Komentari na vest

Partizan može da plati Šejku Miltonu da ode

X

Xyz

pre 36 minuta

Nemoguce, ja sam mislio da igraci placaju Partizanu da igraju za njega.
П

Па...

pre 40 minuta

...у Звезди само један играч има плату 2,5 милиона, у питању је Марко Арнаутовић. У Партизану Џабари, Карлик и Милтон, а вероватно и Пејн и Дејвис. Мало испод су Вашингтон, Бонга, Калатес, Фернандо... Партизан је у прошлој сезони имао и три тренера, плус је плаћао и Џабарија у Хувентуду, Ниликину у Олимпијакосу и Лунберга у Макабију. Мало пре тога је промењено 15 играча, који су малтене сви имали уговоре. По доласку Желимира је промењен такође цео тим, где су малтене сви имали уговоре. Тешко да је све то плаћено од улазница 😂😂😂
M

Milic94

pre oko 1 sat

Milton treba da ostane u Partizanu kao igrac na poziciji beka
П

Па...

pre oko 1 sat

...могао би у Панатинаикос, тамо је тренер онај који га је довео у Партизан 😂😂😂 Ах, нееее, тамо ће Богдановић и Боломбој, тамо се не гради игра око Џабарија и Милтона 😂😂😂

JEJICA

pre oko 1 sat

Kad je on pa uradio nešto korisno
B

Bilosta1

pre oko 1 sat

Tako je i covic u svoje vreme zaradjivao.
m

miki.mocart

pre oko 1 sat

Mozemo mi sve da platimooo..

Marko Vesna

pre oko 1 sat

Baš vrede toliko i pokazali su... Svašta
M

MilanChe1986

pre oko 1 sat

Ovo bi bilo vrh pojacanje

Zoran Jeremic

pre oko 1 sat

Xaxa da plate da ode,tugo moja
P

Pazi

pre oko 1 sat

Neće Partizan da plati, nego svi mi.
P

PsihoBrt

pre oko 1 sat

Pa da Ito kao što smo svi mi isplatili Grejam, Jaga i legendu poduljupca da napuste zvezdu...

sxomy

pre oko 1 sat

Milton je sasvim solidan igrac moze da pravi razliku, ali ta sklonost povredama ga je unistila

Miloš Milovanović

pre oko 2 sata

I ovako krhke finansije su opteretili sa treš ugovorima
S

Ssssssss

pre oko 2 sata

Zadrzati Miltona, a ne tek tako trositi novac na macke u dzaku. Vraca se Vanja, dosao je Alman, treba zamena za Bongu ako ode. Veca sansa Lakicu

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 sata

ima ostoja platice ako.nece ponovo ce traziti da navijači doniraju klubu

Stefkeeee1995

pre oko 2 sata

Koji ce im djavo Milton
G

GistJ

pre oko 2 sata

Iskreno, Miltona su više povrede zeznule prošle godine. Taman kada i počne nešto da igra povredi se. I ovo mu je prva godina u Evropi bila. Iskreno verujem da bi naredne sezone odigrao bar 50% bolje.

Matija Milutinovic

pre oko 2 sata

Terajte ove nesrecnjke obojicu

Izbistanin

pre oko 2 sata

Platite mu bolje pa se resite muka jedni i drugi.

Kristina Janjic

pre oko 2 sata

Onaj ko je pristao na ovakve ugovore bez zaštite od ovakvih situacija ....
v

vukasin2015ks

pre oko 2 sata

sto pre neka ide nazad..
T

Trebunjac

pre oko 2 sata

Zato su studenti sa matematickog fakulteta vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji,jugoslovenskog  sportskog drustva partizan, jer po apru samo košarkaški klub je u 2026 godini od kss dobio uplate u vrednosti preko 12 miliona eevravra
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Nemoj da preskačeš terapiju.
T

