Komentari na vest

Obradović: Žao mi je što ABA liga nije imala sluha, naš plasman dobra slika za celo takmičenje

K

Kukurelja

pre 2 meseca

Meni je žao što si se ti uopšte vratio u Zvezdu!

Predrag Radic

pre 2 meseca

Pogledajte samo izrazavanje ovog trenera tzv. Pa njegove recenica su ubitačno glupe

Kladion Ka

pre 2 meseca

Zasto da se odlozi,izjavljujes na 2 pobedu da smo lagani Trening?

delulumen

pre 2 meseca

Bek se moze naci ali bas bas stabilan half i kreativa majstori na sredini terena i brzi spic za LS bas tesko pa neka prica ko sta hoce. Mi hocemo medju 16 u LS a 100 ekipa u Evropi minimum ima dva puta skuplje igrace nego Zvezda. A neki dva igraca ko celi tim Zvezde. I to ne neka mega ultra dobre.

delulumen

pre 2 meseca

Bek se moze naci ali bas bas stabilan half i kreativa majstori na sredini terena i brzi spic za LS bas tesko pa neka prica ko sta hoce. Mi hocemo medju 16 u LS a 100 ekipa u Evropi minimum ima dva puta skuplje igrace nego Zvezda. A neki dva igraca ko celi tim Zvezde. I to ne neka mega ultra dobre.

Machiaveli

pre 2 meseca

Ljudi, na stranu navijacke strasti kad je partizan prosao dalje aba je odlozena mesec dana, sad zvezda igra za prolaz u 8 za dva dana i prica kako nije neophodno odlagati i sve je ok. Zamislite samo da se tad aba igrala i da je zvezda bila protiv... Ali zapamtiti i vratiti... Takodje da sam na mestu trener koji po meni nije za to mesto, usao bih u utakmicu kao da je bitnija od one u utorak...
a

avax88

pre 2 meseca

Da da, dobra slika 10.mesto sa 30M vrednosti igraca...kakav lik.
G

Gostza

pre 2 meseca

Pa ni Endesa izgleda nije imala sluha za Barsu, tj. Nije im bio ni potreban sluh, jer ovi nisu trazili odlaganje. Dakle, isti su vam uslovi, skoro...

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Zahvaljujemo Ostoji što nije popustio. Nikada ali nikada oni nama nisu učinili. I prošle godine kad su mogli dan pomognu otišli su protiv Efesa bez gaća i nisu hteli prstom da mrdnu izgubili 50 razlike. Pamtili pa vratili. I onako nas cele sezone ponižavate i vičete da smo Rekreativo.
@

@Aleksandar3006

pre 2 meseca

Koliko se cekalo kad ste vi igrali, razmisli jos jednom, a sta se tice Efesa, skroz nebitna utakmica za Zvezdu u EL pred sam pocetak finalne serije u Aba ligi, takodje sezona gde zadnja 2meseca Zvezda bila bez pola igraca u EL sta uticalo na sam plasman, al to je druga tema. Kako god, nije bas isto, ali napunili ti mozak oni vasi sateliti i sad samo copy-paste, tipicno za vas da ne koristite svoj mozak ;)
M

Miki rs

pre 2 meseca

Ljudi, na stranu navijacke strasti kad je partizan prosao dalje aba je odlozena mesec dana, sad zvezda igra za prolaz u 8 za dva dana i prica kako nije neophodno odlagati i sve je ok. Zamislite samo da se tad aba igrala i da je zvezda bila protiv... Ali zapamtiti i vratiti... Takodje da sam na mestu trener koji po meni nije za to mesto, usao bih u utakmicu kao da je bitnija od one u utorak...
A

Aleksakg

pre 2 meseca

Da objasnim po ko zna koji put...tada je odigran regularni deo lige, odlagale su se utakmice play off serije...drugo, Partizan je igrao play off EL i znalo se da če imati najmanje tri sigurne utakmice, ovde se radi o jednoj... plasirajte se u play off i serija će čekati kao pto je čekala nas. Problem je što da bi se plasirali u play off morate da zabeležite prvu pobedu ikad u bilo kom stepenu doigravanja EL. Na kraju krajeva postavlja se još jedno pitanje - čime ste to tačno zaslužili da vam Partizan izađe u susret i složi se sa odlaganjem?

Nemanja Panic

pre 2 meseca

Barsa isto danas igra,pa se nije zalila.. Uvek ce vam drugi biti krivi za neuspeh..🧐
@

@Nemanja Panic

pre 2 meseca

Barsa ...12 popodne.
H

Hulio

pre 2 meseca

Izvedi klince neka igraju ..a kada dodje vreme u plej of onda ih drmnuti..vidis da su propali klub tip16
b

boogie05

pre 2 meseca

sta ti znas!
u

ukszastenje

pre 2 meseca

strasno kakav lik
D

Dadopv

pre 2 meseca

Pa jel Barsi isto tako,i njima je bitnija utakmica u prvenstvu,nisu trazili odlaganje,ti imas sve u rukama da na jednoj nebitnoj utakmici odradis dobar trening sa igracima koji imaju manju minutazu i mogu da ti dosta donesu toga plej inu…ali ne vama uvijek nesto fali,uvijek neka saopstenja,svadje pa i kad je sve nebitno vi ekipu svoju maltretirate i nabijate im nerovozu pred utakmicu sezone
M

