Komentari na vest

KRAJ: CSKA Moskva - Crvena zvezda 78:76

m

mjj

pre preko 4 godine

samo da je umesto holinsa igrac tipa feldin ili peperoglu
G

GETAFIX

pre preko 4 godine

Feldin?
G

Gost54971

pre preko 4 godine

Браво ЦСКА, газииии
g

gunners

pre preko 4 godine

Presudili Holins i Klajburn.
Đ

Đukin fan

pre preko 4 godine

Zvezda sa jednim Amerom koji vredi Voltersom i onom trupčinom crncem Holinsom koji je taman ko Van La Para u fudbalu,očajan,bila odlična veceras.Ni Ivanović po obicaju nikakav doprinos...prema očekivanjima kad je došao..
m

miSmoOdbranaZvezdaOdbrana

pre preko 4 godine

Odbrana donela pobedu..A da, izgubili smo
p

pancevac92

pre preko 4 godine

heheheheheh nisi smeo da pises celu utakmicu jer smo vodili 30 minuta,drhtao i na kraju eto uspeo si da se poradujes,ako..
R

RWA

pre preko 4 godine

PTMJ
O

OdbranaZvezda

pre preko 4 godine

Zvezda je sinonim za odbranu sta lupetas, sledeca uttakmica bice ona u kojoj odbrana donosi pobedu
@

@pancevac

pre preko 4 godine

Gledao svoj klub, dosao samo da vas "odbranim" kad sam video final rezultat..Zvezda odbrana, Radonja
P

Prestara ekipa

pre preko 4 godine

Za ozbiljnu kosarku..lupajte minuse,ali je tako.
V

VecaBgd

pre preko 4 godine

Šteta, pali smo u 4 cetvrtini, mnogo energije je potroseno sto je najgore posto nas ceka Cedevita koja mora da se dobije.Da smo bar gubili 20 razlike pa da se rotira i odmori, ovako smo i umorili glavne igrace i izgubili utakmicu. Nista ne mogu da zamerim momcima, igrali su muski kao i uvek. Idemo dalje...
r

realno85

pre preko 4 godine

e jbg radonjicu ti izgubi ovo na kraju s svojim holinsom i mitrovicem
r

realno85

pre preko 4 godine

a sto brani trojku ovaj simonovic?! skace ko blesav
g

gunners

pre preko 4 godine

Gledam mec i mnogo mi je zao sto cemo na kraju izgubiti. Momci se odlicno bore, ali imam utisak da Cska cim doda gas odmah stigne prednost. Kvalitet ce prevagnuti, ali kapa dole momcima za zalaganje i trud. Nadam se i dalje potajno da ih mozemo iznenaditi, ali ova trojka Sveda na kraju trece ne obecava puno.
O

Orao

pre preko 4 godine

Idemo momci! Jos jedna cetvrtina! Samo hrabroo!
K

Kako

pre preko 4 godine

Neke ljude ne smori da hvale sve zivo kad vodimo, a kada ide lose... da ne pricam
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Kuzmic konacno proradio,njegov najbolji mec od povratka u zvezdu
V

Voip

pre preko 4 godine

Kuzma dominira :-)
n

nemanja1512

pre preko 4 godine

koliko su se smejali kad je wolters dosao, decko odlican kosarkas.
d

d.g.

pre preko 4 godine

Gde su dezurni pljuvaci Kuzmica.
R

Realni Arth

pre preko 4 godine

Mnogo ozbiljno igramo, naj iskerenije, ne pamtim da je Zvezda ovako ozbiljno izgledala, posebno kad smo igrali kao gosti, mozda jednu dve tekme, max, ali i protiv Fenera, Makabija, Zalgirisa i ovo veceras, zaista ozbiljno izgledamo, ipak je ovo Evroliga. Bilo kako se zavrsi ova tekma, Zvezda izgleda ozbiljno i bas stameno! Nadam se da ce se vratit povredjeni i da ce ovo jos bolje izgledati! Srecno moja Zvezdo, u drugom delu!
V

Voip

pre preko 4 godine

Bravo momci za poluvreme. Jos da nam nisu uzele sudije onih par lopti mogli smo voditi. Samo tako nastavite.
5

555-333

pre preko 4 godine

Šta reći momci dali maksimum na oba strane terena, samo hrabro do kraja može da se dobije, samo imam osecaj da će ih sudije naravno pogurati već je bilo par situacija u prvom poluvremenu
c

czv123

pre preko 4 godine

I da izgube danas, ne može im se ništa zameriti. Zalaganje na najvišem nivou. Ne treba zaboraviti da su igrali pre 2 dana jako fizički naporan meč i da ih već u nedelju očekuje meč u ABA ligi.
O

Orao

pre preko 4 godine

CSKA sudije drze u igri.. Ovo je bas tuzno
5

55 poena

pre preko 4 godine

A tek 15.minut
,

,

pre preko 4 godine

CSKA jednom u 20 god nije otišao na F4. Ko još veruje da su oni ti samo kvalitetom izborili. Lopovčine.
G

Gost9

pre preko 4 godine

Tada ih je trenirao Dulou, hahahaha
O

Orao

pre preko 4 godine

Milina je gledati Zvezdu!!! Ovo je tim! Sta god da uradite! Svaka vam cast!
F

Familija

pre preko 4 godine

NAPRED ŠAMPIONI
K

Kartel

pre preko 4 godine

Nemamo velike sanse I treba koristiti vise mladje igrace,Nek se kale a nosioci Nek se malo postede
S

Srdjan M

pre preko 4 godine

Sedi 1
G

Gost121

pre preko 4 godine

Само ХРАБРО!