Komentari na vest
Rekord: Devet Meginih igrača počelo NBA sezonu
g
gost4
pre preko 1 godinu
moze Mega da radi sta hoce ali ce uvek ostati "putujuca tezga"
Š
Šta mislite?
pre preko 1 godinu
Da li bi ovaj tim bez Jokića osvojio ABA ligu?
V
Voždovac
pre preko 1 godinu
Ovo je zanimljiva tema za debatu. Istina je da je većina ovih igrača draftovana dok su bili u Megi, što nema veze sa klubom već sa Ražnatovićem i njegovim uticajem. Pretenciozno je tvrditi da su ovo sve Megini igrači, jer jednostavno nisu. Ali je nepobitna činjenica da tzv. fabrika talenata radi samo za Miškov džep, a ne za srpsku košarku. Žao mi je ali tako je.
J
JAAAAAAAAAA
pre preko 1 godinu
Prvo Zubac je bio tu samo 2 meseca a i Marjanovic i Micic cini mi se bas da nisu iz Mege, Marjanovic je prosao skolu Hemofarma a za Micica nisam siguran
А
АКИ
pre preko 1 godinu
Мицић,Јокић Јовић и Битадзе су 100% Мегини прошли су све млађе категорије Меге.Петрушев је био у Меги годину али је итекако тад напредовао.Чанчар и Казалон су били мислим 2 и 3год.и нису оставили неки посебан утисак.Зубац је био ту свега 2 мјесеца а Марјановића је Мега вратила у живот кад је био на ивици да скроз пропадне.Тако да осим Зубца сви остали су Мегин производ неко мање неко више.
m
matoriekspert
pre preko 1 godinu
Naravno da nisi siguran za Micića kad imaš 14 godina. On je od svoje 16-20. godine igrao u Megi i od nabrojanih je najduže igrao u tom klubu.
M
Mitros
pre preko 1 godinu
Hahah vidi što Mega ima botove
V
Voždovac
pre preko 1 godinu
Klinci iz OKK Bg botuju vikendom. Nema drugog objašnjenja ovolikog broja minusa na smislene komentare.
0
0111
pre preko 1 godinu
MISKO DOKTOR NA KOSARKU.
G
Goranka Kukić
pre preko 1 godinu
Kakvo dostignuće, respekt!

КоТоГовориИстину
pre preko 1 godinu
Речима легендарног Рејмонда Реда Редингтона-"Ја те могу довести до истине,не могу те натерати да поверујеш у њу"!
D
Destera
pre preko 1 godinu
Malo više knjige u ruke a malo manje crtaća i serija pa te možda neko i shvati ozbiljno
M
Mega Factory
pre preko 1 godinu
Ju, ju, ju ala rade kompleksi navijača veštačkih tvorevina koje ni sa 20 miliona evra državnih para nisu u stanju da izbace jednog igrača za reprezentaciju. Boli.
L
Logos
pre preko 1 godinu
Košarka se ne igra da bi se napravio igrač, zašto bi mene zanimalo kao navijača Zvezde/Partizana razvoj nekog igrač posle odlaska iz mog kluba? Ali kod nas je sve naopako pa i to. To nigde u svetu nema, da se na navijači ponose nekim razvojem igrača kao da su menadžeri ili skauti, samo kod nas.

КоТоГовориИстину
pre preko 1 godinu
И шта то је као успех!? Зашто!? Да клуб са другог континента,прави играче као робу и продаје их на други континент!? То се некад звало ропство а данас се зове менаџерство,а у свему лежи јефино профит и ништа друго ни емоција ни страст ни љубав ни било које осећање осим похлепе. То ме подсећа на Картмена из саут парка у епизоди кад жели да купи робове из нцаа да им он буде власник
@
@ko to ist...
pre preko 1 godinu
...garantujem da bi d.pe dao da i ti robujes tamo za - od par miliona - do par desetina miliona. a i po cemu se razlikuje od bilo kog evropskog kluba. petrusev je otisao sada i niko nije mogao da ga zadrzi. pogotovo sto vecina njih ceo zivot sanja da ode tamo. a i mnogo veci rob si kada si ovde pod ugovorom sa klubom.
b
bumblebee
pre preko 1 godinu
Bez uvrede, izjave ti mirisu kao da nisi odmakao dalje od gledanja crtanih filmova, pa makar to bio i South Park.
