Komentari na vest

Navali narode, Ti Džej Šorts je slobodan igrač

P

Peroslav

pre 34 minute

Odlična vest to je velika stvar za takav igrač dolazi jer njegove performanse i to što on radi pod reketom je zadivljujuće za svaku pažnju

stefanaa14

pre oko 1 sat

Nek ga doveduuuuuu

Стефан Васиљевић

pre oko 1 sat

Da li ce Zvezda krenuti po njega? Iskreno ok, podrzavam, ali ako im je cilj i ove godine plej in. Mozda nije dobio pravu ulogu u Pao, ali i to sto je igrao bio je uzasan.
p

pr

pre oko 1 sat

Kako, zašto, a ljubav prema najvećem zar neće da mu bude trener.

Meda74

pre oko 2 sata

Biće on dobar u Valensiji
M

Marconato

pre oko 2 sata

Ovo ce biti zanimljivo, sad da vidimo da li ce Zvezda da reaguje.
D

DjolePartizan12

pre oko 2 sata

Upropastio ga Panatinaikos.
K

Komri

pre oko 2 sata

Drcela nemoj siguro da ga uzimas, sta ce nama kosgeter na pleju. Lova da se preusmeri na vracanje Mitrovica, Plavsica a cujem da je Lazic kapiten u treningu
L

Lineker

pre oko 1 sat

Jak košgeter u pm. Imao jednu dobru sezonu,napraviše od njega Tony Parkera. Duša mu u nosu,snage nema da dobaci do koša sa distance. Provaljen posle prve sezone u EL i sad kad više obraća odbrana paznju ne može da mrdne

50 miliona razloga

pre oko 2 sata

Potpisao je za Valensiju pisu spanci...

Marko Zigerige

pre oko 2 sata

Najpametnije bi mu bilo da ode u Valensiju, tu jedino može da podigne svoj nivo igre koji mu leži, čim se ne igra u tranziciji on je beskoristan odmah.
V

Vuk Pavlovic

pre oko 2 sata

nek ga dovedu u zvezdu
r

rea

pre oko 3 sata

Šorts apsolutno nije jedan od najkvalitetnijih igrača na svojoj poziciji u EL - to što je imao dobru sezonu u divljem Parizu ne znači apsolutno ništa, što pokazuje i ova sezona gde mu problem nije bio Nan, već njegovi košarkaški limiti kada se igra smislena i disciplinovana košarka.
q

qr

pre oko 3 sata

Gotovo je to između njega i Valensije samo se čeka da se završi finalna serija sa Barsom da se ozvaniči.. Taman se i poklapa kao zamena za Montera doduše neadekvatna ali ko zna možda ponovo eksplodira naredne sezone

1Sale11

pre oko 3 sata

Vreme za penziju ,nekad bio top skakac
S

Skakac123

pre oko 2 sata

A tek kako je zakucavao preko centara, kapuljaca lagano
B

Bale89

pre oko 1 sat

Ahahaha bio je i ostao ahahaha. Boze ko sve pise komentare