Komentari na vest
Presek posle 10 kola Evrolige: Partizan naviknut na 4-6, Zvezdin najbolji start
G
Gile 88
pre 29 minuta
Koliko poraza bude kod kuće toliko mora da se nadoknadi u gostima sad smo u plusu poraz Armani pobede Makabi Fenerbahče situacija je i dalje vrlo dobra
Dragan Prokic
pre oko 1 sat
Zvezda je sinoć u Dubajiu pokradena i to drastično, i da je igrao Monekea isto bi bilo. Videlo se to po ponašanju igrača a posebno trenera plus sramotno ponašanje nekih igrača domaćina (Prepeliča i Bejkona). Zvezdi kada sudi onaj španac sa jarećom bradicom nema tu sreće taj nas masakrira. Takodje sinoć je i Monako pokraden i sudije su direktno uticale na rezultat jer ona dva faula na Džejmsu i Mirotiću bi Obradović svirao ali to je verovatno kompezacija jer su ih sudije u Pireju onemogućile da pobede. Izgleda da tako funkcioniše liga pa mora da se digne glas i pomalo zaplače.
c
cBd
pre oko 1 sat
Samo je zvezda pokradena, ne znam šta onda da kažemo za Partizan protiv barce i vaših " mungosa " iz pireja ?
O
O Boze
pre oko 1 sat
Pa taj Spanac je ispravio dodeljenu loptu Zvezdi gde Jago poslednji igrao loptom,imate sudjenje kao da ste Real a ne Zvezda i ti pricas da neko pokraden .
K
Koop
pre 17 minuta
Ne moze se reci da je Zvezda pokradena ali da je imala perfidno sudjenje protiv Dubaija to je cinjenica. Neki igraci su brzo napunjeni licnim greskama mislim pre svega na Kalinica i Batlera i onda igra ide u totalno drugom pravcu, ne moze se igrati cvrsto u odbrani a Zvezdina skracena klupa nije mogla da iznese citavu utakmicu. Zbog toga i pad igre u 4.cetvrtini.
G
Grobgrb
pre oko 2 sata
Sto bre pisete gluposti? Zasluzili visegodisnje licence??? Nisu ih ničim zaslužili nego debelo platili. Pišite onako kako jeste a ne tek da nešto napišete. Čemu vaša potreba da pišete tekst koji nije utemeljen činjenicama?
G
Gile 88
pre 32 minute
A koji tim ih nije platio od onih koji nisu među deoničarima lige ?
G
Grobar 007
pre oko 2 sata
Moje viđenje zadnjih utakmica je da Žoc pravi ozbiljne greške pri odlukama ko će igrati a ko ne. Primer za to je Pokuševski koji je protiv Olimpijakosa presedeo, a Milutinov nas je nemilosrdno trpao. Za razliku od Ferdinanda i Džonsa ume da pogodi trojku, jednako je dobar ili loš u odbrani. Žoc je protiv Monaka zamalo upropastio utakmicu forsirajući Parkera. Pitanje svih pitanja, čemu služe pomoćnici, ako nisu u mogućnosti da mu skrenu pažnju da greši. Kada je ćelavi u igri zabraniti Vačingtonu i Braunu da vode igru. Oni treba da čuvaju snagu za realiozaciju u čemu je ćelavi pacer.
.jpg.webp)

.jpg.webp)
.jpg.webp)




.jpg.webp)