvrtine 9 razlike,početak četvrte 11 razlike 99:88,sad kreće drugi deo ludila 99-97 devet minuta do kraja,109-99 za Vašington 7 minuta do kraja,Šarlot 2/23 za tri poena u to trenutku pravoniotkuda daju 4 trojke zaredom uz dva slobodna bacanja i preokreću na 113-111 na 3:50 do kraja potom koš faul 116:111,na kraju 124-117 za Šarlot...