Markokmet

pre 2 meseca

Stisni zube sad i naredjaj sve pobede do kraj osvoji aba ligu i domace prvenstvo pokazi da smo najbolji

Marijan Pelic

pre 2 meseca

Obradović misli da možeali tonse ne zna jos uvek ništa teška je ovo utakmica
G

GORAN60

pre 2 meseca

Koliko kmecanja najskuplji tim u istoriji jedva 10 mesto u evroligi
D

Dundo1234

pre 2 meseca

Više sreće drugi

teodorajaa

pre 2 meseca

Meni nije ni malo zao

ilke1980

pre 2 meseca

Nema potrebe za odlaganjem pa kako kaze Obradović laksi trening pa neka odradi pa taman na Barselonu...

zeljko markovic

pre 2 meseca

Dobro,izbaci juniore da igraju i cao.I onako nikom netreba.
B

Bizon

pre 2 meseca

Saško nemoj da si Plačko!
B

Blaki

pre 2 meseca

Da si malo bolje vodio ekipu mi ne bi ni igrali protiv Barselone.
S

Sunce555

pre 2 meseca

Iskreno veoma visoko misljenje sam imao o tebi u renerskom smislu.

mladjoni1982@gmail.com

pre 2 meseca

Dobra fora što bi rekli mladi... Treba mu vremena da se spremi za poraz u Barseloni. Na pola EL bili prvi na tabeli a na kraju se reklamira 10. mestom...
L

Laktasi 2007

pre 2 meseca

A koliko igokea Fuzionisana 2007 u laktasima ima trofeja i titula haha...Aloo bre pa u zadnjih 15 god imate SAMO 2-3 trofejcica osvojena i nista vise,zatim vise od pune DECENIJE niste igrali EL u opste vec EK i tamo bili Zadnji na tabeli, Zatim 11 🧹 derbija za redom gubite od Zvezde u samo godinu dana, Zatim u zadnjih 5 god izgubili ste TRI TRIPLE KRUNE od Zvezde...itd itd Mogi da nabrajam do prekosutra vase "uspehe".... 🤏
P

Ptemudri

pre 2 meseca

...Teško,a? Nesanica,noćne more,terapija prestaje da deluje,a jutarnja vizita je daleko...pise se i 4 ujutro kad posten svet spava...Ovom dečku odavno nema pomoći.
N

Neobavestenost

pre 2 meseca

Sta je to tripla kruna, mislis Kup, ABA i KLS? U zadnjih pet godina Partizan dve godine uopste nije igrao KLS, kako ste nas onda pobedili te dve godine?
m

mmf

pre 2 meseca

samo se tesi sa otetim trofeima sa budetom sa lebdecim duhom....fmp
z

znam da te boli

pre 2 meseca

nemoras toliko da pises lako je nabroj samo - pravaci evrope 1992

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Prvo nije tačno. Igokea i Partizan se nisu fuzionisali nego potpisali ugovor o tehničkoj saradnji i Igokea je trebala biti Partizanov Razvojni tim kao Mladost iz Zemuna ilietalac iz Valjeva. Prilikom potpisivanja tog sporazuma o tehničkoj saradnji su Partizan i Igokea dodali ime ovog drugog u svoje ime pa je postojala Partizan Igokea i Igokea Partizan. To nije isto što gašenje Crvene Zvezde pa preimenovanje FMP-a u Crvena Zvezda Beograd. FMP se tada ponovo osnovao a stari FMP koji je preimenovan u Zvezdu nastavio je da se takmiči u svim takmičenjima sa adresom u Železniku ali novim imenom. Uostalom što reče Čović FMP-u ne može niko da zabrani kako će da se naziva. I kako ti to povežeš sa ovim što su uradili Partizan i Igokea? Partizan nije ugašen niti mu je Igokea ustupila svoje mesto u takmičenju i nazvala se Partizan. To možeš da valjaš klince sa tom pričom jer nisu ni bili živi kad se to sve dešavalo ali mi se sećamo toga svega.
F

Fenjerasi iz laktasi

pre 2 meseca

Čestitam cam top 20 u EL ove sezone i drveni pehar.
i

igokea top 20

pre 2 meseca

Ono kad se Zvezdi nesto smeju navijaci top 20 kluba u EL koji cuva fenjer od pocetka takmicenja i koji sad slavi 15 mesto na tabeli ko da su osvojili EL!
D

Dusan Alimpijevic

pre 2 meseca

OBRADOVICU, AKO NE OSVOJIS TITULU OVE SEZONE U ABA ILI KLS DOVIDJENJA IZ KLUBA! UMESTO TEBE DA DODJE DUSAN ALIMPIJEVIC SL.SEZONE!
T

Trofeji

pre 2 meseca

KLS moze da osvoji, u ABA ligi nema sta da trazi, bolji su i Partizan i Dubai. Partizan u KLS nema nikakve sanse jer nema dovoljan broj kvalitetnih domacih igraca.
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Podseti nas kad je u kom slucaju Zvezda radila takve stvari.Pamtimo nije davno bilo liga Srbije pomerana je radi partizana

Milan Sofija

pre 2 meseca

Nasmejao me covek lepo,kao da ce osvoji evroligu.Debil covek
2

2 na 2

pre 2 meseca

Prestani da komentarišeš kad ne umeš. Izvedi tim juniora, pokaži prezir. Nama oni ne trebaju ni za lek, a ne trebas nam ni ti... Podsećaš nas na njih. Večito kmečanje, sujeta, igra stranaca.
L

Luja

pre 2 meseca

Najgori trenera u EL. Najgori.

