""

Kakva dominacija Gagija Milosavljevića! Samo jedna asistencija do tripl-dabla, blistao i Kikanović

Vreme čitanja: 1min | uto. 19.01.16. | 20:54

Alba savladala Aris i stigla do druge pobede u Last 16 fazi Evrokupa

Srpski reprezentativac Dragan Milosavljević pružio je večeras jednu od najboljih partija otkako je obukao dres Albe! Nemački klub trijumfovao je u trećem kolu Evrokupa nad grčkim Arisom rezultatom 82:67, a nekadašnji košarkaš Partizana je za 35 minuta ubacio 16 poena, uhvatio 10 lopti i podelio čak 9 asistencija - što će reći da mu je za tripl-dabl učinak nedostajalo samo jedno dodavanje.

Utakmica je bila izjednačena sve do poslednje četvrtine koji je domaći tim dobio sa čak 24:9. Do tada gledali smo potpunu rezultatsku klackalicu u tri deonice - 21:20, 17:17, 20:21.

Pored Milosavljevića koji je bez dileme bio najbolji, u pobedničkom timu su se istakli bivši košarkaš Crvene zvezde Elmedin Kikanović sa 22 koša, odnosno Ismet Akpinar sa 11. Na drugoj strani samo dvojica igrača Arisa ubacila su skoro tri četvrtine poena. I Meknil i Voters po 20...

Alba trenutno ima skor 2:1, a Aris 1:2.

EVROKUP, LAST 32 - 3. KOLO