Hall , nemam komentar, riječ, ama baš ništa čime bih opisao taj nivo inteligencije. Sta je Obradović doveo, na koju foru, šta je u pitanju nemam pojma, ali sto bi komentator čuveni rekao " ljudi moji je li ovo moguće" . Srećno Zvezdo, trebaće nam u Titogradu. Zgazi ih sve
a

au

jbt gusto,ali zasluženo,idemo u Podgoricu po trofej

Velibor Malesevic

Dobricu nova kola da kupe svi saigraci za ove dve utakmice. Covek je sam dobio Buducnost. Ne moze ovako los Lojd da se forsira celu utakmicu, kad je izveden mi smo se vratili. Ne ide mu u poslednje vreme, covek nije masina...mora da oladi malo
M

Mikri

Kad te neko ocetka 3 cetvrtinu 20 razlike kuci nisi ni zasluzio da dobijes...bez obzira koliko ih mrzeo neka dobiju kad smo nesposobni bre imas 15 raLike na poluvremenu das 55 za poluvreme i posle za 16 min das 14 poena...idite bre u ludnicu komptno
M

Micas

Dobar ovaj radonja a? Pojmasi jedni da je dobar uzeo bi ga neko bolji.. 20 razlike i dopustis ovo haos.
V

Voip

Au sta sam ovo gledao u drugom poluvremenu. Kakvo divljastvo zvezdinih igraca. Niti pleja da stane na loptu niti trenera da ovome stane na kraj. Sreca pada ritam pa sad imamo sansu da odigramo smisleno i preokrenemo.

Lojd se raspao, ne treba da ulazi vise do kraja, upropasti nas čovek. Mozda neko drugi sutne umesto njega. Davidovac decko se ne vidi
j

jbm

vas u usta 8 poena u 3.četvrtini, imali smo 14 na poluvremenu, ajdeeee breeeeeeeee

Oducili nas od kosarke u trecoj cetvrtini, koliko smo mi psiholoski slaba ekipa ja to nikad nisam video ovakav pad. Covek ti sipa trojke celu utakmicu i ti ne stavis flastera na njega
R

Realno123

Kad se u finalnoj seriji ispusti 20 poena prednosti i vjerovatno izgubi utakmica onda i ne treba da osvoje!
g

gurbet

3:1 Buducnost i to je to. Ovako amaterski da se izgubi mec je sramota.

951357

Za sada samo nekih 10ak izmisljenih faulova. 60% nisu bili, 40% jesu. Bukvalno umesto 30 razlike na poluvremenu, pogurase ih sudije na 16. I odmah cirkus u drugom poluvremenu. Jos se ovaj Nikolic us.o sa ovim trojkama...

Gooxy

Mija jesi ti zdrav?finale je igra tvoj tim protiv nekog ko nije partizan.sjedi sine gledaj i uzivaj
G

Grobar 62

Ovaj milojevic je jos u mislima u nba. Primiti u finalnu utakmicu 55koseva za poluvreme je sramota. Bokan bi trebao da ga ostavi u beograd. Takvih strucnjaka ima na kilo.
l

lazme

vidim ti si neki stručnjak.... nesrećniče
G

Gost997

1000 ljudi u dvorani i to vec daje drugu dimenziju svemu. Apsolutno sam ubedjen u normalnim uslovima da bi se ovaj tim borio za top 8. Pa i basket kad igras pa se okupi 10 ljudi i navija lepse se osecas a kamoli da 8 hiljada ljudi izaziva zemljotres.
D

Ddddd

Ma za titulu biste se borili. Ajde ne preteruj, publika ne moze sama da ti dobije utakmicu, bili bi konkurentniji sigurno, dobili neku utakmicu vise koja se igrala na loptu, ali da kazes da bi ucinili da od 17. mesta budete 8, nisi realan, nisu to 2,3 mesta
t

tegi

baš si neki stručnjak jel....?
9

951357

Ni 5 minuta nije proslo, a izmislise drugi faul Noku.

Delija

Mi moramo sa 2:0 za Titograd!! ZVEZDA ŠAMPION
9

951357

Samo da je pošteno suđenje! Srećno Zvezdo, samo jako!
C

Cz

Pa nije lose sudjenje ali bokanove i milove slige vec drze plavicaste u igri slobodnim bacanjima. Minimum2-3 sumnjiva faula od kojih su 2 bila uz pogodak. Ajde Zvezdo obrisi patos sa ovima
T

Tor

Nisam u zemlji trenutno, tako da nemam Arenu. Imam B 92 na net tv plus, ali dripci mi isključe kad je bilo koja utakmica. Zato pitam za neki link.

Milan1989

Probaj da skineš Arena cloud aplikaciju.Čuo sam da je okej aplikacija ali nisam siguran da li treba da se plati.
B

Borky

Arena cloud se placa. Kucaj jokerstreem u google.

Delija

Ostavi e Mail dacu ti aplikaciju i lozinku za sve Nase kanale, naravno sve je gratis!!!