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

sale svakako pucas u barseloni
Z

Zvone75

pre 2 meseca

Uzas ,kakva Sramota . I Ostoja misli da ce tako ispegla stvar sa navijacama Partizana. Samo je potvrdio kakav je to "Covek" !

dzonipfc995

pre 2 meseca

Kao da ce da dobijete barselonu
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Sta hocete vise? Evo obezbedili smo vam i lakši trening pred Barsu, stvarno ste nezahvalni.
g

guta123

pre 2 meseca

Opet ce zvezda da ih gazi 15 razlike sa pola gasa

Ikebana

pre 2 meseca

pa važnija je ona sa Barselonom

Daki1 Daki1

pre 2 meseca

Dobro covek i reko nema sta
S

Svorgla

pre 2 meseca

smajkijaja... Debil ti je tata koji te je napravio takvog.

Nrconicar8

pre 2 meseca

E Sale Sale sa ovakvim timom...

Daki1 Daki1

pre 2 meseca

Stoji to i verujem dace te dati sve od sebe

Miki Milikic

pre 2 meseca

Ako dobijemo Partizan u derbiju, sigurno dobijamo i Barselonu... u suprotnom, bice mnogo tesko oporaviti ekipu..
Z

Zvezda 91

pre 2 meseca

Gutaj Partizane !!!

Miloš Savić

pre 2 meseca

Nema veze, pamti pa vrati, trebaće i njima dogodine neko odlaganje...

Dragoljub Bojovic

pre 2 meseca

Kukavicaaaaa,nismo znali da si takva Kukavicaaa

FiumenBG

pre 2 meseca

prskaj Sale narikače

marko.kum

pre 2 meseca

Kompleksi

Bro Bro

pre 2 meseca

Letis ti iz kluba 30 miliona si imao tim i nista

Otac Makarije

pre 2 meseca

Ma sta da odlazu ionako nema sanse 2 u gostima da dobiju za plej of
u

uF8787

pre 2 meseca

Da smo imali boljeg trenera bili bi među 6. Kakav plej in kakve gluposti. Pre neki dan pišem i opet ću: Stanković Dejan i Obradović Saša NISU I NEĆE BITI OZBILJNI TRENERI. TRS
D

Drndoje

pre 2 meseca

A sta fali Stankovicu?
P

Prolaznik1

pre 2 meseca

Ne zna se ko je veća čka Drčelić ili ti. Što im niste dali 20:0, pa neka se raduju jadnici.
J

JmtGlupog

pre 2 meseca

Zasto da pustate, kad cemo da dobijemo posteno?? Pa oba evro derbija smo vas munuli laganeze.
D

Daren_g

pre 2 meseca

Juniore na teren, svi koji su registrovani za abu

Kladion Ka

pre 2 meseca

Letis ti iz kluba celavi uskoro

Gde Smo

pre 2 meseca

Samo vi odmarajte cekacemo vas mi u abu

Tanjatanja187

pre 2 meseca

Ima kada je i zvezda radila takve stvari. Osveta se servira hladna.
D

Dejoooo

pre 2 meseca

Podseti nas kad je u kom slucaju Zvezda radila takve stvari.Pamtimo nije davno bilo liga Srbije pomerana je radi partizana kad je igrao evroligu.
n

nije

pre 2 meseca

tacno da je pomerana radi partizana liga srbije.
A

Aleksakg

pre 2 meseca

@Dejooo znači napisao si toliku laž mrtav ladan ali računaš da će, nažalost kao i sve u ovoj zemlji, tako lako proći...KLS nije odložena zbog Parrizana, napeotiv, čika sa naočarima je napravio da termini budi kadai Aba liga pa nismo ni igrali njegovu privatnu ligu, pustili smo da se njegovi klubovi takmiče međusobno
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

kme kme
Z

Zigmund Luksenburski

pre 2 meseca

Mora da se igra nema odlaganja Sale zezao si se tezi trening itd sad kukas,ako hoces da si najbolji moras da igras
L

Lolo

pre 2 meseca

Koji plasman čoveče?? 10 o mesto u EL i odmah ces da izgubiš u tom doigravanju

Kanidja99100

pre 2 meseca

plasman ti je fenomenalan

Losmaaa94

pre 2 meseca

Небитна утакмица
B

Boldrick

pre 2 meseca

Ma sutra cete igraati lagano,Aba nikog ne zanima.Klasika

alekshO9lxdr 13

pre 2 meseca

Dobice zvezda i bice to jedan lagan trening
m

miki.mocart

pre 2 meseca

Kako ono rece celavi? Malo jaci trening.. pa sta ce ti onda odlaganje...

