KRAJ: Crvena zvezda - Panatinaikos 75:77

D

DDF

pre preko 1 godinu

Kada izgubis od ekipe poput Panatanaikosa na domacem terenu u 2 kolo EL sveo si ulazak u TOP8 moze se reci u nemogucu misiju,svaka sezona se svodi na isto osvajanje ABA LIGE i neozbiljno igranje EL sa igracima nedostojni igranja EL,kao u fudbdalu Terzicu i u kosarci klicace se i dalje Covicu...evropskog rezultata nikada nece biti sa ovakvim sistemom i politikom kluba
B

B. Grobar

Kakvo uzivanje. Samo produzite ovako.
R

Reč je reč

Stvarno mi više ništa nije jasno. I prošle i ove sezone ista boljka. U odlučujućim minutama utakmice tacnije zadnje dve-tri Ivanović drži loptu ceo napad bez ikakve igre i onda u zadnjih par sekundi ili pokušava neki šut iz očaja ili uvaljuje vruć krompir nekom od saigrača ili gubi loptu i primamo lake poene.Znači mislio sam prošle sezone da ga Radonjić gura ali evo i ove godine isto sranje.

MilojeCoknic

Ajde bre fudbal, idemooo po pobedu! U basketu gubimo uvek kad je gusto, nema potrebe nervirati se.
S

Sramota

Da nas ovaj neznalica Radonjic dobije...
1

11223344455

Радоња коначно добио егал утакмицу. Сад кад није требао .
г

грдне ране

Ово смо морали добити, не знам кога ћемо ми побједити, ако ово нисмо. Из једне грешке људи извукошр 5 поена за преокрет

SilverSurfer

Jedina neizvesna završnica koju Radonjić može da dobije je protiv Zvezde. Jer ne postoji košarkaški klub u Evropi koji sa takvom lakoćom može da pobedi sam sebe kao što može Zvezda.
X

X

RADONJIZAM
g

gunnersi

Ovo sto Zvezda radi u evroligi godinama je horor. 80% neizvesnih utakmica gubi, ako ne i vise. Mislio sam pre da je do Radonje, ali ipak nije, pokazao je to veceras. Jednostavno mentalitet igraca ili sta vec. Vodis 5-6 razlike do 3 minuta do kraja i onda vise nemas napad, ni ne sutnes na kos, a kamo li das. Uzas. Bicemo na samom dnu ove sezone.
T

TNT

Ivanović je rak rana zvezde i Jovanovog ga drži do kraja. Kada god je ekipa protiv njega odigrala presing sa 2 igrača uvek je pogrešio. Ne moraš biti trener da bi to video.

fmp u evroligi,

znas vec posle 2 meca prognozu, a i partizan nije daleko..
C

Challanger

Mucno za gledanje
B

B.C

I opet nas Ivanović ukopa a vi lupajte minuse!
T

TNT

Ivanović 3 napada poklonio lopte i predao pobedu.
G

GostRider

Ovo je horor utakmica,unervozio sam se ubio bi nekog,ko dovede ovog Raduljicu nije mi jasno
C

Crna Gora

Ajmo Radonjicu...
B

B.C

Igraš protiv protivnika , protiv čudnih u najmanju ruku odluka sudija i na to Ivanović gubi loptu....dokle više!!!!?
Đ

Đukin fan

Teletabis.Ne zna ništa.
j

ja1212

Kakva patnja od kosarke, kao da sam kopao kanal tri cetvrtine.

Gost13

Neka mi neko objasni svrhu Mitrovića protiv Papajanisa...majko mila. Da ne pričam o tome da mu od 3 lopte ispadnu 4.
W

Walldorf

Poluvreme. Adamsa umotati u sto evra i ostaviti na autobuskoj. Valjda bi ga neko pokupio. Bruka bre od "igrača"! Ako izgubimo utakmicu, ne dao Bog, razlog će biti samo jedan i to svako vidi. Osim onih koji su Adamsa doveli kao prvu varijantu na pleju. Pa da su doveli prosečnog keca iz nemačke lige, iz Braunšvajga, Hamburga i slično tome, bar bi nešto pametno radio proteklih dvadeset minuta. Ne ide bez plejmejkera, moj treneru. Nikako ne ide..
C

CG klan

Eto ne izgubi Adams nego Radonjićev pulen Ivanović po ko zna koji put gubi lopte minimum 2 po četvrtini.
R

Risorgimento

Grigonis se u prvoj cetvrtini sam baca a sudije sviraju faul. Nesportska Adamsu gde su postigli 4 poena, i ponistena trojka Ivanovica. Uzeli su nam 9 poena. Mora bolje u napadu, u odbrani cvrsce u odbrani i ne dozvoliti njihove ofanzivne skokove.