D
DraganKojic
pre preko 1 godinu
Svi zajedno 40 minuta
h
hamarbi97
pre preko 1 godinu
Rajaković?
M
Mitros
pre preko 1 godinu
Samo Jokić je od njih vrhunski igrač, Zubac je solidan. Mega uzme i ovako sve talente ne samo Srbije vec i regiona, stoga ovo i nije neki uspeh.
v
vroom
pre preko 1 godinu
Ma da, beznacajna stvar skroz. Pricaj nam malo o tvojim uspesima, majstore.
M
Mega Factory
pre preko 1 godinu
Mega je jedan mali veliki klub i ogroman rasadnik vrhunskih igrača, za razliku od drugih koji ni sa 20 miliona budžeta nisu u stanju da reprezentaciji podare i jednog igrača (važi za oba blizanca).
@
@Mega Factory |
pre preko 1 godinu
Mega je jedan klub bez ambicija a sport se još uvek igra zbog emocija i navijača, bar u Evropi. Mada znam da se ljudi poput Miška pitaju sve bi se svelo na novac.
I
Ivan FCRS
pre preko 1 godinu
Micic Petrusev i Boban su takodje bivsi Zvezdini igraci, a Petrusev i Marjanovic su u NBA dospeli iskljucivo zahvaljujuci igrama u Zvezdi, ne u Megi. Odlazak Micica u NBA takodje nema nikakve veze sa Megom. Od ostalih navedenih koliko znam samo je Zubac koliko toliko bitan igrac u NBA standardima, pored Jokica.
M
Mega Factory
pre preko 1 godinu
Petrušev je na Draftu izabran kao igrač Mege, ne Zvezde. Marjanović da nije otišao u Megu i vratio karijeru na pravi kolosek, ne bi ga ni Zvezda nikada dovela, a još manje bi iz Zvezde otišao u NBA. Porediti pritom Marjanovića i Jokića je u najmanju ruku smešno, jedan u NBA ima ulogu da snima John Wick, a drugi je najbolji košarkaš današnjice. Goga Bitadze je u NBA izabran na Draftu kao igrač Mege, i kao takav je i otišao tamo. Luwavu Cabarott svojevremeno isto. Adam Mokoka takodje. Niki Jović je iz Mege odbranu u NBA na Draftu i otišao je direktno u Majami. Čančar, Zubac, Cazalon... ista priča. Čak su i raspali Zagorac i Jaramaz odabrani i potpisani, ali se nisu tokom leta uspeli nametnuti tamo. Kažeš Mega nema ulogu u Vasilijevom odlasku u NBA. Možda. Ali kako onda napišeš da Zvezda ima, kada je čovek u Zvezdi proveo 5 meseci (naspram 4 godine u Megi, gde je 2014 godine i izabran na Draftu, tj prvi put se u Americi čulo za njega, kao igrača Mega Leksa), tokom kojih su ga zbog dobrih partija navijači najurivali svaku utakmicu. Licemerno, sutra ćete pričati kako je Topić Zvezdin igrač, a od tolike brige za svoje dete ste ga poslali u Megu da bi deda i teški rekreativac Teodosić uzimao minute na parketu. Mega je jedan mali veliki klub i ogroman rasadnik vrhunskih igrača, za razliku od drugih koji ni sa 20 miliona budžeta nisu u stanju da reprezentaciji podare i jednog igrača (važi za oba blizanca).
@
@mega factory
pre preko 1 godinu
...imas ti dobru odeju, ali skroz masis temu. micic je mladje selekcije prosao u zvezdi i fmp-u, kao sto je i topic i nije ga sigurno mega napravila nego mu dala minute da napravi dobru statistiku (stavila u izlog), kao sto i petrusev nije otisao posle partija u megi, i ako je konkurencija na centru u fili bila manja. i da ne nabrajam dalje, 90% draftovanih igraca iz mege je mladje selekcije proslo u drugim timovima. kada 90% draftovanih bude iz megine skole tvoja prica ce imati smisla, ovako oni samo ubrzavaju njihov odlazak minutima koje im daju i po minutima koje dobijaju tamo vidimo kako to prolazi.