Komentari na vest

Obradovićev prioritet uvek bio PAO, odbio četiri kluba pre odluke da se vrati u Atinu

Milan Milutinovic

pre oko 1 sat

Da li je Janakopulos kacio patlidzan na instagramu aludirajuci na facijalne ekspresije novog trenera PAO i da li je Janakopulos izjavio da sadasnji trener ima zasluge za titule koje su osvajali u tom periodu ali da je za to najzasluznija njegov otac i stric koji su tada vodili klub.
m

mladost + droga

pre oko 1 sat

Jeste. Sada daje 4 miliona godišnje tom nezaslužnom i kaže da je njegov povratak veći od osvojene Evrolige.
I

Iff

pre oko 1 sat

@Легенда предграђа Ala smo ti nabili komplekse pa si 5 komentara ostavio jadnice unesreceni
s

smesni smo mi panteri

pre oko 2 sata

Predstavljanje novog trenera, dva nova pojacanja, ali dzabe - opet cemo vise komentara ostaviti na vesti o Zocu :(
K

Kup

pre oko 2 sata

Sve se razume, dok su ovi na vlasti, on nije imao šta da traži u Srbiji... Ali, svojom čuvenom izjavom, da sebe nigde ne vidi osim u Partizanu, mnoge ljude je razočara... Pogotovo što je došao kod čoveka koji je u najmanju ruku čudan... Nema ni tu 10 te titule...
N

Nebuloze

pre oko 1 sat

Vala bas, nisu mogli da mu obezbede 150 miliona evra budzeta. Zato kad oni odu, dolaze sledeci koji ce 200 miliona evra da mu daju odmah. A mozda ipak zavrnu slavinu, ko ce ga znati
Л

Легенда предграђа

pre oko 2 sata

Државни пројекат страхује од Желимира и кад није у Партизану. Ћациленд из Железника.

How Yes No

pre oko 1 sat

Pozdravio te Vlada Mandic sa sve transparentom iz finala rukometne lige
G

GrofModerneHrvatske

pre oko 2 sata

Tko je bolji trener, anketa? Pešić Sv. ili Ž. Obradović Obrad Lajk gore glas ide Pesicu, a glas dolje Željku Želimiru Obradoviću
g

gosti iz NISA

pre oko 1 sat

Odgovor je jasan, Kari je insticija i legenda reprezentacije, a Zeljko je legenda evrope, 9 puta prvak evrope, ide uskoro i 10ta. Duda, Kari i Zeljko, treba se ponositi a ne birati najboljeg
t

trofeji

pre oko 1 sat

ako se meri po trofejima, vrlo je jasno ko ih ima najvise u evropi.

Istina

pre 37 minuta

Zeljko za 3 zivota nece biti tako dobar trener kao Kari, koliko god trofeja da ima
B

Bok,

pre 32 minute

Gdje trebam pritisnuti za Acu Petrovića?
Л

Легенда предграђа

pre oko 2 sata

Превазиђеном тренеру се даје оволики уговор а перспективни Радоња се тера из Пао пре Нове године!? И још је Желимир имао 4 понуде!? Ма,ајте молим вас,не измишљајте.
Б

Божа 33

pre oko 2 sata

Како припадници мањина мрзе све што има везе са Партизаном...Он је донео титулу првака Европе Партизану. Ниједан прави навијач неће написати ништа лоше о њему. Живео!
U

Uvlakac

pre oko 2 sata

Sada normalno sledi "ili cu raditi u Panatinaikosu ili necu raditi". Kako covek dozvoli sebi da bude ismevan.
Л

Легенда предграђа

pre oko 2 sata

Ко ће дочекати утакмицу Фмп-Пао? Жељко турчине,изливи мржње,љубав према вођи и контролисана трибина где не сме да се писне.
B

Bacoglavac

pre oko 2 sata

Он је Партизан вратио у ЕЛ где и припада, дао је целог себе, сад нек освоји десету!

How Yes No

pre oko 1 sat

On se u Partizan vratio kad su dosli milioni kojim je placeno ucesce u EL i najskuplja ekipa ikada na ex-Yu prostorima. Mogao je i sezonu pre toga da dodje, ali nije hteo, niste imali suske
Л

Легенда предграђа

pre oko 2 sata

Пошто има много коментара злобних а кишаркашки неутемељених (из Железника) да разјаснимо неке ствари. Желимир има право да ради. Желимир има право да ради где хоће. Желимир бира где ће да ради. Желимиру дају највеће буџете. Желимир ће или неће узети трофеј у Пао али ће остати дуже од легенде Радоње који није дочекао Нову годину. Желимир је жива легенда европске кошарке и ноћна мора сакупљача секундарних сировина који се више њиме баве него својим отетим клубом.
P