Tebe nista ne kosta

pre oko 1 sat

Tebe ocigledno nista ne kosta jer besposlicaris i lupetas ovde.
I

Istorijska realnost

pre oko 1 sat

Kakav realan i istinit komentar ,a toliko minusa.Zato nam je ovako kako je,zato što ima onih koji ne koriste sposobnost razmišljanja.
P

PsihoBrt

pre oko 1 sat

Vac kad si se uhvatio apr-a onda govori kako jeste a ne da izmišlja! Tolika sredstva je dobili zvezda!! Toliko nisu dobili svi ostali klubovi u zemlji zajedno!!!
M

Mile led

pre oko 2 sata

Ovo je svet jos nije video. Da neko ima 26 igraca, 5 trenera i pet strucnih stabova na platnom spisku i to sve u jednoj sezoni na racun gradjana Srbije.. Jos kada se na sve to doda i finansiranje eksp sudija i dnevnice za tapsace na utakmicama dolazimo do inpozantne cifre i budzeta od preko 50 milievra
b

bad

pre oko 1 sat

takav je naš partizan,nema zime a i šta je 50 miliona,za takvu jednu instituciju!

Slavko Ćosić

pre oko 2 sata

Svaki igovor je kocka , dobar igrač a onda dođe povreda i od dobre investicije bude promašaj .
m

milena11.11.

pre oko 2 sata

Onaj ko je pristao na ovakve ugovore bez zaštite od ovakvih situacija treba da odgovara pred zakonom.

kivekive

pre oko 2 sata

hahahah pazi ti, na kraju ce se ovo predstaviti kao da je partizan jos i zaradio 😂😂😂
k

kolodin82

pre oko 2 sata

Ja bi zadržao obojicu,Milton je strašan igrač i boljeg ne možemo naći,čovek je imao povredu više od pola sezone .Milton je kvalitetniji igrač od Larkina ili bilo kog drugog amera koji igra u Evropi
P

Po stoti put

pre oko 2 sata

Zašto se plate Parkera i Miltona navode u DOLARIMA? Još se kaže OKO 2,5 miliona dolara.
p

poručnik

pre oko 2 sata

pa da bi uključio malo mozak i to pretvorio u € 🤣🤣🤣
M

Miloschskcih

pre oko 1 sat

Da si putovao malo iz tog sela znao bi zasto. Da si im u ugovor stavio evre pitali bi sta je to, tako da su ugovori u dolarima. Apsolutno nebitna stvar, sem za ljude ciji IQ ne premasuje broj cipela poput tebe tako.
P

Poboguuu

pre oko 2 sata

Ode benzin na 2000 ...

Valentina Kolar

pre oko 3 sata

Baba dala dinar da uđe u kolo, a dva da izađe
s

spitfire

pre oko 3 sata

platiti koliko treba i nek ide gde god hoce

zivka ivanovic

pre oko 3 sata

Imaju pare oni dace njihov drugar

Dakara

pre oko 3 sata

Promašene investicije Milton i Džabari
b

bad

pre oko 3 sata

ti sad bolje znaš od želimira vragolana?
M

Moon92

pre oko 3 sata

neko je dole napisao transfer blama, i u pravu je :D

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Ozbiljni igrači koji su postali opterećenje za Partizan, posebno zbog plata.
b

bad

pre oko 3 sata

hahahahaha kako si došao do ovog zaključka brate,mi sve mislili zbog želimira ono zbog plate je tako,pa ko im bre dao doliki novac ostoja,at savić,paspalj,šećerko ko ??
M

