PLS: Novi Pazar nastavio seriju, Dinamo osvojio Dobanovce

Vreme čitanja: 2min | ned. 08.03.20. | 16:26

Zemun ne ume sa igračem više

Hita Novi Pazar ka plej-ofu. Nastavio je tim sa obale Jošanice u prolećnom delu prvenstva u istom ritmu kojim je završio jesen.

Gost u Pazaru danas bio je Radnički iz Pirota, konkurent u borbi za plej-of i vraća se kući praznih šaka. Plavo-beli su u 25. kolu upisali novi trijumf, a to im je četvrta uzastopna prvenstvena utakmica bez poraza – 2:0.

Prvi gol postignut je u 32. minutu, strelac je bio Gordić, dok se za miran finiš pobrinuo Alivodić, kultni igrač novopazarskog kluba, koji je u 71. minutu povisio na 2:0.

Zemun je u prva dva prolećna kola igrao kod kuće. U oba meča je imao prednost igrača više i oba je završio – nerešeno. Posle Novog Pazara (1:1), bod iz Gornje Varoši odnelo je i Smederevo (1:1).

Sve najbitnije na utakmici desilo se u četiri minuta. Zemun je poveo u 70, Smederevo izjednačilo u 73, a u sledećem minutu su gosti dobili crveni karton. Ali, ostalo je 1:1 do kraja.

Posle četiri kola Dinamo iz Vranja je upisao tri boda. I to u gostima, u Dobanovcima. Pogodak u 3. minutu bio je jedini na meču, a ta tri boda drže žute u trci za plej-of.