Milan84kg

pre 2 meseca

Grobarski slepci,bice i ostace!!!
M

Marko251410

pre 2 meseca

Lagana pobeda zvezde sutra..
B

Bnm

pre 2 meseca

ISTO SI TAKO NAPISAO I PROSLI PUT...

Daki1 Daki1

pre 2 meseca

A cuj sta jace ovaj

Stefan Jovanovic

pre 2 meseca

Ne trazi milost, samo napred!
D

Djordje Milev

pre 2 meseca

Opraće ih partizan, njima je važna tekma protiv barse
J

Ja iz glave

pre 2 meseca

Realno je da Zvezda izgubi obe utakmice: prvu zato što će se štediti za drugu, a drugu zato što treba da odigraju 110% da bi pobedili

Goran Ivanovic

pre 2 meseca

Zato sto smo najbolji
Z

Zera666

pre 2 meseca

Ne daju grobari zato su losi

Olga60

pre 2 meseca

Svesno idu da zeznu Partizan

Dacha90

pre 2 meseca

dobija zvezda što posto

Biki123

pre 2 meseca

Mi smo nesto kao tipa Arsenal u Premier ligi,tuga čemer i jad 11253
S

Suzy91

pre 2 meseca

Nema odlaganja utakmice
1

1980

pre 2 meseca

Da smo imali boljeg trenera bili bi među 6. Kakav plej in kakve gluposti. Pre neki dan pišem i opet ću: Stanković Dejan i Obradović Saša NISU I NEĆE BITI OZBILJNI TRENERI.
N

Niko od

pre 2 meseca

Učesnika plej ina ne odlaže utakmice u prvenstvu i niko ne kuka kao Zvezda Crvena.

Miki Milikic

pre 2 meseca

i zato ih treba razbiti 20 razlike..... kompleksasi nece da odloze utakmicu...
Č

Čelafuto Salo

pre 2 meseca

u utorak završava učešće u Evroligi.
J

Jorge/87

pre 2 meseca

Bas sad nisu mogli da odloze, bednici
S

Smajkijaja

pre 2 meseca

Pa sta se moglo ocekivati od avangarde? Njima se izlazilo u susret. Ta ista Zvezda im je izasla u susret. Pokazalo se da je avangarda seljacki klub. Da komsiji crkne krava, to je to. Samo u Srbiji ima ta izreka. To pokazuje kakav smo narod. A o KK Partizanu, upravi njenoj, to je posebna fela. To su ljudi koji su Duletu Vujosevicu naplacivali karte. Stoka seljacka.
J

Jorhesmaja

pre 2 meseca

Nije to ista ta Zvezda, to je FMP.
A

Aleksakg

pre 2 meseca

Jel se sećate proslave pobede posle ponoći i -44 u Istanbulu? Došla maca na vratanca...da, mogli smo da odložimo ali nismo hteli jer to baš ničim niste zaslužili!
0

026

pre 2 meseca

Da je Čović predsednik Zvezde i dalje ove stvari ne bi prolazile nema veze da li se odlaže meč ili ne nego ovo što rade limar iz Prislonice i njegov pobratim Milija lako je glumiti facu nad Drčelićem koji samo ćuti i neće odgovoriti jel zbog toga je i doveden jel sa Čovićem niste mogli tako npr pogledaš sudije za sutra Pukl i Hordov u najavi 25-30 bacanja za Partizan ne sećam se da je Partizan i jednom izgubio kao domaćin a da je Hordov bio sudija ono čuveno kada je isključio J Ferela pre par sezona za vreme 3.utakmice Partizan Budućnost na nagovor Zokija Savića Ostoja slobodno rukovodi Aba ligom a Drčelić će da ćuti i neće se mešati dovoljno pogledati kako su sklopljene grupe za 1.fazu menjanje sudije pred prošli Aba derbi i vrv ćemo se mi opet kada ispadnemo iz El ponovo raspasti kao i prošle sezone Čović je lepo rekao nije to bilo slučajno(za prošlu sezonu) i jedna opaska zašto u EL nema eks-ju sudija na mečevima Večitih to niko ne pita al zato kad je derbi to su Partizanovi specijalci Hordov Javor Pukl Petek Nedović samo još Sreta Radović fali...sutra odigrati derbi opušteno neka odmore Čima Džered Nvora Džoel i Kodi.

Vaskon

pre 2 meseca

Igrajte bre, samo neka kuknjava!
A

Andjabrt

pre 2 meseca

ma samo si ti najbitniji ajde bre vise
S

Svorgla

pre 2 meseca

Citam komentare i ne mogu da vjerujem da ima jos navijaca zvezde koji misle da je Obradovic dobar trener.Vecina trenera bi sa ovakvim Zvezdinim timom imala najmanje dvije pobede vise.Zvezda bi mnogo dobila odlaskom Obradovica.
S

Smajkijaja

pre 2 meseca

Jesi li siguran da bi imala najmanje 2? Ja bih rekao najmanje 3. Ahahahha Kakav si ti debil
Џ

Џаипур

pre 2 meseca

Лагано, то је само мало јачи тренинг за вас

Svetlana Maric

pre 2 meseca

Bilo bi veoma lepo sig
I

Istino_mer

pre 2 meseca

JSD KK sekcija Partizan je nebitna pustiti klince da igraju sa njima a ekipu spremati za važne utakmice.
6

66

pre 2 meseca

Sad jos celavi hoce da kaze da je uspeh sto je 10-ti sa ovolikim budzetom...A do skoro pricao kako su najjaci u ligi. Pa on je cirkus. Unistio Zvezdu covek.

