Komentari na vest

Evroliga može da izvisi za NBA Evropu! FIBA glavni partner, pobednik Lige šampiona ima mesto

Aleks2001

pre 7 dana

Nba evropa oklahoma zvezda 120-50😂

bugarinov

pre 7 dana

Da smo pametni da idemo sto dalje od Evrolige...lopovski projekat
P

Pazi

pre 7 dana

Jeste lopovski projekat ali ovaj miriše da će biti još veći.

jovan1111

pre 8 dana

nije nista bolji od celavog
M

Marko251410

pre 8 dana

Ništa ni on neće promeniti.

Branislav Jovanovic

pre 8 dana

Da se hoce vise ova ideja raspati a potom i EL pa da se vratimo modelu kao nekad, sampioni u BCL i rokaj
g

gnrslash

pre 8 dana

Iskreno ne znam na sta ce to liciti i koliko zapravo para moze da donese. Bas me zanima model za koji kazu da su osmislili i da im deluje da ce biti uspesan

Isa Peric

pre 8 dana

Ako i izvise, bolje nego da se petljaju sa "kaubojima' iz NBA lige.
š

šalalala

pre 8 dana

Šta će ovoliko botova u komentarima u zadnje vreme?

mlade016@gmail.com

pre 8 dana

Gluposti, oni da nam serviraju sve kako ćemo mi da igramo i da se ponašamo. Ali tako i treba Evroligi kad ne može ovoliko godina da napravi sistem i gde je dozvoljeno da 11 ekipa odlučuje o svemu.
i

ivana9997

pre 8 dana

Treba svi klubovi da istupe iz evrolige, non stop kaznjavaju, zezaju nase klubove za licence a ovamo nikakva zarada od njih
К

Кљаки

pre 8 dana

АБА лига да направи престројавање ка ФИБА да се има колико толико добра стартна позиција. Познавајући нас то се неће десити.