Komentari na vest

KRAJ: Partizan - Huventud 68:67

B

Busavac

pre preko 4 godine

Euforija!Dobijena je najjača ekipa na svetu!Paljevina,ludilo i naravno veliko hvala sudijama jer bez njih ovo ne bi bio spektakl!
n

nis1

pre preko 4 godine

bolje da dobijemo Huventud i bar jednim poenom nego da puknemo od Albe 20 razlike kuci. Ovaj Huventud je klub sa vecom tradicijom od vas fmp-ovca i zvezde zajedno kada se skupi istorija...
P

Paaa

pre preko 4 godine

Šta fali radovanje? Slažem se da je prevelika euforija, ali prosto dugo partizan nije imao priliku da ima dobre igrace i trenera i to publika prepoznaje
G

Gosty

pre preko 4 godine

Trenerski cas trenera Huventuda. Obrad da da procenat Lamonici za izbegnutu sramotu.
N

Nis1

pre preko 4 godine

3 cetvrtine su non stop navlacili za spance.. sramoto jedna...
S

Strašno

pre preko 4 godine

pokradoše sudije lamonika 2x za partizanu zadnja 2 minuta. Bruka. Kada ne može onda na ua.
n

nis1

pre preko 4 godine

verovatno mislis na onaj faul u napadu? Cist kao suza, lidej sa obe noge na parketu, jos ga udario tomic kolenom u grudi.. Celu utakmicu pustali rukometnu odbranu na Panteru i na kraju im presudio... Bekove nam branili i rukama i nogama, ragbi igrali, a nas punili faulovima...
K

Ko voli

pre preko 4 godine

Osam minuta četvrte četvrtine Huventud nije šutnuo za dva poena... Par pokušaja za tri i par slobodnih bacanja. Sjajna utakmica za gledanje.
g

gunners

pre preko 4 godine

Zvezdas sam i bas ne volim Partizan, ali za atmosferu na kosarkaskim mecevima kapa dole. Sramota me je kad gledam nase meceve u evroligi, navijanje kao na tenisu.
N

Nis1

pre preko 4 godine

I to celo drugo poluvreme bez organizovanog navijanja, navodno napustili halu.
m

mikan_zec

pre preko 4 godine

Ti mikane samo mislis da si Zvezdas.
G

Gost1234

pre preko 4 godine

Sugavi partizan stavim ih na tiket jednom u zivotu i ovakva igra... BRUKA
g

gunners

pre preko 4 godine

Pobedice sigurno vidi se, ne sekiraj se.
G

Gostic

pre preko 4 godine

Ajmo bre... Verujem u pobedu
r

realno85

pre preko 4 godine

dangubic i zagorac ko tupan i glupan. smajlagic decko poletio pa nije ovo krka novo mesto. ribas i tomic zajedno imaju 80 godina i razbucase vas
G

Gost 031

pre preko 4 godine

Mnogo lošeeeeee .Sta će biti kada naiđu malo ozbiljnije ekipe?
Р

Рањерси

pre preko 4 godine

Хтео сам написати за спортклуб али видим да су људи већ провалили.Тек само ћу рећи Брука
T

TNT

pre preko 4 godine

Protivnik sa malo jačom odbranom i sledi buć u prašinu. Vi u sadašnjoj euro ligi bi izgubili od svakog protivnika. I ne duvajte se, tek slede protivnici. Doduše prvi krug ćete proći s obzirom da 8 ide dalje, što je smejurija eurocup ciciban lige.
i

istambul

pre preko 4 godine

Zar ne bi trebalo da je 18 razlike poluvreme za Partizan…?? Prvi ozbiljni protivnik,ali prvi…( i njega bi trebalo kod kuce na atmosferu da dobiju,ali videcemo ) ali znamo koliko su realni
G

Gost0071

pre preko 4 godine

Stize spustanje na zemlju,mnogo ste poleteli
G

Gost7

pre preko 4 godine

Sramota.... Centar pod hitno
P

PartizanNBGD85

pre preko 4 godine

I opet taj Sportklub, pa dokle više???? Ko to iz Železnika uporno naručuje da se utišavaju regleri da se ne vidi i ne čuje bruka FMPa?!? Pionir se bukvalno trese u temeljima trenutno, a na SK atmosfera kao da ima 500 ljudi u hali... SRAMOTA!!!
T

TP-1

pre preko 4 godine

Sjajna je atmosfera i SK radi profi prenos. Tako da ne lupaj i ne brukaj se dete. Svima je jasno da je pionir pun i nema nikakve zavere.
V

Voip

pre preko 4 godine

Sto mi poznato ovo sa reglerima, kao da sam to negde vec cuo ;-)
Z

Zabrinut

pre preko 4 godine

Bice mnogo zeznuto protiv Huventuda,nisam siguran da cemo pobediti.
T

TP-1

pre preko 4 godine

Svaka cast grobarima. Grmi,trese se pionir. Zvezda kad igra cak i EL cuje se skripa patika. Ljudi zasluzuju da igraju sledece sezone EL.
N

NoName1

pre preko 4 godine

Pogledaj malo posetu u sezoni kad su imali 1-9 u ovom takmičenju. Pa dođi da nam pričaš kako je 463 čoveka protiv Limoza vrhunska poseta. Ili 650 protiv Albe.
O

Odoh da gledam LŠ

pre preko 4 godine

Evo,odgledao sam prvih 5 minuta i sve mi je jasno.Jasno mi je da će vas Zvezda razbiti i ovakva raspala jedno 20 razlike!Pa vi ste smešni ko smešna priča.Dobra vam fora sa bokserom,šou ste!
G

Gost22

pre preko 4 godine

Kako je na LŠ hahahah
G

Gostdjole15.04.1980

pre preko 4 godine

partizan 74 poena za dres
9

951357

pre preko 4 godine

77 ;)
T

TP-1

pre preko 4 godine

92