Komentari na vest
Lundberg doneo titulu Makabiju, Madar i Micić bez goriva za preokret
zeljko markovic
pre 12 minuta
Mislio sam da ċe Hapoel da ih lagano dobije možda 3:2.Ali da ċe ih Makabi otresti 3:1 ni u snu.Dobra serija,bez tenzije,,na kraju krajeva pobedio je bolji tim.
Aleksandar Pesic
pre 19 minuta
Mislim da se bolje snasao u Makabiju, kao i ulogu koju ima
Nrconicar8
pre oko 1 sat
Bravo Lunberg odlicna utakmica i zasluzena titula!
mozzart-gost
pre oko 1 sat
Lundberg ljuta mašina. Zove Penjaroja.
P
Predrag Petrovic
pre oko 1 sat
makabi za klasu bolji od haopela onakav strart u evrlogili i pad

Luxx27
pre oko 1 sat
kakav crni micic zali Boze paraaa
stevica jovanovic
pre oko 2 sata
eh da je ostao u parizanu, luberg igracina steta sto se nije dokazao kod zeljka
Sunce555
pre oko 2 sata
Svaka cast za Makabi . Pobedili su na papiru mnogo jaci tim.
Ivan Selenic
pre oko 2 sata
ovaj covek partizanu oteo titule,dok je u njemu igrao.
Mita
pre oko 2 sata
Jel igrao Vasilije Micic???
Sonja Velinovic
pre oko 2 sata
Kakva prevara od igraca ife
90Jelena
pre oko 2 sata
steta sto smo se odrekli takvog igraca
O
Odricanje
pre oko 2 sata
Jel mislis na Lundberga ili Madara? Ovde ljudi zale za Lundbergom, a zaboravljaju da smo olako pustili i Madara. U svakom slucaju velika greska je pustanje obojice.
V
Vlada9111
pre oko 2 sata
Tolike pare spucane za sta?

perazdera6
pre oko 2 sata
Dobar igrac iffe nema sta
S
Sedlar92
pre oko 2 sata
Micic uzeo lovu, zabole ga za titulu.
O
Okečuke
pre oko 3 sata
A mi ga oterali(usput ga placali) i posle kukamo kako nemamo pleja do decembra.
S
Sujeta
pre oko 2 sata
I kada se povredio Karlik Željko nije hteo da ga vrati u tim, koja je to sujeta, i onda zalimo za takvim trenerom. Svaka njemu cast na osvojenim titulama, ali nije trener za ekipu u kojoj nema neogranicen budzet.
D
Danska prevara
pre oko 1 sat
Nije mogao okean da pogodi skoro godinu dana, a imao je kredit kod Obradovića kao malo ko
O
Okečuke
pre oko 1 sat
Ja ga stvarno volim kao boga i nema boljeg od njega ali isto tako mislim da je imao i dosta grešaka.
Nikola Pantelic
pre oko 3 sata
A nama doneo finansijske probleme
N
Nemanjasabac
pre oko 3 sata
Svakako zasluzeno, i bolji su uvek bili jedan je tim iz tel aviva ...
Slavko Ćosić
pre oko 3 sata
Igra li bi oni ali nije lako ako ima straha a znaš da nije neopravdan .
user7777
pre oko 3 sata
Lundberg je savrsen igrac zasluzeno je ovo uzeo!








