Komentari na vest
Neka igraju klinci, odlaganja nema: Valensiju ne interesuje ništa osim majstorice
Lalala
pre oko 1 mesec
Logicno da ce mec u cetvrtak biti pomeren, ko jos igra dva meca u 24 casa...
R
Riki97
pre oko 1 mesec
Valensija ove sezone u evroligi najvece iznenadjenje igraju dobru timsku kosarku.
Noon 1
pre oko 1 mesec
Valensija lagano u finale
a
andja v
pre oko 1 mesec
ovi postali gori od nas šta je to zna li se
N
Nenica
pre oko 1 mesec
gde su nasi klubovi ima li ih u nekoj majstorici
ivanovicg09@gmail.com
pre oko 1 mesec
Sramota za savez
G
Grr
pre oko 1 mesec
Teško će Valensija da prođe. Imaju padove u igri, koji ih pukom srećom u trećoj utakmici nisu koštali.
Igor Musulin
pre oko 1 mesec
Валенсија игром заслужује место на Ф4.

milosbosut
pre oko 1 mesec
Treba da se fokusiraju na Evroligu posto imaju lepu sansu da prodju PAO
bojanfranjicvip@gmail.com
pre oko 1 mesec
sad ce valensija dve u gostima sa klincima
M
Marconato
pre oko 1 mesec
Nekad se pitam da li se ovo desava samo kod nas, da se nekim slucajem desilo da je Partizan ili Zvezda na njihovom mestu ista bi se prica pricala.
.jpg.webp)







