Komentari na vest
Javio se bivši direktor Cibone: Šuplja priča o prodaji mesta Zvezdi, kako je klub mogao da odluči ko će u Evroligu
MNM
pre preko 3 godine
Pa
pre preko 3 godine
xyzet
pre preko 3 godine
NOVAC JE TO I TO VELIKI
pre preko 3 godine
Djuradj
pre preko 3 godine
Rule55
pre preko 3 godine
pa vi stvarno mislite
pre preko 3 godine
kosta777
pre preko 3 godine
Naravno
pre preko 3 godine
Ojsa
pre preko 3 godine
Gleda, gleda
pre preko 3 godine
Mop
pre preko 3 godine
BALKANSKI SPIJUN
pre preko 3 godine
Ma
pre preko 3 godine
Gosthjk
pre preko 3 godine
MA SVE JE JASNO. ,
pre preko 3 godine
ko o čemu, oni o....
pre preko 3 godine
Zakukuljeno zamumuljeno - ZAVRSENO
pre preko 3 godine
Sad je sve gotovo, NOVAC je potrosen
pre preko 3 godine
DZABA PRAVDANJA. KRIMOSI RADE !
pre preko 3 godine
Top Gun
pre preko 3 godine
lecin
pre preko 3 godine
VERO
pre preko 3 godine
DrvoMamaDrvo
pre preko 3 godine
koje
pre preko 3 godine
hanter
pre preko 3 godine
Neptun 87
pre preko 3 godine
posteni
pre preko 3 godine
Blaki
pre preko 3 godine
i sada bi ovo
pre preko 3 godine
Gost556
pre preko 3 godine
e klosaru jedna
pre preko 3 godine
klosarcino
pre preko 3 godine
Dosta lazi indijancu
pre preko 3 godine
Aebre
pre preko 3 godine
Treba napomenuti
pre preko 3 godine
Auuu covece
pre preko 3 godine
x)))))
pre preko 3 godine
Gost999
pre preko 3 godine
Sima Arauho
pre preko 3 godine
gost23
pre preko 3 godine
pfc!
pre preko 3 godine
ejjj
pre preko 3 godine
Gost929
pre preko 3 godine
gost991
pre preko 3 godine
zaks
pre preko 3 godine
Evo
pre preko 3 godine

.jpg.webp)






