Komentari na vest
Zvanično: Fajnal for domaćeg prvenstva od 29. do 31. maja
Malilija031
pre oko 2 meseca
Ja ne znam ko jos gleda ovu nasu ligu totalno dosadno
Z
Ze
pre oko 2 meseca
Dobra fora final four na ćirilično-engliskim pismom.
G
George Jung
pre oko 2 meseca
Zvezda je najbolja!! ale ale ale ale napred Zvezdo lealeee ale aleee ale aleee o Zvezdo volim teee :))
Tubic
pre oko 2 meseca
Све је већи циркус све мање је смешно …
0
026
pre oko 2 meseca
Pa Aba LIga se vrv neće završiti do 29.Maja i šta onda...? Pritom prijaviš igrače za Kls za dva meča sa Zlatiborom i onda igraš Abu pa F4 Kls pa šta se dešava ako se neki stranac povredi a već si prijavio igrače za Kls? + Zašto se stalno igra u Nišu zašto ne u Areni npr?
v
vlado77
pre oko 2 meseca
Nisam siguran da je ovo pravo resenje. Sledece sezone ako ne bude aba lige a kls bud prioritet mora se menjati dosta toga
N
Natalii29
pre oko 2 meseca
Atraktivno za publiku i neizvesnost, ali pomalo nepravedno — jer jedna loša utakmica može da poništi sve što su ekipe gradile tokom cele sezone.
G
Gabelj
pre oko 2 meseca
Idemo zvezdoooo
ilke1980
pre oko 2 meseca
Koji je ovo cirkus od lige
daleabs
pre oko 2 meseca
Nasa liga nije zanimljiva za gledanje
Tanjatanja187
pre oko 2 meseca
znaci bice ponovo problem sa kartama...
R
Rodman93
pre oko 2 meseca
Kakva je ovo sprdnja. I onda neke sjede glave bez zrna pameti pričaju kako treba napustiti ABA ligu i igrati ovog frankenštajna od lige. Cirkusija od lige.
Lazar Stosic
pre oko 2 meseca
Nasa liga nije zanimljiva za gledanje
G
Gazi Partizane
pre oko 2 meseca
Karlikova omiljena mušterija
Ilija
pre oko 2 meseca
Stavili F4, kad se videlo da će Partizan imati prednost domaćeg terena
A
Aq1
pre oko 2 meseca
Neće im ni on pomoći ⚫⚪⚫⚪
V
Vanjaxd
pre oko 2 meseca
Idemo zvezdo do trofeja
t
tamara94493
pre oko 2 meseca
Idemo zvezdo po jos jedan trofej

KOLUBARAC1919
pre oko 2 meseca
Nikad jača liga plejof
D
Darko866
pre oko 2 meseca
Idemo zvezdo do titule
Predrag Blagojevic
pre oko 2 meseca
Nasa liga nije zanimljiva za gledanje dotakli smo dno
B
Brufen81
pre oko 2 meseca
znaci bice ponovo problem sa kartama...
Mozzart Nalog
pre oko 2 meseca
osvaja to zvezda,sigurno
A
Acardovic
pre oko 2 meseca
Iz Košarkaške lige Srbije stiglo je zvanično saopštenje u kom se navodi tačan datum održavanja prvog Fajnal fora na kom ćemo dobiti šampiona zemlje. Fajnal for će se, kako je ranije objavljeno, održati u Nišu, u hali Čair.
g
gost1990
pre oko 2 meseca
Ozbiljno?
Nisam znao. Hvala.