Mijor

pre oko 3 sata

Huventud nema da plati taj iznos za igrača,Partizan ima ili bolje rečeno buđet Srbije ima.Buđet puni narod,znači narod sa bednim platama plaća igrača od 2,5 miliona.
p

podeden

pre oko 3 sata

Ajde vrati se u treći razred.
m

mr.Š

pre oko 3 sata

stoji sve i upravi si miljardu% ali brate bre dž i dj su dva različita slova!!
Z

Zivko57

pre oko 3 sata

Go and never come back
b

bad

pre oko 3 sata

ok.just grab it 3,5 miliona eura!!
J

Jakov1503

pre oko 3 sata

Ogromne pare dali za upitne igrače, još dve godine
R

Realan 2

pre oko 3 sata

Ako treba vise od milion da se plati sejku da ide, treba ga ostaviti, bice bolji sigurno nego prosle sezone... a dzabariju dati sta god hoce samo da ide, probati naravno smanjiti rashode na minimum ali samo nek ide....
h

hhhhh

pre oko 3 sata

Ako Dzabari nece sporazumni raskid,treba ga vratiti u klub i preseliti na trebine jer ga ipak mi placamo.Neka bude gledalac cele sezone....
b

bad

pre oko 2 sata

kako si to lepo rekao i rasturio sneška breskvicama,mi to plaćamo država,narod napaćen...

Zivot je igra

pre oko 3 sata

nek ide što dalje

stevica jovanovic

pre oko 3 sata

neka ide i srecno mu u nastavku karijere

urosh

pre oko 3 sata

Далеко им лепа кућа, и једном и другом
M

Ma

pre oko 3 sata

Zašto Parkeru nije data šansa da ostane jesenas bar do januara, Nove godine? Pitanje za Ostoju i njegolog poslušnika Penjeroju. Izbacili ga iz tima a znamo ko nam je sve sedeo na klupi celu sezonu.
b

bad

pre oko 2 sata

opet spin mašinerija radi ostoja je bio poslušnik želimira,prvi mu želimir nije dao da igra,ali mu je iz ljubavi dao 6 miliona za dve sezone...

Ivan Milicevic

pre oko 3 sata

Koliko manja suma,2.2 miliona, zašto ne objavite, da je Zvezda znali bi u dinar i pisali na sva zvona
M

Ma

pre oko 2 sata

.. jadna cz/fmp...
S

Slavuj

pre oko 2 sata

Znali bi kao što znamo koliko je plaćeno Grejmu za raskid ugovora, koji je imao ugovor na dvije godine . Kao što znamo koliko je plaćen raskid ugovora sa Jagom i Montejunasom. Kao i koliko se plaća ugovora Nedoviću u Monaku i Mitroviću u CSKA i još pride godina ugovora Laziću, koji je otjeran u penziju, pored važećeg ugovora. Eto koliko ste vi transparentni pa ne znamo koliko se plaća Sfero na plaćenom godišnjem odmoru i koliko je plaćen raskid sa Obradovićem.
b

bad

pre 22 minute

slavujče malo,da li postoji jedan jedini igrač da ide ili je otišo iz Zvezde,da ga Zvezda i dan danas plača,ajde sve ovo i da poverujem recimo da čovek igra u Monako a plaća ga Zvezda, progutaću,pošto ima jedan isto klub koji ima igrača od 3,5 milijona igra za druge a plaća ga narod republike Srbije,ovom litvancu je ugovor istekao i nije produžen,ali ga i dalje plaća Zvezda,ti pričaš o transparetnosti,a napisao si samo laž i laž!!
K

Kkpw

pre oko 3 sata

Partizan treba da pokusa po svaku cenu da dovede Luwawua! Jer treba imena ledej i mils nece prodati sezonsek! I svakako treba nam igraca jer su se svi pojacali ako cemo nesto da se nadamo !
b

bad

pre oko 3 sata

pa zar ne čekate ovu (pobegulju)da ostvarite jedan san sa palmama u kosi?
m

mijaga

pre oko 3 sata

luvavu ime a ledej i mils nisu sta ti pricas
N

Ne moze

pre oko 3 sata

Potpisao za Asvel
J

Jdjdjdj

pre oko 3 sata

Da su ova takozvana pokacanja isporucila, Zeljko bi i dalje bio trener
A

Ad

pre oko 3 sata

Pa ja koliko znam "Veliki Zeljko" ih je licno doveo u Partizan,na njegovu inicijativu. Ali taj "Veliki Zeljko" kada je video da sve ide u bestraga zbog njega i njegovog ega,prvi pobegao,ostavio Partizan onako kako je ostavio,napravio krs i lom u svlacionici,na tribinama. Dosta je vremena trebalo proci da pojedini navijaci shvate da je doticni sve unistio,unazadio,al,avaj,on je za neke navijace Ikona. Hvala njemu za njegovo ime i to sto "navodno"voli Partizan. Mada video sam koliko,pa i ja bih voleo najveceg neprijatelja za par milki godisnje,briga me
b