Salleee

pre 2 meseca

Ma ajde bre, to je samo trning za vas, šta se bunis.
O

Oko sokolov

pre 2 meseca

Da je pameti sutra sa juniorima lagano....
S

Soko

pre 2 meseca

Kakvim juniorima, kad Zvezda ima 4 seniorke petorke.
C

Chichino

pre 2 meseca

Odlazi Obradoviću, muka mi je više da te gledam ali i da te slušam, AL OZBILJNO!

Nummer1

pre 2 meseca

U pravu je Obradović, ali jbg ljubomora rivala je čudo

Violeta Neskovic

pre 2 meseca

Trebaju se cuvati za sledecu utakmicu, mogao bi neki malo slabiji sastav protiv Zvezde

Nikola270512

pre 2 meseca

A mi smo njima izasli u susret gazi zvezda
W

Wade

pre 2 meseca

Zašo Zvezda igra derbi uopšte?
a

aloo

pre 2 meseca

Zbog ovoga što u upravi kao nisu znali ko je i sta je partizan treba neko da odgovara, Lizete se sa njima a oni vam ovako vraćaju , Zbog derbija koji ne donosi ništa apsolutno, Neko zbog toga što nemaju dostojanstva treba da dobije otkaz... Zar onakvo ponašanje posle derbija vam nije dovoljan dokaz ko su oni?
R

Realnoo samo

pre 2 meseca

2023 godine Covkins i zvezda su trazili da se uvede zabrana pomeranja mečeva u ABA ligi zbog EL. Sve se vraća.
V

Velinovzeljko

pre 2 meseca

Dobija Partizan

Gost55

pre 2 meseca

Nije bitna utakmica, trebaju se igrači čuvati za Barsu
M

Markomare1982

pre 2 meseca

Sada kola krecu niz brdo,a nikog nema da povuce rucnu.
z

zvezdaš!!

pre 2 meseca

Zbog ovoga što u upravi kao nisu znali ko je i sta je partizan treba neko da odgovara, Lizete se sa njima a oni vam ovako vraćaju , Zbog derbija koji ne donosi ništa apsolutno, Neko zbog toga što nemaju dostojanstva treba da dobije otkaz... Zar onakvo ponašanje posle derbija vam nije dovoljan dokaz ko su oni?
N

Nickcdn

pre 2 meseca

Боље је да ћутиш, мајмуне један.
I

Ildzo

pre 2 meseca

izvedes protiv partizana treću ekipu i rešeno, čemu nervoza? jasni prioriteti i cao
P

Pa ono

pre 2 meseca

Zvezda ima 4 ekipe, to stvarno ne bi trebalo da je problem.

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Tesko da ce Zvezda proci Barsu.Voleo bih ali tesko

Ilija

pre 2 meseca

Realno da igraju play-off, pa da im se odloži, ovako igraju play-in sa 10 mesta i nema potrebe da im se odloži meč
a

aman

pre 2 meseca

Pa plej in je već u utorak kako misliš da mogu da odigraju već u utorak utakmicu??
h

huhkl

pre 2 meseca

aman..i barselona igra sutra
@

@aman

pre 2 meseca

Kako Barsa moze petak-nedelja-utorak?
l

lamann

pre 2 meseca

Barsa igra u podne, Barsa ne mora da putuje daleko .

Ilija Bakic

pre 2 meseca

Obradović opet iskren i profesionalan
M

Milicak2006

pre 2 meseca

Vasa sezona je gotova,pometlace vas Barsa
W

Wade

pre 2 meseca

Društvo top 15 se javlja...
z

zvazdan

pre 2 meseca

sta nam uradi Kari Pesic, nas tamburao a njegovu Barsu pustio, kao nas je...

mozartnalog1_1

pre 2 meseca

Obradović vidi gde su greške jasno
J

Jah

pre 2 meseca

sto se bunis ako ti je utaimica pdotiv Partizana laksi trening?:)
P

Pixy

pre 2 meseca

Zbog putovanja u Barselonu dan pred utakmicu, ne zbog utakmice protiv Partizana.
D

Dixy

pre 2 meseca

Pa taman odrade trening dva dana pred utakmicu i onda lepo putuju dan ranije.
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Samo ću da podsetim da se ABA nije igrala tokom Partizanove turneje sa Realom. Čekalo se da se završi, pa onda da počne ABA
K

Kole Petrovski

pre 2 meseca

nemanja.. nemoj udjite u playof pa cemo cekati koliko treba... da nismo dobili Dubai, ne bi sada ni pricali o ovome jer bi bili 11

Sterlings Braunfels

pre 2 meseca

Samo ću da te podsetim da se ligaški deo Aba lige završio već bio a Partizan je protiv Reala igrao 5 utakmica u 10 dana pa je posle toga nastavio odmah plej of aba lige protiv SC Derbi.
g

gost23 #

pre 2 meseca

@Sterlings .. Jeste. Od završetka serije sa Realom i početka finalne serije Aba lige prošlo je više od mesec dana ( 10.05 - 12.06.23. Za to vreme KkP je odigrao čitavih 6 utakmica protiv SCa i Cedevite. Da te podsetim.

