Komentari na vest
Veliki podstrek za završnicu ABA lige: Dubai se vraća kući
Batina1
pre oko 2 meseca
Al će se usrećiti Crnogorci ili Rumuni zbog putovanja u UAE...
S
Staniša Žugić
pre oko 2 meseca
a nije ti neregularno dobiti ih hiljadama kilometara daleko od njihove dvorane
F
Fanste933
pre oko 2 meseca
Dubai je mnogo bolji nego neki timovi
m
miki.mocart
pre oko 2 meseca
Kako se brzo vracaju neke ekipe na domaci terren ili u evropska takmicenja..a Ruse niko da pomene.
medabagljas
pre oko 2 meseca
Trebao si u zvezdu ostati
Aleksandar Dilparic
pre oko 2 meseca
Duvai nema pojna
Nikola
pre oko 2 meseca
Kakva propast da je dubai u ovu ligu
Alen Nuka
pre oko 2 meseca
Kao da igraju.pred nekim navijacima..
A.Đ
pre oko 2 meseca
Omući će im najverovatnije zašto ne bi.
M
Markomili
pre oko 2 meseca
Lepo lepo ali da li ce im to pomoci

Dacha90
pre oko 2 meseca
Abu dabi liga još
j
je_suis_ronadlo
pre oko 2 meseca
a nije ti neregularno dobiti ih hiljadama kilometara daleko od njihove dvorane....ne mozes stalno krasti nekome nesto i namjestati da bude po tvom
i
ivana9997
pre oko 2 meseca
Jel tacna informacija da se petrusev vraca u zvezdu

perazdera6
pre oko 2 meseca
Fuj cuj dubai igra regionalnu ligu😂
Ranijeri
pre oko 2 meseca
Treba sad putovati po pet i po sati da odigras samo tekmu
N
Nemanjasabac
pre oko 2 meseca
Zele da osvoje, verovatno i hoce zato se i vracaju kuci..
Kristina Janjic
pre oko 2 meseca
Greska je ako im je odobreno.

Marko Zigerige
pre oko 2 meseca
Kad je efes dobio dubai tamo, onda možemo i mi Beogradjani.
L
Lex344
pre oko 2 meseca
Sa Efesom su igrali u Sarajevu
Goran Ivanovic
pre oko 2 meseca
Treba izbaciti njih
C
Crni Roko
pre oko 2 meseca
Greska je ako im je odobreno.
C
Coa97
pre oko 2 meseca
hm, zanimljive vesti
0
026
pre oko 2 meseca
To je to osvojili su Aba Ligu 101% tamo ih niko dobiti neće već može da se upiše 3-2 za Dubai samo je pitanje dal protiv Zvezde ili Partizana....Večiti su do sada u Dubaiju gostovali 6 puta i svih 6 puta izgubili(Partizan prošle dva puta ove dva puta a Zvezda prošle jednom ove jednom)....
u
umorstigaoplave
pre oko 2 meseca
I u evroligi niko skoro nije mogao da ih dobije dok su tamo igrali. Treba putovati toliko pa igrati. Čim su prešli u Sarajevo sve su izgubili l.
I
Ivi
pre oko 2 meseca
Nema sanse laz da se igra tamo
N
Nataas99
pre oko 2 meseca
Dobija Dubai ovo sa pola snage
K
KacaKM
pre oko 2 meseca
Malo sutra bih kao igrač otišao,neregularno takmičenje





_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)