bad

pre oko 3 sata

koji željko?vi nikada niste imali trenera pod tim imenom!!
R

Realan 2

pre oko 2 sata

@add problem je brate sto tebi niko nece dati ni par hiljada a kamoli miliona a zeljko ostaje najveći bez obzira na kiks sa dzabarijem i sejkom.... Rekordna el plata za trenera u to posle katastrofa sezone... Toliko o velicini....
G

GistJ

pre oko 2 sata

@Ad Miltona je Savić doveo.
m

manja suma

pre oko 3 sata

da li se zna sta je "manja" suma? da ne bude posle da igracu mora da se isplati manja suma od - milion, milion i po , ili dva? kao sto smo saznali dacKevarijus Hejs na,kraju ima i otkupnu klauzulu itd itd...kao sto je ostoja satro uradio ovo ili ono?a na kraju nista se od toga nije dogodilo.
m

mr.Š

pre oko 3 sata

ali ovo da zaradi milion dolara, ovo nema više ni u crtanom filmu Lele mi moje!!
r

rea

pre oko 3 sata

Uopšte nije nerealno da Milton potpiše za NBA ekipu, ukoliko samo kaže menadžeru da želi da se vrati, jer se u NBA ugovori potpisuju danas, a sutra se već raskidaju kako bi ekipe potrošile određeni nivo novca i time izbegle plaćanje penala ligi.
b

bad

pre oko 3 sata

isto drugarice kao što je rekao sve za ljubav i samo partizani menadžeru,tako će sad on u nba da bi vi zaradili!😂😂
r

rea

pre oko 2 sata

@bad, ti prijatelju mešaš navijače Partizana i Zvezde, u Zvezdu svi dolaze zbog minutaže, a ne novca (videti pod Batler, Moneke, Džons...), dok su navijači Partizana savršeno svesni cene igrača koji zadužuju crno-beli dres. Elem, kao i svakom glasaču određene partije, tako i tebi nije baš jasno da REA nije samo žensko ime, već i pojam u jednoj nauci, tj oblasti jedne nauke.
b

bad

pre 43 minute

rea ali ti si miloš u čemu je problem,to napadanje šatro stranka i te fore,kod nas se kaže napad je najbolja odbrana,ti mene tu napadaš strankom,,a tebi partijska knjižica iz džepa dva prsta viri....
J

Jole 39

pre oko 3 sata

Vratiće sve pare koje je zaradio nazad Ostoji iz ljubavi prema penaltizanu
A

AKO NIJE TAJNA

pre oko 3 sata

Koliko imate godina?
F

Feretka

pre oko 3 sata

Reče neko ko obožava zvezdanesterac
R

Realan 2

pre oko 3 sata

Jole apsolutni care duhovitosti.... penaltizan i kosarka... navijac tima koji je dobar deo sezone imao najvise bacanja u el....
b

bad

pre oko 3 sata

feretka da li nekada možete da nešto sami smislite,toliko ste bleda kopija Zvezdinih navijača,da mislim da ni sam ne znaš jesi pošo ili došo!
b

bad

pre oko 4 sata

koliko sledi partizani za transfer blama?
C

Classico

pre oko 2 sata

Svaki izlaznim transferom Partizana Zvezdi sleduje jedno pojacanje u zvezdi.
b

bad

pre 40 minuta

klasiko druže svrati do trećeg razreda trebaju te tamo.