Komentari na vest
Navali narode, Ti Džej Šorts je slobodan igrač
P
Peroslav
pre 34 minute
Odlična vest to je velika stvar za takav igrač dolazi jer njegove performanse i to što on radi pod reketom je zadivljujuće za svaku pažnju

stefanaa14
pre oko 1 sat
Nek ga doveduuuuuu
Стефан Васиљевић
pre oko 1 sat
Da li ce Zvezda krenuti po njega? Iskreno ok, podrzavam, ali ako im je cilj i ove godine plej in. Mozda nije dobio pravu ulogu u Pao, ali i to sto je igrao bio je uzasan.
p
pr
pre oko 1 sat
Kako, zašto, a ljubav prema najvećem zar neće da mu bude trener.

Meda74
pre oko 2 sata
Biće on dobar u Valensiji
M
Marconato
pre oko 2 sata
Ovo ce biti zanimljivo, sad da vidimo da li ce Zvezda da reaguje.
D
DjolePartizan12
pre oko 2 sata
Upropastio ga Panatinaikos.
K
Komri
pre oko 2 sata
Drcela nemoj siguro da ga uzimas, sta ce nama kosgeter na pleju. Lova da se preusmeri na vracanje Mitrovica, Plavsica a cujem da je Lazic kapiten u treningu
L
Lineker
pre oko 1 sat
Jak košgeter u pm. Imao jednu dobru sezonu,napraviše od njega Tony Parkera. Duša mu u nosu,snage nema da dobaci do koša sa distance. Provaljen posle prve sezone u EL i sad kad više obraća odbrana paznju ne može da mrdne
50 miliona razloga
pre oko 2 sata
Potpisao je za Valensiju pisu spanci...

Marko Zigerige
pre oko 2 sata
Najpametnije bi mu bilo da ode u Valensiju, tu jedino može da podigne svoj nivo igre koji mu leži, čim se ne igra u tranziciji on je beskoristan odmah.
V
Vuk Pavlovic
pre oko 2 sata
nek ga dovedu u zvezdu
r
rea
pre oko 3 sata
Šorts apsolutno nije jedan od najkvalitetnijih igrača na svojoj poziciji u EL - to što je imao dobru sezonu u divljem Parizu ne znači apsolutno ništa, što pokazuje i ova sezona gde mu problem nije bio Nan, već njegovi košarkaški limiti kada se igra smislena i disciplinovana košarka.
q
qr
pre oko 3 sata
Gotovo je to između njega i Valensije samo se čeka da se završi finalna serija sa Barsom da se ozvaniči.. Taman se i poklapa kao zamena za Montera doduše neadekvatna ali ko zna možda ponovo eksplodira naredne sezone
1Sale11
pre oko 3 sata
Vreme za penziju ,nekad bio top skakac
S
Skakac123
pre oko 2 sata
A tek kako je zakucavao preko centara, kapuljaca lagano
B
Bale89
pre oko 1 sat
Ahahaha bio je i ostao ahahaha. Boze ko sve pise komentare





.jpg.webp)


