Komentari na vest
Greši se i u NBA, ne samo u Evroligi: Sudije oštetile Denver protiv Lejkersa
?
???
pre 3 meseca
Gresi?
Pa ova liga je cirkus, koraci ne postoje 🤣
M
MrZrex
pre 3 meseca
Greškom plus, prvo sam razumeo da kažeš za Evroligu mrtvu.
t
tnt
pre 3 meseca
Čuj greši se i u NBA… Tamo sudije oduvek doslovno ne znaju gde biju…








