Komentari na vest
Ko je tu, tu je: Nema više transfera u Evroligi do kraja sezone
9
987
pre 4 meseca
Naravno da Zvezda ima najvise kad je u jednom trenutku bila bez pola tima zbog visemesecnih povreda.
I
Ivan OL 91
pre 4 meseca
Dario Šarić? Hahahaha pa vi nemate samopoštovanja, kako onda drugi da vas poštuju. Ukucaj na YT Dario Šarić najavljuje novu eru. A vaš najveći je Duško Vujošević, koji je od blata pravio rezultate, a ne ovaj što je radio obratno. Izgubio je 3:0 finale Aba od Jaga i Gedraitisa kao glavnih igrača protivničkog tima.
Z
Znik
pre 4 meseca
Sada sa ovako kompletiranim rosterima i oporavljenim igracima, Pao je najjaci. Tu su Fener i Oly. Barsa, Hapoel i Real imaju odlicne petorke ali je klupa slaba. Partizan se sada izdvaja kao jak, Karlik i Kalates, uz odlicne sutere, jaki na 4, Bruno je medju najboljim centrima. Nazalost znamo ko nas je busio i oterao nam Najveceg. Zato cemo im se osvetiti u Aba ligi jednom dominacijom.
Nikola Đorđević
pre 4 meseca
lol
n
neko daleko
pre 4 meseca
Reci ko je to busio vase sveto velicanstvo ima nas koji neznamo?
Z
Znik
pre 4 meseca
Prosle sezone mi lupali minuse onaj Denver i njegovi lazni profili i posle nestali kad smo uzeli 2 trofeja. Sledece sezone kad dodju Saric, Bogdan, kad dodje Sale za trenera, povucemo jos domacih
Z
Zli zo
pre 4 meseca
A ti sto su vas busili kolike su vam rupe napravili??? Mogu li se ikako zakrpiti....a do tad vi ste znaci suplji da ne kažem busni....
SKIZ
pre 4 meseca
Делулу што кажу млади. :) Ви сви, брате, шифровани
L
Lineker
pre 4 meseca
Auuuuuuu tebra. Drž se heklanja. Bruno je jedan od ubedljivo najgorih centara u EL, a u paru sa Džekirijem čini najgori centarski tandem međ 20 klubova.
@
@znik
pre 4 meseca
Lako cemo za to, nego, da li si dao coveku 100€ sto ste se kladili za kup?!



.jpg_(1).webp.webp)




