Komentari na vest

KRAJ: Crvena zvezda - Mega 77:65

P

Precizna Dijagnoza

pre oko 5 godina

Resetovan i Partizan Lite! The End

commando

pre oko 5 godina

Simonović je ove godine realno igrač manje. A što neko reče dole Duop Rit ni sekund u igri.

commando

pre oko 5 godina

Hol je odigrao najbolju utakmicu u zvezdi u oba pravca. Ostali tanko, kajo mogu.
T

Tripko

pre oko 5 godina

Katastrofalno loš naoad zvezde. Sreća da i mega pomaže.
P

Proka

pre oko 5 godina

Uspon Zvezde je počeo kad je Covke u dogovoru sa komandantom parade zamrzo Zvezdu, nazvao FMP Zvezdom, sredio da oproste 18 mil evra duga i da dobiju neogranicen budzet, ali i Partizanu ukinuta svaka pomoc pod pretnjom najstrasnijih kazni ko da pomoć. Nikad zabeleženo u istoriji. Do tada Partizan i Zvezda su dobijali podjednako, cak Zvezda vise, setite se Vesica, Zike pauka i dovodjenja Pešića i drugih top igraca, ali nije vredelo. Nije dovoljno sto se Zvezdi daje igroman budzet već se Partizan mora ugasiti. Tako je u svim sportovima . Sve se zna ko hoce da zna i ko sme da kaze.
z

zak

pre oko 5 godina

Samo se ti dobro isplači.
9

951357

pre oko 5 godina

Zar i dalje pored svih dostupnih informacina koje demantuju sve te lazi koje si ispisao, ti i dalje verujes u to?

Velibor Malesevic

pre oko 5 godina

Toliko vas gase da se davite u sponzorima, placaju vam licence za Evropu itd...samo vi trazite krivce u svima osim u vasim redovima. Samo neka je tebi i tebi slicnim lakse tako...
T

Trn

pre oko 5 godina

Dosao sam da vas malo lozim ovde...do sada sam se bavio tenisom...sada cu vas malo
n

ne prdi

pre oko 5 godina

odrasti klinac
N

Nista neobicno

pre oko 5 godina

Vidim da mnogi uz kupanje stizu da napisu i poneki komentar.
Г

Геца

pre oko 5 godina

Трећу утакмицу пишем, зна ли неко зашто Владе држи у игри свог пајташа Гагија од ког никаква корист. Боље клинца Јовића да гура, било би неке користи. Владе продао текму иако је Звезда квалитетнија. Лош тренер, био то и раније.
I

Iks Tb

pre oko 5 godina

Mole se navijaci sa krizom indetiteta da smire svoje strasti. Veceras ce pobijediti bolji!!! A, vi cekajte sledecu sezonu, jer ko Zna...
O

OFK

pre oko 5 godina

Dva nepostojeća faula pri sutu za 3 poena. Skandal od sudjenja , je li vam sada mutanti iz predgrađa sve potaman . Bljak
S

Slobaaaaa

pre oko 5 godina

O'ladi malo, nije ti dosta da navijaš za 50 klub ove sezone? Koliko dresova imaš? Dok ste krali istu ovu Megu pred navijačima nije ti smetalo? Budi srećan što niste u finalu...
i

inkubator

pre oko 5 godina

uu kakvo sudjenje kriminalno,sta uradi ovaj belosevic megi
T

Trn

pre oko 5 godina

Busi! Busi!
B

Bruka

pre oko 5 godina

Cist faul ne sude nad Simanicem, a onda Simanicu faul a nije nikog pipnuo. Zvezdin ragbi može, samo da osvoje i prvenstvo i da bi smo svi bolje živeli.
D

Drvo

pre oko 5 godina

Jel places u flasu ili trosis suze za dzabe?
T

Tupson

pre oko 5 godina

Opet mu igraju nesposobne Kuridze i Simonović a Rit izbačen kod Radonjića. Sujeta je čudo.
E

E moj puki

pre oko 5 godina

Odbrana zvezde na 2 m od igrača. I kaže odbrana. Ćoravi Radonja.
D

Drvo

pre oko 5 godina

Radonja profesor kosarke. Akademik.
P

Piki tupko

pre oko 5 godina

Čega doktor gluposti.
W

Will Mosley sa b92

pre oko 5 godina

Ajde Mega do pobede. Srecno Vlado majstore.

Fljamurtari Petah

pre oko 5 godina

Tamo neće da mi objave komentar a samo sam ti poželeo puno sreće i da brzo preboliš poraze Cicipasa i Mege. Znam da ti nije lako, izdrži legendo.
P

Pera iz solitera

pre oko 5 godina

Ko je pustio navijace u dvoranu i zasto? Sad ne smetaju ni epidemioloske mere.
9

951357

pre oko 5 godina

Isti onaj ko ih je pustio na polufinalnu utakmicu. Ni tad nisu smetale epidemiološke mere, sećaš se?
I

Iks Tb

pre oko 5 godina

Navijači Mege, hoću reći institucije... Hahaha.. Kriza indetiteta..
D

Drvo

pre oko 5 godina

Svira srpska himna Matkovic se preznojava hehe
T

Trn

pre oko 5 godina

Napred Mega!