Pravo na sve

pre oko 1 sat

Evo ti komentar od nekoga ko nije iz Zeleznika i ko navija za Partizan. Naravno da na sve to ima pravo, ima pravo i da bude d..euvlakac i da laze i da nema rezultate u voljenom klubu i da prebaci odgovornost na sve druge samo da on ne bude kriv i da radi ili u Partizanu ili nigde i da bude ismevan zbog toga. Na sve to takodje ima pravo koje inace obilato koristi.
S

Sve se zna

pre oko 2 sata

Spremao se za njih dao otkaz da se lepo odmori i sve spremi Prodaja magle u Beogradu kao paravan za sve ovo Dobio ponudu pre mesec dana nego je otisao it Parrizana a to je kako je rekao u svojim krugovima ponuda koja se ne odbojija Naplatio se.napokon i sve ok samo rodjace pusti me price kako volis Partizan vise od svega

Slavko Filipovic

pre oko 2 sata

Teako da moze neko da odbije tolike milione...

kiboooo

pre oko 2 sata

Nije sve u parama vratio se iz ljubavi

PsyhoDelija

pre oko 2 sata

oce li biti doček na aerodrom?
M

Markokmet

pre oko 2 sata

Zeljko Obradovic povratku u Panatenajkos ima najvece sanse da osvoji svoju ljubilarnu 10 titulu u Evroligi

stefan nikolic

pre oko 2 sata

srecno ti bilooo legendooo
k

kukulele

pre oko 2 sata

pao treba da dovede karlika, topica i jabuselea.

vacke86@gmail.com

pre oko 3 sata

"Đole, ja se nikad nisam opterećivao s pare..."

No name

pre oko 3 sata

laganan evroliga ide
o

ogiibk

pre oko 3 sata

Zeljko Obradović je legenda

Isa Peric

pre oko 3 sata

Zasto da covek ne uzme pare kada je to svojim radom pokazao i dokazao da vredi.

Petar Kocevic

pre oko 3 sata

uzece titulu optet

Milijana Ilic

pre oko 3 sata

Pozdrav za sve one prevazidjene,ostarele i one koje niko nece xaxaxa

micaredstar72@gmail.com

pre oko 3 sata

nije se odlucio za Pao nego je odabrao kintu Matori lisac

jaca966

pre oko 3 sata

tsamo ga svo vole nema spletkarenja razumem ga
K

Komri

pre oko 3 sata

pa kad je vrhunski trener sto ne ode u Asvel i uzme Evroligu, on uvek ide tamo gde ima brdo para da se dovode igraci. Muka mi od takvih strucnjaka kao Gvardiola u fudbalu idi batice negde i pokazi da si trener
J

Junker

pre oko 3 sata

Ko ce docekati utakmicu Partizan-Pao. Reinkarnacija stafete mladosti, idolopoklonstvo u svom najpunijem obimu.
N

Naravno

pre oko 3 sata

А ko ce da doceka Sasu Obradovica posto po drugi put oteran ,popljuvan i ponizen i to jos kao legenda jedina.

Milijana Ilic

pre oko 3 sata

Ko ti je kriv sto u svom klubicu nemas takvu licnost
J

Junker

pre oko 1 sat

Evo suze mi idu sto nemam “druga Tita” svog detinjstva…
g

gosti iz nisa

pre oko 1 sat

mozda ce na kolena i ljubiti grb, ipak nije on taj lik. samo nose isto prezime.

katarinaplanincic.67@gmail.com

pre oko 3 sata

covek je legenda kakve nema, kralj!!!
L

Legendo

pre oko 2 sata

Pored legende koja je osvojila najvise trofeja prvaka Evrope, takodje je i legenda lupetanja i uvlacenja raznim ljudima u b..u.
l

lumperaY

pre oko 3 sata

732 texta o zelimiru a o Velikom Kariju Pesicu i njegovoj penziji 2,A mogli ste staviti u 1 tekst da žoc uzima partizanu bongu bogdana i da je pokusao matovica iz strucnog staba a da ga savic vec iskuliro posto ga ovaj javno oblatio za ostekovskog da je to ukanalilo sezonu i da vec jjednim okom namiguje na karlik jonesa žocika,preveo ih zedne preko vode ,tako to radi cacanski kibicer
A

Aahahahaahah

pre oko 2 sata

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣,a kako radi Saso sto ste ga napljuvali i oterali🥳🥳🥳

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Željko Obradović i Svetislav Pešić ne mogu u istu rečenicu to ti je kao da uporedjuješ Rafu Beniteza koje je osvojio slučajno jednu ligu šampiona sa Karla Ancelotija
A

AvCZV

pre oko 1 sat

Veliki Svetislav Pesic koji nam je protracio zenit karijere sa najboljim kosarkasem planete Nikolomo Jokicem, neka hvala , ne treba. i ne moze u istu recenicu sa velikim Zeljkom Obradovicem

Pobogu...

