Komentari na vest

Treneri ponovo vode glavnu reč

i

iske.4

pre 29 minuta

Uvek su i vodili

Branislav Jovanovic

pre 33 minute

Bice prosek utakmice 3 sata kad se sve zahukta

djole.

pre oko 1 sat

Košarkaški treneri u Evropi vode glavnu rec i što ti treneri znaju da upropaste utakmicu i to kada ide sve dobro da to ne mogu niti jedni drugi treneri na ovoj zemaljskoj kugli u bilo kojem sportu.

SKIZ

pre oko 1 sat

Власници воде главну реч

Kurcslus

pre oko 2 sata

Dusko Vujosevic nas je napustio, Zeljko nas je izdao tako da je Andrea Trinkijeri ostao jedini gospodin.
i

iveljaaa

pre oko 2 sata

Dzaba, nikad nezasticeniji treneri
m

majster

pre oko 2 sata

Grcka ce sledece sezone da gori, sjajne ekipe i treneri
П

Па...

pre oko 2 sata

...делује да у грчки спорт улази озбиљна лова, не само у кошарку. Познајући Грке, биће ватрено.
r

rea

pre oko 2 sata

Spanulis je trener ranga Mihaila Uvalina, ali sa daleko manje iskustva.
b

bad

pre 44 minute

ćuti šta tek reći za ovu babu koja radi iz ljubavi!

ljiljana63636363

pre oko 2 sata

Jos i ako Sakota trenira Aek ove sezone
V

View

pre oko 2 sata

To što je Željko morao da ode nije samo Ostojina bruka... to je bruka izdajničkog UO. Niko njima ne brani da budu uz vlast ali ne i da prave štetu klubu. Najveći sponzor su navijači a oni ako imaju iole morala morali bi da podnesu kolektivnu ostavku. Da li im je sad jasno kakvog trenera i čoveks su oterali zarad anonimusa iz Prislonice.

ivanasud

pre oko 2 sata

Au ala ce da gori u Grckoj ive sezone
J

JaguarBog

pre oko 2 sata

E moja redakcijo, gde vam je Šakota? Bitno da ste dunstera Spanulisa stavili na baner
S

Saša_PFC

pre oko 2 sata

Od svih navedenih jedino je Trinkijeri sa timom kao sto je bio Partizan u tom trenutku napravio mesto bez ozbiljnih igraca.Ostali treneri igraju iskljucivo sa proverenim igracima i nak skupljima u Evropi a to nije bas naj pozitivnije sto moze da se desi u sportu.Setimo se generala Vujosevica koji je dominirao regionom sa Partizanom koji je u tom trenutku bio tim koji je iskljucivo pravio igrace.Obradovic je trener iskljucivo koji igra sa naj skupljim timom koji ke moguc a to nije ista stvar.Imamo primer Koprivice iz Partizana koga bi Vujosevic za dve sezone napravio naj boljim centrom evrope dok je ovako kod Obradovica izgubio 4.sezone i Zeljko ga upropastio.Obradovic ima veliki problem gde ga ego tera da bude veci od Partizana sto je nemoguce i kada je to video verujem da je namerno Patizan doveo na najnize grane.Sreca sto ke Partizan u ovom trenutku finansijski stabilan i klubski veoma dobro organizovan inace bi nas Zoc upropastio.Uvalio nam je za 4.godine sve naj gore sto je moglo da se desi sa jednim timom i otisao iz Partizana pljujuci sve oatale u klubu zbog ocajnih rezultata jedino je sebe stavio na pijadestal kao dobar momak a Partizan poslednji u EL.Zelim mu sve sto je uradio u Partizanu da sada uradi u PAO pa da vidimo koliko ce dugo da potraje...

urosh

pre oko 3 sata

У Грчкој само ПАОК! Баш бих волео да им Тринки свима помрси рачуне.
P

PRAVI LJUDI

pre oko 3 sata

Nadam se da će gospodin Trinkijeri jednoga dana biti selektor Srbije, a gospodin Bodiroga predsednik KSS.
z

zorz74

pre oko 3 sata

Znalo se da treneri podižu ekipu, ali su i odgovorni za poraz
N

Niknik357

pre oko 3 sata

U ovoj poker situaciji, mi neutralni smo za Trinkija 🇮🇹 italiano ciao ragazzi
G

Grof92

pre oko 3 sata

Sve za ljubav sve ko više daaaaa
D

Darkovazena88

pre oko 3 sata

Bice dobrih meceva u grckom prvenstvu

stefanaa14

pre oko 3 sata

ponovo vode glavnu reeec, hmmm

mozzart-gost

pre oko 3 sata

Treneri se logično precenili.