Komentari na vest
Evroliga može da izvisi za NBA Evropu! FIBA glavni partner, pobednik Lige šampiona ima mesto
Aleks2001
pre 7 dana
Nba evropa oklahoma zvezda 120-50😂

bugarinov
pre 7 dana
Da smo pametni da idemo sto dalje od Evrolige...lopovski projekat
P
Pazi
pre 7 dana
Jeste lopovski projekat ali ovaj miriše da će biti još veći.
jovan1111
pre 8 dana
nije nista bolji od celavog
M
Marko251410
pre 8 dana
Ništa ni on neće promeniti.
Branislav Jovanovic
pre 8 dana
Da se hoce vise ova ideja raspati a potom i EL pa da se vratimo modelu kao nekad, sampioni u BCL i rokaj
g
gnrslash
pre 8 dana
Iskreno ne znam na sta ce to liciti i koliko zapravo para moze da donese. Bas me zanima model za koji kazu da su osmislili i da im deluje da ce biti uspesan
Isa Peric
pre 8 dana
Ako i izvise, bolje nego da se petljaju sa "kaubojima' iz NBA lige.
š
šalalala
pre 8 dana
Šta će ovoliko botova u komentarima u zadnje vreme?
mlade016@gmail.com
pre 8 dana
Gluposti, oni da nam serviraju sve kako ćemo mi da igramo i da se ponašamo. Ali tako i treba Evroligi kad ne može ovoliko godina da napravi sistem i gde je dozvoljeno da 11 ekipa odlučuje o svemu.
i
ivana9997
pre 8 dana
Treba svi klubovi da istupe iz evrolige, non stop kaznjavaju, zezaju nase klubove za licence a ovamo nikakva zarada od njih
К
Кљаки
pre 8 dana
АБА лига да направи престројавање ка ФИБА да се има колико толико добра стартна позиција.
Познавајући нас то се неће десити.