Dimitrije Bakic

pre 2 meseca

Obradović analizira sve do detalja

Sterlings Braunfels

pre 2 meseca

Ovo prvi put vidim u bilo kom sportu da neko traži da se odloži jedna utakmica poslednjeg kola to bi odmah bilo neregularno.

ana_savic05

pre 2 meseca

Obradović zna šta priča i ima iskustvo
j

jovanapapic

pre 2 meseca

Idemo fokus na Barsu nista nas drugo ne zanima
M

Murinen

pre 2 meseca

Nebitan mec osim prestiza.Zvezda nek izvede rezerviste a glavni igraci nek odigraju po koji minut ako treba.Dize se frka bez razloga.
R

Ruzni kojot

pre 2 meseca

Sve ovo zapamtiti, zaprzili su nam corbu u kosarci ove sezone, sve su uradili samo da se Zvezda slucajno ne domogne final four-a. Sve zapamtiti, pa vratiti u nedelju 26. aprila kada se bude igrao fudbalski derbi. Da ne bude kao prosle sezone kada je Miloje posle 0:4 povukao rucnu radi neke toboznje kolegijalnosti i postovanja. Dejane Stankovicu, ako budes mogao daj im 10 ne derbiju.
K

Kole Petrovski

pre 2 meseca

o gluposti, da smo hteli da vam zabiberimo, pustili bi Dubai mec-dva pre tog derbija malo samo , malo
D

Dijagnozza

pre 2 meseca

O kakvom crnom F4 ti pričaš čoveče? Jel biste Oly i Valensiju isto tako lagano dobili u play offu kao što ste Real?? Da ste nas dobili u derbiju imali biste pobedu više i max 7-8 mesto isto kao što i sada možete, samo bi vam to bilo malo lakše! Al realno sami ste sebi zapazili čorbu jer niste dobili mečeve koje ste trebali kao meč protiv barse i vas meč sezone protiv Reala. Da imate chohones dobili biste te mečeve, a ne bi vam bio problem ni derbi ni meč sa Barsom! Al posto nemate jbg...sami ste sebi nabili pritisak mora ja, sami ste postavili minimalan cilj F4 zbog kompleksa koje imate od nas i toga što jako lako upadajte u euforiju bez nekog pokrića. Pa vi ste poslen10 kola već počeli kupovati karte za F4 i najavljivali kako idete sigurno a verovatno i osvajati...posle 10 kola eeeeej!!!! Iskreno ja ne bi imao ništa protiv da je odložen meč za narednu nedelju...al to nije niko ni spominjao. A realno mogli ste i ranije tražiti odlaganje možda bi i bilo nešto od toga, al kad ste vi bili ubeđeni da ćete vi rasturiti Real da će se svi rezultati poklopiti da budete šesti...i desilo se suprotno!!!
a

armija85

pre 2 meseca

Sram vas bilo sto uopste izlazite! Posle ce to da vam bude alibi za poraz od Barse, klasika!!!

Mitabakicc

pre 2 meseca

Obradović nikad ne beži od odgovornosti
m

merllin_pfc

pre 2 meseca

Nema tu veze Aba liga hoce li se igrati utakmica sa Partizanom ili nece. Partizan da je pristao na odlaganje ono bi se I dogodilo. Bio si smeker kao igrac I kao trener dok nisi dosao kod ovih preko puta. Kao da ti se mozak isprao. Nisu ti potrebni oni komentari Bio neki jaci trening ili tako nesto. Tih djecijih fora treba sto prije da se rijesavas. E sada se zapitaj Zasto si izgubio zadnji derbi u Euroleague koji te je trebao odvesti medju prvih 6 I zasto ti Partizan nije izasao u susret da Fino pripremis utakmicu I odes odmoran u Blaguranu da se posibas sa njima. Mozes ti mngo bolje smeker si ti Bio....
I

Ivanab00

pre 2 meseca

Obradovica idemo u nove pobede DELIJE su uz tebe
T

Takojeee

pre 2 meseca

Skupi u parku, kapuljače na glave i idemo šibat žene i penzionere jer mi smo delije!!!! Dok ih se naravno neskupi grupica od desetak tad dečki bezanija

Goran Durmisevic

pre 2 meseca

Slazem se da tekma sa komsijama je nebitna
d

demagog

pre 2 meseca

Koji vas plasman ?!?! Ako je 10 mesto lepa sika, onda I Dubai kao 11 lepo predstavlja aba ligu
I

