Komentari na vest
Tejtum i Braun režirali brejk u Klivlendu
H
HakeemTheDream
pre oko 2 godine
Тејтум са ужасним процентима шута у серији са Кливлендом (41% из игре и 22% за три) слични проценти као и ј серији са Мајамијем док Џејлен Браун има доста боље проценте.
Моје мишљење је са Тејтум никада неће достићи ниво суперстара, невезано за овогодишњи плејоф, него генерално говорим. Да је добар играч, јесте, али тај искорак неће направити.
Спортски поздрав!
Marko Pavlovic
pre oko 2 godine
Boston - Njujork
Denver-Oklahoma
Finale Denver - Njujork
@
@@@@
pre oko 2 godine
Normalno.
L
Lukabanja94
pre oko 2 godine
Pa ovako nije ni u pozorištu...
strašno

.jpg.webp)





.jpg.webp)
