Lokomotiva odigrala za sebe i Partizan - 14 razlike protiv Trenta

Vreme čitanja: 2min | sre. 10.03.21. | 19:09

Sada crno-beli znaju na čemu su...

Lokomotiva je odigrala za sebe, ali i Partizan, i uspela je da slavi protiv Trenta s 100:86.

Sve vreme u utakmici Lokomotive i Trenta delovalo je da će Lokomotiva do ubedljivog trijumfa. Na poluvremenu je vodila 16 razlike, a Partizanu je bilo važno da ta razlika bude što veća.

Jer, crno-belima treba da njegova eventualna pobeda protiv Metropolitana bude u zbiru razlika 18 ili više poena. Što znači da će crno-beli tražiti protiv Francuza pobedu od četiri ili više poena razlike.

Sa zvaničnog sajta EvrokupaSa zvaničnog sajta Evrokupa

Važnu trojku dao je Najdžel Vilijams Gos na pola minuta pre kraja i time je pomogao svom sadašnjem, ali i bivšem klubu. Na kraju je Trento imao poslednji napad i mogao je da zakomplikuje situaciju, ali Braun nije pogodio.

Lokomotiva je ovako obezbedila prolazak dalje. I navijaće za Partizan protiv Metropolitana kako bi bila i prva u grupi.

"Uzeću sada jedno pivo i nadam se pobedi Partizana", rekao je Kalnietis.

Lokomotiva se pokazala kao značajno kvalitetniji sastav, stigla je do 16 poena za 20 minuta, potom su Itaijani uspeli da spuste razliku na devet poena, ali Lokosi su uspeli ponovo da podignu razliku na blizu 20 poena.

Ipak, varirale su cifre iz napada u napad, mogao je Trento čak i do samo sedam poena zaostatka, da bi se sve završilo na pomenutom rezultatu.

Kuzminskas je dao 26 poena za Lokomotivu, Kalnietis je dodao 21, Vilijams Gos 13, Gordon 12, Kamings 11.