Komentari na vest

Prekinut meč Partizan - FMP! Ispražnjen deo dvorane

c

cobi89

pre oko 5 sati

malo je skandiranje za sta su uradili PArtizanu Covic Vucic i sns u fudbalu i kosarci, a mozart cuti i ne pise uopste o tome dve decenije
L

Lik

pre oko 5 sati

Vama, grobarima je sve komedija. Vi ste samoprozvani borci protiv SNS, vi ste avangarda, vi ste ne znam ni ja šta, Željko je bog, Partizan je svetski klub broj 1. Više od pola Srbije je protiv SNS i dobar deo navijača Zvezde, samo što vi lažno morališete. U svakom sportu su vam u upravi istaknuti Ćaci, finansirate se od države, Željko prima masne pare od toga, ali ne, vi to ne priznajete. Vređanje Vesne Čović, žene, majke, nečije bake je postalo odvratno. Svaki od vas koji horski to uzvikujete, treba da se zapitate da li biste voleli da neko vašoj majci, baki, tako uzvikuje. Postali smo jedan jako loš narod, kao uzvišen, ali toliko niskih pobuda i moralno-etičkih vrednosti, da to nije normalno. Nekada su navijači navijali za svoj klub, posle utakmice zagrljeni išli u kafanu, družili se sa protivničkim. Danas su sportski protivnici - neprijatelji. Užas!
k

ko peva,

pre oko 6 sati

zlo ne misli...
1

12345m12345

pre oko 12 sati

a zasto je nastavljena utkamica? sto nisu otisli kuci kao prosle godine?
P

Partizane bravo bravo

pre oko 14 sati

Veliko bravo Partizanovoj talentovanoj i vaspitanoj deci. Kakva sezona! Kako god se zavrsilo, oni su za nas sampioni. Potpuno zasluzeno, tim koji: -se finansira 80% iz sopstvenih izvora (clanske + sponzori) -bez ijednog dinara iz KSS -sa trecim najmanjim budzetom u EL -timom prepunih talentovane dece, koja nisu samo tu da popune broj (citaj: Kostic), vec zapravo igraju. I to kako igraju, deca u finalu KLS. -sami protiv KLS organizacije, sudija, praznjenja hale, napustanja parketa -osporavali nas, dodeljivali nam boje, brojali krvna zrnca. Svima smo zapusili usta. Ipak nije sve do trofeja. Imamo isto trofeja kao i nas najveci rival, pa opet su oni nervozni, nezadovoljni, tmurni.. Mnogo ih lazu. Pocevsi od toga za koga stvarno navijaju, do toga da stub srBstva. Ovo mora da bas boli. Moraju da nude 10 miliona da vrate bivseg igraca, dok igraci placaju obestecenja i prihvataju manje ugovore samo da bi igrali za nas. Tesko je biti navijac fmp-a ovih dana. Samo pumpaj.
m

mora

pre oko 14 sati

Mozzart da napise jedan tekst i da edukuje navijace institucije. Ne podržavam da se vredja bilo ko ali ipak je to adrenalin tokom meca i onda se vredjaju akteri istog. A ne deca, zene, babe i sta ti ja znam. Pa kad se vredja zeljko cvekla ne vredja se njegova zena i cerka! Zar je to toliko tesko ukapirati!!
n

ne brate

pre oko 14 sati

vredja se najtrofejniji trener svih vremena, evropski i svetski prvak
b

banence

pre oko 14 sati

I ova treca ekipa je bila dovoljna da se geto izzeleznika prizove pameti...protiv spartaka ovaj tim sem casnog poraza nemoze. vise.....realni grobar..
s

senseimaster

pre oko 14 sati

Ako neko može da pojasni ko je kriv za prekid,koliko znam u hali su prisutni samo navijači koji poznaju košarku,koji su oličenje poštenja i morala,pa mi nije najjasnije kako je došlo do prekida.Jel ih neko isprovocirao svojim prisustvom,nekom gestikulacijom prema njima(tipa pokazivanja srednjeg prsta,hvatanja za međunožje...) ili su jednostavno samo počeli da skandiraju nekom nevažnom tipu..
C

