Komentari na vest

KRAJ: Makabi - Zvezda 63:75

gemathegreat

pre preko 4 godine

Makabi klasično i zvanično silovan u sred Tel Aviva !!! ⚪🔴⚪🔴⚪🔴
V

VecaBgd

pre preko 4 godine

Who the fuck are you
J

Jaaaaa

pre preko 4 godine

Ćute pice 🤣😂

NeregistrovaniGrobar

pre preko 4 godine

Nije ni čudno što su Real i Barsa hteli Kalinu, ali ipak država ima više para.

boki13

pre preko 4 godine

Mene bi bilo sramota da tako provociram
E

E jbg

pre preko 4 godine

Dadoše više od 60
V

Voip

pre preko 4 godine

Bravo Zvezdo! Evo su momci urucili pozivnicu za sledeci mec, sisa bio ko ne dosao.
P

Pppppoopp

pre preko 4 godine

Nema mesta za sve nas koji nećemo da budemo sise.
H

Herta

pre preko 4 godine

Hoce moci sad da se zivi zbog ove pobede vcrs? Pitam za druga
P

Poopppp

pre preko 4 godine

Manje od vesti o Sadiku.
n

neshha

pre preko 4 godine

Kazi drugu da moze da...
V

VecaBgd

pre preko 4 godine

Sudije po svaku cenu pokusavaju da vrate ove indijance u utakmicu, smesno sta nam sude u poslednja 3 minuta....sramno sudjenje na kraju
S

Srbijancina

pre preko 4 godine

Kalinic, Lazarević, Simonović, Dobric, Ivanovic, Kuzmic, Mitrovic, Davidovac i Volters, koji mi vise lici na nekog mirnog momka iz, npr. Negotina, nego na nadobudnog Amera. Recept za sve. Pa, nismo mi Engleska u kosarci da bismo morali da dovodimo strance po svaku cenu! I na kraju, zaboravih kljucno prezime za to, Radonjic!!! Zgazi ih sve!!!
O

Orao

pre preko 4 godine

Koja igra majstora!! Svaka cast!
V

Voip

pre preko 4 godine

Lepo ja rekoh na pocetku sezone da se Zvezda pita ove godine na dosta meceva, u ABA ligi bez prave konkurencije.
M

Mrsoja

pre preko 4 godine

Mitrovic je veceras skratio ugovor lesoru sa dva mjeseca na jedan,luka se veceras igra kosarke.
G

Gost cccc

pre preko 4 godine

Samo gazi ....
b

box

pre preko 4 godine

Namesteno....
A

Au au au

pre preko 4 godine

Doć'će na red i Partizan.Drago mi je da je dosta jači nego lane.Ali mislim da ni d nece bit od derbija,derbi je kad je neizvesno i napeto.Mislim da će opet biti ubedljivo i lagano.I da će Željko biti ne rumen nego modar.I čestitaće mlađem kolegi
p

plavac

pre preko 4 godine

ahahahahaha
I

Idemoooo

pre preko 4 godine

Ponos Srbije dere ponos Izraela!
d

d.g.

pre preko 4 godine

Strasna odbrana Zvezde. Tim po Radonjinom ukusu. Svi rudari i timski igraci.
G

GostSombor

pre preko 4 godine

who are is the fuck you🤩🤩🤩
A

Auuu

pre preko 4 godine

brate, šta napisa?
G

Gost&

pre preko 4 godine

Ovi jevreji svi ušpricani
D

Drvo

pre preko 4 godine

Placi mala placi
B

Bljavčo

pre preko 4 godine

Trenutno plačem u ćošku sobe jer me potrefilo sto Zvezda ne gubi
H

Hames

pre preko 4 godine

Ja nikad nisam video da je Makabi dao manje poena na poluvremenu u EL.
O

Ops

pre preko 4 godine

Grobari umesto semenke grickaju nokti i mole se bogu da Zvezda izgubi
M

Marko dileja pluzine

pre preko 4 godine

Samo mi vi lupajte minuseve a li ko sto sam i reknuo ove ce makabije zvijezda da otrese ka niko. Vec se more vidjet na poluvrijemenu kolika je to dominacija u utakmicu. Sijajno igramo i ne sumljam da ce do kraja bidnut ovaki rezultat i pobijeda zvijezde. Hajmote do pobijede.

gemathegreat

pre preko 4 godine

Dileja definitivno.
p

pivljanin

pre preko 4 godine

Ovako se možda govori u Leskovac i Vranje al u Pluženi ne. Zvezda je zastrašujuća. Još kada se vrate Lazić i Cirbes a pre svega Vajt biće to težak horor za ABA ligu.
D

Djule

pre preko 4 godine

Grobari nemaju sta pametno reci, kao i obicno, pa samo lupaju minuse. Napred Zvezda
V

Vini Gogniti!!!!!

pre preko 4 godine

Zoc drhti, crno se pise partizanu
M

Mitt

pre preko 4 godine

Ovako aBd i u drugom poluvremenu. Napred Zvezdo!
F

Familija

pre preko 4 godine

NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo

gemathegreat

pre preko 4 godine

Ovo od početka ima tendenciju da im opet bude drugi najteži poraz u istoriji od istog kluba.
A

Avenger

pre preko 4 godine

Naravno da želim pobedu,ali sa ovakvim pristupom im nikad ništa zamerio ne bih.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Ako oces Radonjinoj Zvezdi da das 50 poena za utakmicu moras krv da propisas sinko, pa makar bio Makabi.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Trigerovao sam nekog grobara nezne psihe hahaha
M

Marko delija pluzine

pre preko 4 godine

Vijerujem dace ovo da bidne lagani mec za zvijezdu. U formu smo pa racunam da ce mo da dobivamo makabi sa par kosova razlike. Samo da Ivanovic bidne dobro uso u utakmici i ne ce da bidne problema vijerujem i da ce kuzmic dobro da cepa pod kosovima. Naprijed Zvijezdo. Radojnizam u najavu.
s

sta reci...

pre preko 4 godine

kakav los humor grobarski
h

hahahaha 1

pre preko 4 godine

Eto svi da se ponose koliko si ti pismen....
D

Drvo

pre preko 4 godine

Bolji smo od njih za srce.