Komentari na vest

Laprovitola napušta Barsu, Huventud sanja veliki povratak

i

iz ugla

pre oko 1 sat

Laprovitola 100% nece da pojaca Partizan. Partizan je vec potpisao par igraca i uskoro ce da se objavi (cudi me da vec nisu). Ledej se vraca. Mils dolazi i jos 2-3 igraca za sada. "Bombe" se ocekuju malo kasnije.

Osimen99

pre oko 1 sat

Igrac sa velikim iskustvom!
R

Ratibor

pre oko 1 sat

Značio bi mnogo Partizanu, ali Partizan ne vodi takve igrače, prvo jer igra glavom i smisleno, a drugo jer nije Mišlov agent i ne može posle Partizana da se proda. Partizan dovodi samo bezmozgaše a inteligentne igreče brže bolje otera iz kluba kao na primer Kalatisa.
B

Bale89

pre oko 2 sata

Covek je odigrao svoje,mozda u nekom manjem klubu zavrsi lepo karijeru

Dakara

pre oko 2 sata

Laprovitola je top pojačanje za bilo koji EL klub na poziciji pleja !!!
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Idealan za 3. pleja jer 6 meseci godišnje provede u ambulanti.
P

Pfc

pre oko 3 sata

Koliki je rizik, pa veliki, sklon povredama, inače je klasa sa Karlikom bi to bilo to što se tiče 1.

jaca966

pre oko 3 sata

vrati se i zavrsi karijeru
K

Kkp2

pre oko 3 sata

Dajte ovog coveka! Po svaku cenu! Njega i Milsa!