Cirkus

pre oko 15 sati

A u Zeleznik kada vredjali sto nisu prekinuli.
c

cv

pre oko 15 sati

a što se tako ne prekida kada se vređa željko? zato i jeste cirkus liga
S

Sone 2

pre oko 15 sati

Zato sto je Zeljko ucesnik utakmice...za toliko si valjda pametan...kao sto se ne prekida i kada igrace vredjaju koji su akteri iste...
S

Sombor

pre oko 15 sati

Zeljko nije Zena,majka,baka.Zeljko nije predsednik Srbije,a pare su mu slatke.....Treba vas definitivno ugasiti.
Р

Реално

pre oko 15 sati

Једини циркус сте ви и ваш клуб. Нема вама помоћи.
A

Avangarda

pre oko 15 sati

Institucija
M

Mileta ilic

pre oko 15 sati

Hvala ti Bože što sam grobar! 28 jun, Beograd! Zvezda mora pasti!
J

Jeste

pre oko 14 sati

Drugosrbijanci su za Vidovdan u Beogradu, a Srbi na Kosmetu!
D

DosijeX

pre oko 14 sati

Nećeš ti nigde tastatura huligan hahaha
D

Ds 777

pre oko 14 sati

Pre ce te vi pasti ne brini se ti za Zvezdu
S

Sombor

pre oko 14 sati

Pazi,ti i takvi ce te da je srusite.Smesan si.
П

Петар Јаконић

pre oko 14 sati

Зар због такве глупости призиваш Господа? И види се да си гробар.
T

Trike

pre oko 15 sati

Gspodo Partizanovci ovi grobari nisu navijaci nego divljaci a posto je ovo banana drzava takav ste i vi kao narod.
K

Kolo Nedeljkovic

pre oko 15 sati

Hahahaha fmp već po standardnoj metodi
T

Trebunjac

pre oko 15 sati

Pa posle vi prigivarajte Željku što ne izlazi sa prvim timom. Nebitno lopovsko takmičenje jednog čoveka.

Darko Novak

pre oko 15 sati

Taktika, izbaci če Partizan i pobjeda ide FMP eju, ma nema sporta u Srbiji bez politike, bolje da igra sam Vučic. 😭😭😭😛
V

Vanecious

pre oko 15 sati

Brate zasto radimo ovo nasoj deci??? Klinci su poceli da deru FMP a zbog par pijanih budala ne mogu da igraju.Mrzim Covica iz dna duse ali neciju zenu i majku nije uredu vredjati nikada.Jako losa fora
N

NR

pre oko 12 sati

Mora tako sa njima. Moramo se resiti takvih kancera kao sto su on i fela na celu drzave.
A

As77

pre oko 15 sati

Kad se vredja Covic,prekida se a kad se vredja Zeljko onda nista..
V

Volim fucu

pre oko 15 sati

Ne vredja se Čović, već njegova zena i cerka. Ali to vas mozak ne moze da svari.
@

@volim fucu

pre oko 5 sati

Prvo niko mu nije vredjao cerku. Drugo, i on je akter polufinala kao predsednik saveza hteo to ili ne. Posto vidim da se neki pozivaju na to da je neko akter, a neko ne. I trece, hala se ili prazni kad se vredja bilo ko, nebitno da li trener, igrac, Pera, Mika, Zika ili se ne prazni. Ne moze da se zbog jednog prazni a zbog drugog ne. Ista pravila vaze za sve.
P

PAOKara

pre oko 15 sati

Sudija pokazale ko im je gazda.
T

Travijata

pre oko 15 sati

KLS - Komedijaška liga Srbije. Lepo je Žoc rekao.
S

Sofronije III

pre oko 2 sata

Pa to je rekao i za ABA ligu koja je posle par meseci ispala najvažnije takmičenje.