Komentari na vest

Evroliga i ABA liga o “strateškim mogućnostima”, odnosno – mestima u Evrokupu

A

Animationems

pre oko 2 meseca

apsolutno jako teško i skoro nemoguće osvojiti smešnih 200fb apsolutno jako teško i skoro nemoguće osvojiti smešnih 200fb
N

Nemanjavp5

pre oko 2 meseca

Zna se ko ce u evroligu.. Zvezda, pfk i dubai
z

zigs5

pre oko 2 meseca

Dobro je pitanje ko ce ici u Euroligu

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

Pitanje je ko ce ići u Evroligu

Aleksandar Dilparic

pre oko 2 meseca

Ko zna ko ce ici u evroligu ove godine.

daganma

pre oko 2 meseca

Ovo je postalo smejurija

VW87

pre oko 2 meseca

Ja vise nisam za Evroligu...nema tu slifa vise...

mitar delibašić

pre oko 2 meseca

Ma kakvi 6 meseci ovo je smesno
P

Peca Milic

pre oko 2 meseca

Aca logičan....
B

Bratistuta

pre oko 2 meseca

Na slici sve ozbiljne legende. Zajedno imaju 6 meseci igranja košarke.