KRAJ: Partizan Mozzart Bet - Cedevita Olimpija 110:102

pre oko 2 meseca

Ignor i samo ignor prema "stručnjacima" iz predgrađa. C&R
M

Miroslav67

Vidim sve trenerski STRUCNJACI. Ovako to izgleda: Zeljko je probao dve odbrane sa 3ili 4 različite postave. Plus je vodio računa o minutazi . Hteo je da vidi sta ko moze za završnu četvrtinu sezone. Ovako ce pokušati igrati verovatno Jos koju utakmicu u ABA ligi.

Toto-ko-tunjo

Naravno,stručnjače. Sve opušteno i na 104:102, da ne pričamo o Kobsovom pokušaju za 3 na 4 razlike. Imali smo ranije jednog golmana, Ivkovića. Njemu pogodi lopta unutrašnji deo stative, odbije se, prošeta po liniji, i nekako izađe napolje. Svi u šoku, a on opušteno diže palac, u fazonu "ma znao sam da neće u gol". Tako i taj tvoj folirant "što ne sluša šta navijači skandiraju". Sve je ovo isplanirao.
R

Realni Arth

Mislim da zaista Zeljko treba koliko jos ove godine da zvarsi sa trenerskim poslom, lepo nek uzme poziju Ostoje, i tu moze da daje svoj doprinos. Zaista mi je zao ako nastav ovako da se blamira sa sudijama, pa ja ne mogu da verujem da on sve vreme ali sve vreme umesto da gleda tekmu i svoje igrace on zuji sudijama na usi, i niko ali bukvalno niko da mu ne da tehnicku, mozda bi to pomoglo da s emalo smiri. Ako kojim slucajem Partizna ne uspe da osvoji ABA, ja se plasim da ovaj covek ce da dobije srcani udar,ne dao Bog! Bice ova godine puna iznenadjenja, zapamtite!
E

E bas reslni

Mozete da placete,da se ritate ,skacete,ali VELIKI ZOC OSTAJE U VOLJENOM PARTIZANU.
R

Radivoje Korać

A Teo ih sve rasplakao nedavno🏆
V

Vas

Dule rasplakao za ceo zivot, kada vam ugasio klub.
B

Bole-bg

Ne znam vise sta da se kaze, Cedevita nije losa ekipa, ali da ovako igramo odbranu, svaka utakmica preslikana ili pobedimo u zavrsnici ili izgubimo,idemo dalje ali mora ovo mnogo bolje.
i

igor978

Mi smo izgubili 3 od 4 četvrtine. Da u prvom polivremnu nismo ubacili BUKVALNO SVE što smo šutnili, mi bi smo i ovu utakmicu izgubili. Prosto loše skrojena ekipa, dovedene loše zamene umesto Lesora, Exuma, Madara i Papapetrua, ne znam šta treba da se desi da ovakav Partizan osvoji ABA i da ode u Plej-Off u ELz Dožer hodajuća katastrofa od igrača, pa mi sa njim i Kaminskim smo mislili da smo napravili tim za F8, oni bre u ABA ligi ne prave razliku, užasni promašaji od igrača.
A

Ajde ne brljavi

Sve strucnjak do strucnjaka.
B

Basile

8 sekundi, faul na Blažiču... Ogoljavanje. Sudije deru i kradu.
N

Ništa

Napisite saopštenje, i onako nije bilo odavno bas je dosadno malo, napisite sa se smejemo😂😂😂
O

Opet sudije

Ovi gani se bas navukli na sudije...bratko nisi u pravu samo da ti ukazem na to nepoznavanje pravila.
B

Basile

@Ništa Pošto nisi ništa mogao konstruktivno i pametno da napišeš sem ovih bulazni ne treba gubiti vreme na tebe. Ko smo to mi? Zašto etiketiraš? Samo mi nije jedna stvar kod vas ostrašćenih jasna, kako je moguće da budete toliko slepi kod očiju, tiče se i jednih i drugih. Da je ovo ispustio Željko kao što je izgubio od Zadra, Splita, Igokee, Mege... Da li bi pisao ovako nešto? Pokušali su da otmu i protiv Igokee na sličan način, s tim da je tok utakmice drugačiji bio. Od ove Olimpije namučene je izgubio tamo, a gubio je gotovo čitavu utakmicu. Samo budi ostrašćen i slep kod očiju.
B

Basile

@Opet sudije Ja nisam nikakav gan, ali dobro to je tvoja kultura. Samo mi reci da nije bio faul nad Blažičem ili da nije bilo 8 sekundi u prenosu pre toga na minut do kraja. To je onda elementarno nepoznavanje košarkaških pravila. Tako je pokušalo da se otme protiv Igokee, gde se čista silazna putanja nije svirala i niz haosa na toj utakmici. Sramota je da se sa ovakvom ekipom Partizan ovako muči, Olimpija jedna pobeda u nikada gorem Evrokupu. Ali bitni su gani, a ne na šta liči Partizan.
B

Bob.f

Mozemo mi da volimo Zeljka koliko hocemo ali to nema veze sa njegovim trenerskim poslom...On za predsednika kluba Trikijeri trener..Zeljko ne moze vise
N

Ne prolazi ti

Lazno predstavljanje...ni jedan grobar to nece napusati.
d

d.g.

Da li ove ekipe imaju trenere? Kao ispred zgrade.

Collector

Sporijeg i bez korisnijeg igrača odavno ne viđoše ABA ligaški tereni od one prevare Doužera. Otkaz, ćao zdravo.

Standardan partizan Samo padne u igri

Kakva indijanska košarka, odbrane jezive... Stići će se do 150 poena.
@

@ssss

Važno kada gledaš Jokića i NBA peniš na broj poena koji su dali na utakmici.Ne nego će igrati onaj hrkljuš od košarke što je Zvezda igrala protiv Bajerna.

A ne, ne, da ne budem pogrešno shvaćen, ništa ja tu ne bih dirao. Totalni ofens bez difens, sve u NBA duhu. K'o onomad u kupu.
@

@ssss

Samo vi nastavite k’o onomad u kupu.Ti kupovi Anđe Arbutine su vam i krajnji domet.Tako da ni ja tu ništa ne bih dir’o.
m

ma da bre to

odlicno, samo neka partizan nastavi da igra bez odbrane i za nas nema zime...umesto da vode 35 razlike na poluvremenu oni jedva 8-9 vodili...sa ovakvom igrom partizan nema sta da trazi u finalu aba lige.
R

Retro

Haha kakav faul kos za ponitku. Blazic se sklanja al jbg hahah
j

jajajajja

pa ko to nama verno gleda svaku nasu utakmicu, lepoto mala :)