Komentari na vest
KRAJ: Crvena zvezda - Mega 77:65
P
Precizna Dijagnoza
pre oko 5 godina
Resetovan i Partizan Lite!
The End

commando
pre oko 5 godina
Simonović je ove godine realno igrač manje. A što neko reče dole Duop Rit ni sekund u igri.

commando
pre oko 5 godina
Hol je odigrao najbolju utakmicu u zvezdi u oba pravca. Ostali tanko, kajo mogu.
T
Tripko
pre oko 5 godina
Katastrofalno loš naoad zvezde. Sreća da i mega pomaže.
P
Proka
pre oko 5 godina
Uspon Zvezde je počeo kad je Covke u dogovoru sa komandantom parade zamrzo Zvezdu, nazvao FMP Zvezdom, sredio da oproste 18 mil evra duga i da dobiju neogranicen budzet, ali i Partizanu ukinuta svaka pomoc pod pretnjom najstrasnijih kazni ko da pomoć. Nikad zabeleženo u istoriji. Do tada Partizan i Zvezda su dobijali podjednako, cak Zvezda vise, setite se Vesica, Zike pauka i dovodjenja Pešića i drugih top igraca, ali nije vredelo. Nije dovoljno sto se Zvezdi daje igroman budzet već se Partizan mora ugasiti. Tako je u svim sportovima . Sve se zna ko hoce da zna i ko sme da kaze.
z
zak
pre oko 5 godina
Samo se ti dobro isplači.
9
951357
pre oko 5 godina
Zar i dalje pored svih dostupnih informacina koje demantuju sve te lazi koje si ispisao, ti i dalje verujes u to?

Velibor Malesevic
pre oko 5 godina
Toliko vas gase da se davite u sponzorima, placaju vam licence za Evropu itd...samo vi trazite krivce u svima osim u vasim redovima. Samo neka je tebi i tebi slicnim lakse tako...
T
Trn
pre oko 5 godina
Dosao sam da vas malo lozim ovde...do sada sam se bavio tenisom...sada cu vas malo
n
ne prdi
pre oko 5 godina
odrasti klinac
N
Nista neobicno
pre oko 5 godina
Vidim da mnogi uz kupanje stizu da napisu i poneki komentar.
Г
Геца
pre oko 5 godina
Трећу утакмицу пишем, зна ли неко зашто Владе држи у игри свог пајташа Гагија од ког никаква корист. Боље клинца Јовића да гура, било би неке користи. Владе продао текму иако је Звезда квалитетнија. Лош тренер, био то и раније.
I
Iks Tb
pre oko 5 godina
Mole se navijaci sa krizom indetiteta da smire svoje strasti. Veceras ce pobijediti bolji!!! A, vi cekajte sledecu sezonu, jer ko Zna...
O
OFK
pre oko 5 godina
Dva nepostojeća faula pri sutu za 3 poena. Skandal od sudjenja , je li vam sada mutanti iz predgrađa sve potaman . Bljak
S
Slobaaaaa
pre oko 5 godina
O'ladi malo, nije ti dosta da navijaš za 50 klub ove sezone? Koliko dresova imaš? Dok ste krali istu ovu Megu pred navijačima nije ti smetalo?
Budi srećan što niste u finalu...
i
inkubator
pre oko 5 godina
uu kakvo sudjenje kriminalno,sta uradi ovaj belosevic megi
T
Trn
pre oko 5 godina
Busi! Busi!
B
Bruka
pre oko 5 godina
Cist faul ne sude nad Simanicem, a onda Simanicu faul a nije nikog pipnuo. Zvezdin ragbi može, samo da osvoje i prvenstvo i da bi smo svi bolje živeli.
D
Drvo
pre oko 5 godina
Jel places u flasu ili trosis suze za dzabe?
T
Tupson
pre oko 5 godina
Opet mu igraju nesposobne Kuridze i Simonović a Rit izbačen kod Radonjića. Sujeta je čudo.
E
E moj puki
pre oko 5 godina
Odbrana zvezde na 2 m od igrača. I kaže odbrana. Ćoravi Radonja.
D
Drvo
pre oko 5 godina
Radonja profesor kosarke. Akademik.
P
Piki tupko
pre oko 5 godina
Čega doktor gluposti.
W
Will Mosley sa b92
pre oko 5 godina
Ajde Mega do pobede. Srecno Vlado majstore.

Fljamurtari Petah
pre oko 5 godina
Tamo neće da mi objave komentar a samo sam ti poželeo puno sreće i da brzo preboliš poraze Cicipasa i Mege. Znam da ti nije lako, izdrži legendo.
P
Pera iz solitera
pre oko 5 godina
Ko je pustio navijace u dvoranu i zasto? Sad ne smetaju ni epidemioloske mere.
9
951357
pre oko 5 godina
Isti onaj ko ih je pustio na polufinalnu utakmicu. Ni tad nisu smetale epidemiološke mere, sećaš se?
I
Iks Tb
pre oko 5 godina
Navijači Mege, hoću reći institucije... Hahaha.. Kriza indetiteta..
D
Drvo
pre oko 5 godina
Svira srpska himna Matkovic se preznojava hehe
T
Trn
pre oko 5 godina
Napred Mega!

_Cropped.jpg.webp)


.jpg.webp)