pre oko 1 sat

Bravo! Zaboravlja se šta je sve Pešić osvojio na REPREZENTATIVNOM nivou, gde igraš sa onim što imaš, a ne sa onim koje ti prebogati gazda KUPI.
Z

Za reprezentativca

pre oko 1 sat

Osvojio je i Žoc svašta na reprezentativnom nivou, al kako to da znaš kad te košarka zanima od 2022
l

lumperaY

pre 24 minute

aj sta je uradio za nasu reprezentaciju za razliku od zeljka ali sta je Kari uradio za kosarku u nemackoj i reprezentativnu i Bajern kolko je poularizovo to tamo de je kosarka bila cetvri esalom sporta,napravio od nje zemlju evropskog prvaka....plus doneo barsi prvu titule evropsku upravu si ne moze da se poredi sa zelimirom koji je u jednom trenutku u pao imao petorku pekovic gist šaras dijamantidis spanulis.teze neosvojiti nego osvojiti
R

Rossoneri

pre oko 3 sata

Ajde manite se vise tih prica opcija je bila povratak u Partizan nema od toga nista otisao je gde su mu dali najvise para i to je to, kao navijac Partizana objektivno kazem da je sam sebi pljunuo u usta s onom izjavom da jedino ovde moze raditi pa evo videli smo kad zazvone strani dolari na vrata sta je uradio a realno je i da ovde nije radio za kikiriki nego je imao sigurno milion do dva godisnje sta ces vise plus zivis u svojoj drzavi, isto i Bogdanovic ako ne dobije nba ponudu otici ce u Pao a vamo kao veliki grobar, nema od te ljubavi prema klubu nista, bice puno minusa ali ovo vam je realan komentar.
Š

Šta pričaš ti

pre oko 3 sata

Znači imao je ponudu Partizana, ali je PAO dao više?
P

Preza

pre oko 1 sat

Daleko si ti od pravog navijaca partizana....
R

Realantip

pre oko 3 sata

Sinonim za moral i odanost! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
M

M becks šveps

pre oko 3 sata

Njemu treba najveći budžet da bi osvojio. Drugačije ne ide.🤦🏻
P

Partizan nezainteresovan

pre oko 3 sata

Kakav vam je ovo tekst? "Imao je ponude Reala, Barse, Efesa i Dubaija, a i povratak u Partizan je bio u Obradovićevoj glavi". Možda mu je u glavi bilo i treniranje Dončića pa ipak nije dobio ponudu iz Kalifornije.
p

pojašnjenje

pre oko 2 sata

S obzirom da sam dobio veliki broj lajkova, a nimalo dislajkova, čini mi se da romi ne shvataju poentu mog komentara, pa da objasnim: Svi znamo da je Željko hteo u Partizan ali ne može sam sebe da dovede tamo, pa je besmisleno spominjati Partizan uz klubove od kojih jeste dobijao ponude
H

Hyypia

pre oko 3 sata

Časovi ljubavi.
B

Bas gospodin

pre oko 3 sata

Pre 2 godine: ili cu raditi u Partizanu ili nigde… Na kraju ce odvesti i Bongu.
Č

Čuvajmo Bongicu!!

pre oko 2 sata

Šta vi pišete, kao da je Bonga princeza na zrnu graška. Čovek ide iz Partizana, ako ne u PAO onda negde drugde
Z

Zar tako, Žoc?

pre oko 2 sata

E moj Žoc, umesto da sediš kući i vezeš goblene ti si izabrao da povrediš tanana osećanja Ostojinih moralnih gromada. E moj Žoc...
9

987

pre oko 3 sata

Ma hteo je on u Partizan, samo nisu mogli da mu obecaju da ce imati carter let za Dubai, i to je prelomilo
x

xnxx

pre oko 3 sata

pa imao je 10.5 miliona razloga a i (ne)ograniceni budzet

Marko Zigerige

pre oko 3 sata

Ostoja je rekao ne može više dok je on tu da dodje Želimir!

RodjenLoš

pre oko 3 sata

Obradović Željko jedan od naših najuspešnijih trenera,
B

BabauBalonu

pre oko 3 sata

Nakon zitka jakovljevica najuspesniji...prvo zitko pa Zeljko.
P

Pobegulja veka

pre oko 2 sata

Pobegao u N Sadu iz reprezentacije Jugoslavije i pobeze iz Partizana sada
N

Najbolji*

pre oko 2 sata

Nebo je plavo. (100 dislajkova)
U

Uspesan trener

pre oko 2 sata

Nije jedan od, nego je najuspesniji srpski trener, ali nije najuspesniji Partizanov trener.
S

Sima Arauho

pre oko 4 sata

Pa kako to jedan Grčki milioner daje tolike pare i ugovor na 3 godine ovom senilku koga je vreme pregazilo?!Zašto ne vrati Radonju?!
B

Bunilo

pre oko 2 sata

Zato sto ne zna sta radi.