Komentari na vest
Simonović još ne bi da svira kraj: Videćemo, ali ide u tom smeru
G
Gošća
pre oko 4 godine
U zvezdi više ne!
dosta je bilo...
G
Gost+31
pre oko 4 godine
Simonooooooviiiiiiiiiiić!!!!!!!!!
P
Pjer
pre oko 4 godine
Solidan igrac I odlican covek,neka ga ,moze on jos da ubaci neku trojku...
A
Ajdruze
pre oko 4 godine
Penzionisi se nemoj da nas ovde urnises
G
GETAFIX
pre oko 4 godine
Ti dečko prvo nisi navijač. Drugo, nemaš poštovanja za legende. Treće, ne razumeš sport. Četvrto, nije ti igrač koji je reprenzetaciju uveo u finale svojim bacanjima kriv što te u društvu ne biraju u svoje timove.
z
zvezdaaaa
pre oko 4 godine
simon je zvezda mi smo zvezda mi smo najači najbolji
L
LINOLEUM
pre oko 4 godine
OBAVEZNO DA OSTANES DA PRANGIJAS TROJUK,NISI SE JOS ISPISO
G
Gaizka
pre oko 4 godine
ja bih da igra još malo jer je Simon samo jedan
A
Ajaanrnmak
pre oko 4 godine
Dobar igrač i covjek, volio bih da još igra … Zvezdin vojnik
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.

.jpg.webp)





.jpg.webp)
