Komentari na vest
Đoković se nada da Zvezda može da osvoji Evroligu: Možda je ovo ta godina, videćemo
M
Milos 1970
pre 4 meseca
Sta da osvoji,otece pehar Kalina ako treba!!!
Kad se zaleti na pehar bezace ljudi ,mislice da je kvazimodo....
KoRn
pre 4 meseca
Ono kada jedan isti trol menja nikove i piše komentare.
t
trolelole
pre 4 meseca
jel sa sunkom ili njegoski prsut?
KoRn
pre 4 meseca
Kakve veze ima moj komentar gde kritikujem onog trola koji je promenio nikove i pljuje Noleta sa tvojim pitanjem ?

Ivica Doya Gašić
pre 4 meseca
Živ bio legendo naša!
n
nole nacionale
pre 4 meseca
ne smeju zvezdasi da spomenu vise tvoje ime na severu Nole legendo, nekome si zasmetao he he he
Ш
Шта бре причате
pre 4 meseca
ЈСД-овци
a
apolitično
pre 4 meseca
jel bio sa drugarom micotakisom?djokernole države menja ali večito uz vladajuće koalicije
D
Dvostruke aršine
pre 4 meseca
Đoković se izdaje za velikog vernika a veliča Šugoslaviju čija je glavna poenta bila potpuno uništenje pravoslavlja na ovim prostorima
T
Trst je nas
pre 4 meseca
rece lik rodjen 2000ih godina cuti more ti ces da mi pricas sta je bila Jugoslavija.... To je bila poslednja drzava u svakom smislu te reci. Sve posle nje je smesno
Da ne spominjemo koliko je puta ta drzava dominirala u sportovima evropom i svetom....
t
trolelole
pre 4 meseca
ma pusti ti ko je vernik ko nije, nego reci ti meni jel sa njegoski prsut ili ipak neka pariska ili pizza sunka? imal jogurt?
Ž
Živela SFRJ
pre 4 meseca
Jugosloven se oglasio!
s
slava to the slavs
pre 4 meseca
poslednja pravna drzava na balkanu, sve posle nje je komedija realno... u drzavi gde je baka prase idol mladih sta dalje da se prica
T
Tviteroslawi
pre 4 meseca
Naručito ono kada se nisi slagao sa drugom Titom pa završiš Goli otok i "narodni heroji" ti oduzmu svu imovinu. Zamisli da danas to neko radi pa hahahahhahahahahahahha
e
e mojti
pre 4 meseca
al su bajo cvikali od druga tileta to je bila drzava samo cvrsta ruka
@
@Tviteroslawi
pre 4 meseca
Zasto su plakali fudbaleri Zvezde na sred terena kada su dobili informaciju da je Tito preminuo? I to jedni od najvecih Zvezdinih fudbalera...
K
Ko god dobije na dobitku
pre 4 meseca
Evo ga navijač Zvezde, Partizana, Monaka, Olimpijakosa, Panatinaikosa, PSGa, Milana, Real Madrida....
r
rago
pre 4 meseca
pa on je svetski čovek, smotanko. ti nemaš pojma šta je to








