Komentari na vest

KRAJ: Hamburg - Partizan 97:106

K

KROJF

pre preko 4 godine

Partizan igra taman toliko da pobeđuje.Daleko od odličnog ima vremena za odbranu.Igraće se odbrana kad BUDE TREBALO.Bez drame.ZNA ŽELJKO ŠTA RADI. POZDRAV SPORTSKI
G

Gosty

pre preko 4 godine

97 poena od teletabisa, ovi usavrsili odbranu!
M

Mr.

pre preko 4 godine

Igokea Vam dala 76 a vi jedva presi 60... sta kazes o tome?
K

Kula

pre preko 4 godine

30 razlike, a sad se borimo za pobedu. Ovo ne moze ovako da ide, trebaće vremena
k

kost

pre preko 4 godine

Zelimir Obradovic- Nebojsa Covic. Zaista..ne mozete se raspravljati sa njima..nikako
M

Mur

pre preko 4 godine

Čovek gradi karijeru na sutu za tri poena... Samo neka nastavi u ovom ritmu...
2

25

pre preko 4 godine

Inače trener Hamburga ima 25 godina
D

Drvo

pre preko 4 godine

Doktor košarke gospodin Želimir Obradovic...
g

gggggg

pre preko 4 godine

Doktor??
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Jel igraju Feliks Magat i Horst Hrubeš?
P

Plačem od smeha

pre preko 4 godine

Hahaha
G

GostLazar

pre preko 4 godine

Kakva Evroliga, zar nije Eurocup ponudio ugovor od 3 sezone takmicenja? Imate licencu za EK?
P

Pfc

pre preko 4 godine

Realno ovi nisu merilo, ide nas sut zato ovakva razlika, odbrana ne postoji usetaju se u kos kako hoce da je ozbiljniji rival ne bi to bas sjajno bilo...
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

Niko nije merilo kad ti ide šut . Dobar si onoliko kolko ti protivnik dozvoli
V

Vuk sa dušom

pre preko 4 godine

Sramota da nema prenosa
1

125

pre preko 4 godine

Ima na sk
M

Miloš 027

pre preko 4 godine

Samo cepaj
N

Nenad B.

pre preko 4 godine

Svašta smo ispogađali spolja, ali 12 direktno primljenih poena posle izgubljenih lopti je nedopustivo. I još ovih 5 neprizntih poena zbog isteka vremena na kraju prve i druge četvrtine, moglo je biti preko 30 razlike. Samo bez opuštanja i da se nastavi borbeno i motivisano do kraja.
K

Kako vi to vidite

pre preko 4 godine

A Zoc ne vidi...verovatno ste strucniji..
G

Gostic

pre preko 4 godine

Igramo žestoko i mocno.... A bice jos bolje... Bravo za najaci i najbolji kkpartizan
g

grobarijus

pre preko 4 godine

Deremo,kidamo..Pur i panter sta rade auu,ubise kako sutiraju,plus nam ne priznas jos 5 koseva,,,ovi nisu losi defanzivci,al nema spasa..kaznena ekspedicija koja sledece godine uzima EVROLIGU,10 Zeljko da zaokruzi
G

Gost22

pre preko 4 godine

Ma ovi su losi zvezda bi ubacila 80poena za poluvreme
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

Pa ovo je nehumano....
H

Hanter

pre preko 4 godine

Joj brate, koja je ova ekipa Hamburg...
s

stvarno

pre preko 4 godine

realno krs smo, fali ovde pet igraca da bi izgledali kao krsten tim. Popravice ih Zeljko malo, ali nema on carobni stapic, a nije ni da zna da pravi igrace, navikao je da u timu ima samo vedete.

Gazda Čovke

pre preko 4 godine

Bicete bolji nego prosle sezone. Sta cete vise od toga?
G

Gost11

pre preko 4 godine

hahaa dal je realno da si ovo napisao da smo krs hahahaha
@

@ssss

pre preko 4 godine

Željko ne zna da pravi igrače, samo je stvorio Dijamantidisa i Spanulisa. Jbg dva totalno nebitna lika u istoriji svetske košarke.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

Možda nam ništa ne fali ? 2009-2010 ušli u F4 . Idi vidi taj tim i ko je sve tu igrao . Treba da se slože kockice , da se zna ko šta radi i može a Zeljko to može da sredi
P

Pfc

pre preko 4 godine

Srećno nekadašnjem šampionu Evrope i velikom Željku na njegovoj klupi. Dogodine u Evroligi. Ajmo crno-beli...