Ivanab00

pre 2 meseca

Djordjevicu idemo u nove pobede DELIJE su uz tebe

Kalubaki123

pre 2 meseca

Obradović vidi širu sliku kao pravi trener
m

milos_selimovic

pre 2 meseca

Sale moras jako u oba meca nikako ne odustaj

mita123

pre 2 meseca

Obradović uvek realan i bez izgovora priča
D

Dvolicnost na delu

pre 2 meseca

Gledajte samo sada kako ce nakon utakmice u Utorak da Aba liga postane najbitnije i najvaznije takmicenje u univerzumu!
z

zoranmanic1

pre 2 meseca

Treba da se bitni igraci odmore za Barsu moj savet

Ruzica70

pre 2 meseca

Napred Zvezdaaaa
O

Oliverteo76

pre 2 meseca

Moramo da dobijemo oba meca da pokazem ko je Zvezda
V

Vladislav966

pre 2 meseca

I meni je bas jako zao. Slazem se sa obradovicem
s

snezanajovcic71

pre 2 meseca

Idemo da dobijemo Barsu, tekma sa komisijama je nebitna
d

dzolloi

pre 2 meseca

Pre samo 3 nedelje su sa zadovoljstvom prihvatili da sekta promeni sudiju pred derbi, sada se cudite, vidim da treba da se menja uprava jer očigledno je mentalno zaostala da shvati da kime ima posla
a

andri06

pre 2 meseca

Legendo fokusiraj se na Barsu samo
@

@blamiras se

pre 2 meseca

Koliko moraš da budeš jadan da se lažno predstavljas
s

svi koji

pre 2 meseca

kazu da je los trener su lazni zvezdasi, pravi su valjda Milan kalinic, jakovljevic , ostane kls I aba pa CE se pokazati KO je pravi a KO lazni ( trener )

Jovan0110p

pre 2 meseca

Zato Partizan ima sudijsku gurku na svakoj utakmici.
D

Dm5789

pre 2 meseca

Zvezda treba sutra da izađe sa petlicima na parket
R

Ruz

pre 2 meseca

Sad ce Ćelavi nekalkulantski da iznenadi. Tačnije ključne igrače što jače izmoriti pred Barsu. Tada ponovo svi na parket nebitno koliko te ide. Vratiti i Jaga kojeg ste ko kera oterali. One koje krene moraju na klupu, čisto da se ne zanesu previše. U trećoj kreće raspad i kraj. Mali od Talenta ce tad krenuti sa kalkulacijama. Zamuckivanje, nedovršene rečenice. Igrači su krivi i tako.

Leukemija

pre 2 meseca

trebalo da se odlozi jesam grobar od kad znam za sebe al po svim nekim pravilima trebalo

Kristina Janjic

pre 2 meseca

svakoj utakmici. Zato Zvezdu sudije unistavaju na svakoj utakmici. Sve je to pocelo kad je Covic otisao
g

goksi23145

pre 2 meseca

Sramotno i ocekivano ponasanje Milije Vojnovica Aba ligom upravljaju partizan buducnost i hrvatsko slovenacki klubovi sve sami obozavaoci jednog srpskog kluba kakav je Zvezda Mi navijaci smo to davno prepoznali i nema nas na aba ligi Pitanje je za celnike Zvezda sta cete na utakmici u Nedelju da gledate kako Vam ostoja milija dozai bokan zabijaju noz u ledja Od partizana je ocekivano da nece da pomera utakmicu iz ciste sile kako bi pokazao ko upravlja ligom sta sve i koliko moze kad su oni igrali Zvezda je cekala 25 dana bez utakmice Milija je objasnjavao da je to pre svega u interesu lige a sad je inretes da Zvezda izadje iz aviona na utakmicu protiv barse i izgubi Verovatno bi izgubila i ovako i onako ali gde vam je ljudskost obraz i cojstvo i mora li sujeta oholost i gordost da budu jaci Zato Zvezda i Srbi sa verom u Boga napred Slava Bogu
P

Pancevac_

pre 2 meseca

Pa lepo igrajte vasu KLS (covic) ligu i sta vas briga za ABA.
@

@blamiras se

pre 2 meseca

U redu je grobarcicu

Dusan Petrovic

pre 2 meseca

Derbi po ko zna koji, vredi pogledati u zvezde

Bojsa2

pre 2 meseca

Uuuuuuuaaaaaa Sasa Obradovic...uuuuuuuaaaaaaa,uuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaa...odlazi,odlazi,odlazi!!!!!
m

matovic1998

pre 2 meseca

Lagano Sale vrsticemo mi njima duplo
S

Stefan2312

pre 2 meseca

pre dve sezone ste hteli da igramo i abu i kls dok smo imali meceve plej ofa sa realom
g

goksi23451

pre 2 meseca

netacno Zvezda je cekala da partizan zavrsi seriju protiv reala i studentskog centra pa posle 25 dana igrala sa partizanom
@

@goksi23451

pre 2 meseca

Al kako je čekala?? Prvo se protivila...pa je pisala saopštenja i kula svaki dan o tome...mi smo igrali play off, regularna sezona je bila gotova. Vi igrate platu in. A igra i Barsa meč u nedelju. Vi govorite kako smo vam mi lakši trening, kako vas Aba ne zanima i kako je nebitna, kako ste vi F4 ekipa...pa eto vam prilike da to pokazete
E

