Komentari na vest

Kako se stiže od Vašingtona do Užica: Pre tri meseca ležim na kauču, a sada igram protiv Partizana

Nrconicar8

pre oko 2 meseca

Odlican igrac zasluzuue mnogo boljo klub
M

Murat Kalinici

pre oko 2 meseca

Moli Boga da ne naletis na mene, jer kad gubim krecem fizicki da nasrcem na protivnike..

Marina Jovanovic

pre oko 2 meseca

Liverkuzen CE Pobediti na mecu

Marina Jovanovic

pre oko 2 meseca

Srbija srbija top top top
h

h. o. r. i. 91

pre oko 2 meseca

Svaka cast momci

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

Dobar igrač, šteta što igra Kls, može on mnogo više

Nikola Jovanovic

pre oko 2 meseca

Upornost se isplati
J

Jovan2208

pre oko 2 meseca

treba da se proba 1 veceras mozda neko iznenadjenje bude

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Dobro za Napredak

VW87

pre oko 2 meseca

Svaka cast za pricu,u malim klubovima ima mnogo potencijala...

Milosac Markovic

pre oko 2 meseca

Kako se stiže od Vašingtona do Užica: Pre tri meseca ležim na kauču, a sada igram protiv Partizana
n

nije fer

pre oko 2 meseca

čovek traži devojku a vi ni sliku da ostavite 😀

Natasa27

pre oko 2 meseca

Svaka čast na borbi i upornosti, takve priče baš motivišu.

Veljaa13

pre oko 2 meseca

o pokazuje koliko se brzo stvari mogu promeniti u sportu.
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Jedini mi je napunio oko iz Slobode,zanimljiv igracic skoz, jos uvek mlad decko m9ze da napreduje

JEJICA

pre oko 2 meseca

Baš ti je to dobro:igram protiv partizana...

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

Gledao sam ga nije los igrac ovo je znak da ne treba nikad odustati od snova

Mateja Veljovic

pre oko 2 meseca

svaka cast za napredak

milosveca@gmail.com

pre oko 2 meseca

hahaha ne moze da nadje devojku hahahaah

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Какп се стиже? Авионским летом.
h

h

pre oko 2 meseca

Posle Zlatibora baš nije sigurno
C

Czz

pre oko 2 meseca

Problem nasih tribina. I sjevera i juga. Kaze: sjedim na kaucu prije tolko i tolko i sad igram protiv partizana. Ne sine. Sad igras za Slogu. Navijaci, ne, ne navijate za Zvezdu i Partizan nego dolazite da gledate protivnike. Nasa liga prazne tribine, evropa sve puno- mada i to je diskutabilno.
D

Dzi

pre oko 2 meseca

ima para ova zemlja kad sloboda iz uzica moze da placa kosarkasa iz amerike, za te pare mogli da plate pedijatra iz indije ali ne u zemlji zonglera se zivi na drugi nacin
i

igokea top 20

pre oko 2 meseca

Kad ce proslava top 16 mesta u EL jel se zna datum?
s

samo polako

pre oko 2 meseca

ceka se da fmp prvo odigra F4 pa tek posle tog datuma se slavi!
F

Fenjerasi iz laktasi

pre oko 2 meseca

Mora da je ponosan sto ce igrati protiv Top 20 kluba u EL ove sezone!
D

Djokica10

pre oko 2 meseca

Svaka mu čast za napredak, igra fenomenalno
Y

Yyygg

pre oko 2 meseca

Sta je bilo sa Slučajem Karlik oj lažni novinari sa tribina?
P

Pa da

pre oko 2 meseca

Hoće li se Kalinić braniti od Srpskih novinara kao što se branio Karlik?ah da neće ,ako želiš takvu podršku moraš da igraš za igokeu2
P

Pitanjee

pre oko 2 meseca

Hoće li se Kalinić braniti od Srpskih novinara kao što se branio Karlik?ah da neće ,ako želiš takvu podršku moraš da igraš za igokeu2