KRAJ: Budućnost - Crvena zvezda 75:71

S

Srbija Beograd Otadzbina

pre gotovo 3 godine

Dali je moguce da vi navijaci koji navijate za tkzv KK czv, kazete da vas je sudija ostetio pa vi ste bre, najveca sramota ove zemlje i sireg regiona zaista vi sramotu nemate, pa Igokei i Ciboni ste ukrali mesto u Evroligi olosi jedni nevaspitani.

Florida

Ovo ni pod razno se nije moglo pobjedit. Koje navalacenje. Pa zar jedna ekipa da izvede 34 slobodna bacanja druga samo 14 da ne pricam 2 fuala na kraju utakmice.
s

slepci jeni

pa moraju da imaju toliko bacanja kada vi igrate nesto izmedju rukometa i ragbija.

Gost ali bukvalno

Evo vam vaseg Radonjica. Dokaz koliki ste poznavaoci sporta uopste. Davidovac veceras igrao protiv Zvezde a on ga uporno drzi u igri.
M

Micad

Tacno,zicer ispod kosa i skok u odbrani gde je sam i ispusta loptu u aut posle cega daju tri poena..strasno
d

d.g.

Ocekivano. Ni Lejkersi im nista ne bi mogli u igri pet na osam.
S

Sudjenje

Ovako nam ni kalcopolista nebi sudio!!! ZVEZDA ŚAMPION
A

Akijama

Ne znam da li je neko video kako su sad u 4. četvrtini ukrali 4 sekunde komotno(na 6:45 do kraja). Lopta u aut a vreme teče
d

d.g.

Lazic dokazuje Kobsu zasto je najbolji defanzivac aba.

B.C

Ovo je strašno, 25-5 slobodna bacanja! Od toga bar tri prekršaja svirana za milogorce je bio faul u napadu! Pa dokle više 8 protiv 5! Bruka!

GOST 123

Sudije i Budućnost protiv Zvezde,sramota bre.
n

niszvezda

I opet ćemo da ih dobijemo
n

neshha

Pa da li je moguce da se bas ovoliko ocigledno krade?Stvarno neshvatljivo normalnom ljudskom bicu!
O

Orao

Daj Bozeee da dobijemo tu dugoročnu licencu Eurolige.. Kakvo je ovo sudjenje, katastrofa..
M

Mhm

Da, to je najbolje, da možete da se krljate sa Himkijem za poslednje mesto hshahahaha jazavci

G

Sramota je kako je lose Radonjic pripremio ovu utakmicu, mislim da je veceras zeznuo sve. Losa rotacija igraca, jos gora organizacija napada, posebno posle time-auta koje je uzeo. Vrhunac svega je na vodjstvu 21:17 imamo kontru i Davidovac sutira trojku i naravno promasuje pa mi odmah primamo u sledecem napadu. Rita uopste ne koristi, Lojda umara sa organizacijom napada. Jako lose, vraca ih u zivot svojim neznanjem.
n

neshha

Dobro je,bokanovci moraju u svakoj prvoj cetvrtini da imaju poena iz bacanja koliko iz igre.I posle kad u Pioniru bude ludnica djavo im je kriv.Pa smucile su se ljudima vise ove otvorene sudijske kradje.I jos se Javor cuva u prvom poluvremenu,glavnog klovna glumi Boltauzer.
I

Ivan FCRS

Kosarka nije isti sport kada buducnost igra u podgorici.

Mislis

U titograd
d

d.g.

Ako nije namerna Kobsa na Voldenu onda namerna ne postoji.
v

va

Zvezda ce dobiti I ide u euroligu.I sta ce tamo cemu zasto ?
d

d.g.

Zvezda ispunila bonus posle nepuna tri minuta. Buducnost napravila prvi faul posle pet minuta. Posle pet minuta Buducnost sest slobodnih bacanja a Zvezda nula.
M

M17

A 10:0 u bacanjima za fmp u zadnjoj cetvrtini prosle utakmice?
n

neshha

@M17 A koliko je bilo u PREDNJOJ cetvrtini?I u toj utakmici u 1/4 Buducnost je postigla vise poena sa bacanja nego iz igre.
G

Gost MM

ukupno 24:27 slobodnih bacanja
C

Crv

Kakav Fmp u kom svetu ti zivis moronu kada ni ne znas ko igra danas a tvoja sekta plejooffff igra na Marsu znaci nigde vas nema,,,,,
I

Idemo

Nista se ne prepusta slucaju,sudije od prve sekunde uz Buducnost
a

abc

Vide ste li ljudi ove prve tri minute, šta se sudi i šta se ne sudi. Kako smešan faul za onog mršavog Italijana, koji ragbi blok na centru, udaranje Lazića od strane Kobsa i faul sviran Laziću...neverovatno. U Beogradu da ih dočekamo "ljudski", kako zaslužuju.
!

!!!

Posle 2 i po minuta ispunjen bonus ha ha ha.Bice 20 bacanja kao i uvek za ove.Vec do poluvremena.
h

hhheeee

Faul sviran Holu nad Dela Valeom je pokazatelj kako će da se sudi, ono je smešno.
U

Uopšte...

...nema potrebe da se Volden forsira, i onako smo odlično igrali bez njega,nek se oporavi pa ako bude potrebno da igra sledeću. Ali i pored trija Radović, Javor, Boltauzer, pored domaćeg terena i navijača, uz onakvu borbenost i požrtvovanje možemo do pobede. Zaustaviti im šut za tri,zatvoriti Ivanovića i Nikolića i 60% posla bi bilo završeno...
G

Gost No.1

Radonja treba u ove dve utakmice da razgiba Voldena, da namesti neke elemente za koje smatra da nisu bili dobri...Dole ne bi dobio ni da ima tim od pre četiri godine svi znamo zbog čega, spremiti se za petu utakmicu, naši su u Pioniru.