E moj Saša!!+

pre 2 meseca

Efes ti doneo 10 mesto. Sigurno ga nisi izborio ti. Zapravo si izgubio TOP6.
C

CZ BL

pre 2 meseca

To sto KK Partizan, tj. Ostoja radi, je usluga kompanjonu Drčeliću i Obradoviću. Imaju odličan izgovor za poraz protiv Barse i neuspjeh u evroligi. "Joj KKP nije pristao na odlaganje, joj igrali smo za manje od 48h sati dva puta, joj joj joj..." Možda čak bude u igri i pobjeda Zvezde i pokušaj mazanja očiju zvezdaškoj javnosti. Mislim na pismenu javnost, ne na kop, oni ionako sve rade sa upravom.
P

Pst

pre 2 meseca

Vama i kad smo prosli put poklonili pobedu nije valjalo. Sta da se radi prosecan navijac parizaia ne da komunizam. Ipak je to bilo zlatno doba. Uzimas kolko ti treba i kad si nikakav kao ove sezone puste te jer si dosao na red a ti glumis.
S

Sunce555

pre 2 meseca

Obrsdovicu imao respekt i veliko misljenje u trenerskom smislu ,sad sam shvatio da si samo prevara pd trenera.

GostO

pre 2 meseca

ABA liga nije izasla u susret jer je Milija Ostojin potrcko. Kako Ostoja svira, tako on igra. Zato sad nema odlaganja, a one godine smo mesec dana cekali Partizan. Zato Partizan ima sudijsku gurku na svakoj utakmici. Zato Zvezdu sudije unistavaju na svakoj utakmici. Sve je to pocelo kad je Covic otisao u savez. Ocigledno je ipak znao kako se neke stvari rade (ko je rekao Tom Ford?).
m

merllin_pfc

pre 2 meseca

Ma da nego sta. Zaboravio si Bodirogu , Savica , Euroleague, Ruse I Avganistan....
K

Kole Petrovski

pre 2 meseca

udjite u playof pa cemo cekati, nije problem... imate 25 igraca i kukate... budalastina
b

blamiras se

pre 2 meseca

mec je Bez takmicarskog znacaja, I barsa igra u nedelju vazniji mec. Nas je nebitan, protiv tima koji nam sluzi za laksi trening. od 24 sa spiska naci ces petoricu da igraju a sferopulos moze voditi mec da I ti odmoris, placamo ga ionako do kraja 2027
/

/-/

pre 2 meseca

E, ne vidi se da si Grobar, samo nastavi
s

sve je istina

pre 2 meseca

nebitan mec, gubili smo bitnije u evroligi, ovaj je zaista nebitan. ubaci davidovac, kalinic itd. ako vec ne nogu igrati dva meca 7 tri Dana, mada je svako diplo kolo evrolige bilo tako, ovde se trazi alibi za poraz od barse.ispasce nam partizan kriv a onidobili Dubai.
в

всс

pre 2 meseca

Ја бих овај меч играо са пионирима! Они тако с нама, ми тако са њима - тиме бисмо понизили и лигу и Партизан. А кога брига за резултат.
/

/-/

pre 2 meseca

Ne brini, ne provaljuje se uopste da si sam sebi odgovorio
J

Junker

pre 2 meseca

Inace je odlaganje cista glupost. Barsa je igrala u petak pa ce igrati sutra u 12 termin. Spanci nikad ne odlazu, a igraju mnogo jacu ligu i 3 od 4 tima su iznad nasih
O

Ok

pre 2 meseca

Ne lupaj gluposti. Spanci su favorizovani u ovoj ligi i samo oni, Grci ili Turci osvajaju El. Ostali samo finansiraju ligu i politikom da je igraju propali NBA igraci unistavaju kosarku malih drzava poput nas. Treba zabraniti u KLS strance. Sa posebnom paznjom odgledam utakmice gde nastupaju nasi igraci.
K

Kolo Nedeljkovic

pre 2 meseca

Jak plasman, tri dana duze igrali u takmicenju
Л

Лаик

pre 2 meseca

Што се ви нисте пласирали кад је то већ тако лако? Што нисте освојили неки трофеј ове сезоне? Толике паре, највеће у историји кошарке бачене у ветар, до пре пар кола држали фењер у ЕЛ. Срамота!
T

Traktorista

pre 2 meseca

Kako 3 dana, kad vi vec 5 meseci igrate egzibicionez rezultatski nebitne meceve? Totalno neoptereceni bilo kakvim rezultatom :)
T

Trebinje

pre 2 meseca

Ahhahahahhahaha pa zar to nije samo laksi trening za tebe
G

Gaga32

pre 2 meseca

Ne treba se odlagati utakmica!
D

Dejoooo

pre 2 meseca

Koliko znamo utakmica se neodlaze partizan je bio protiv.Njihovo pravo ali mislim u nedelju nevazna utakmica za Zvezdu treba da igra s juniorima ,a u utorak pokusati izvuci sto bolji rezultat.