Komentari na vest

Lundberg doneo titulu Makabiju, Madar i Micić bez goriva za preokret

zeljko markovic

pre 12 minuta

Mislio sam da ċe Hapoel da ih lagano dobije možda 3:2.Ali da ċe ih Makabi otresti 3:1 ni u snu.Dobra serija,bez tenzije,,na kraju krajeva pobedio je bolji tim.

Aleksandar Pesic

pre 19 minuta

Mislim da se bolje snasao u Makabiju, kao i ulogu koju ima

Nrconicar8

pre oko 1 sat

Bravo Lunberg odlicna utakmica i zasluzena titula!

mozzart-gost

pre oko 1 sat

Lundberg ljuta mašina. Zove Penjaroja.
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 sat

makabi za klasu bolji od haopela onakav strart u evrlogili i pad

Luxx27

pre oko 1 sat

kakav crni micic zali Boze paraaa

stevica jovanovic

pre oko 2 sata

eh da je ostao u parizanu, luberg igracina steta sto se nije dokazao kod zeljka

Sunce555

pre oko 2 sata

Svaka cast za Makabi . Pobedili su na papiru mnogo jaci tim.

Ivan Selenic

pre oko 2 sata

ovaj covek partizanu oteo titule,dok je u njemu igrao.

Mita

pre oko 2 sata

Jel igrao Vasilije Micic???

Sonja Velinovic

pre oko 2 sata

Kakva prevara od igraca ife

90Jelena

pre oko 2 sata

steta sto smo se odrekli takvog igraca
O

Odricanje

pre oko 2 sata

Jel mislis na Lundberga ili Madara? Ovde ljudi zale za Lundbergom, a zaboravljaju da smo olako pustili i Madara. U svakom slucaju velika greska je pustanje obojice.
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Tolike pare spucane za sta?

perazdera6

pre oko 2 sata

Dobar igrac iffe nema sta
S

Sedlar92

pre oko 2 sata

Micic uzeo lovu, zabole ga za titulu.
O

Okečuke

pre oko 3 sata

A mi ga oterali(usput ga placali) i posle kukamo kako nemamo pleja do decembra.
S

Sujeta

pre oko 2 sata

I kada se povredio Karlik Željko nije hteo da ga vrati u tim, koja je to sujeta, i onda zalimo za takvim trenerom. Svaka njemu cast na osvojenim titulama, ali nije trener za ekipu u kojoj nema neogranicen budzet.
D

Danska prevara

pre oko 1 sat

Nije mogao okean da pogodi skoro godinu dana, a imao je kredit kod Obradovića kao malo ko
O

Okečuke

pre oko 1 sat

Ja ga stvarno volim kao boga i nema boljeg od njega ali isto tako mislim da je imao i dosta grešaka.

Nikola Pantelic

pre oko 3 sata

A nama doneo finansijske probleme
N

Nemanjasabac

pre oko 3 sata

Svakako zasluzeno, i bolji su uvek bili jedan je tim iz tel aviva ...

Slavko Ćosić

pre oko 3 sata

Igra li bi oni ali nije lako ako ima straha a znaš da nije neopravdan .

user7777

pre oko 3 sata

Lundberg je savrsen igrac zasluzeno je ovo uzeo!