Komentari na vest

Zvanično: Fajnal for domaćeg prvenstva od 29. do 31. maja

Malilija031

pre oko 2 meseca

Ja ne znam ko jos gleda ovu nasu ligu totalno dosadno
Z

Ze

pre oko 2 meseca

Dobra fora final four na ćirilično-engliskim pismom.
G

George Jung

pre oko 2 meseca

Zvezda je najbolja!! ale ale ale ale napred Zvezdo lealeee ale aleee ale aleee o Zvezdo volim teee :))

Tubic

pre oko 2 meseca

Све је већи циркус све мање је смешно …
0

026

pre oko 2 meseca

Pa Aba LIga se vrv neće završiti do 29.Maja i šta onda...? Pritom prijaviš igrače za Kls za dva meča sa Zlatiborom i onda igraš Abu pa F4 Kls pa šta se dešava ako se neki stranac povredi a već si prijavio igrače za Kls? + Zašto se stalno igra u Nišu zašto ne u Areni npr?
v

vlado77

pre oko 2 meseca

Nisam siguran da je ovo pravo resenje. Sledece sezone ako ne bude aba lige a kls bud prioritet mora se menjati dosta toga
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

Atraktivno za publiku i neizvesnost, ali pomalo nepravedno — jer jedna loša utakmica može da poništi sve što su ekipe gradile tokom cele sezone.
G

Gabelj

pre oko 2 meseca

Idemo zvezdoooo

ilke1980

pre oko 2 meseca

Koji je ovo cirkus od lige

daleabs

pre oko 2 meseca

Nasa liga nije zanimljiva za gledanje

Tanjatanja187

pre oko 2 meseca

znaci bice ponovo problem sa kartama...
R

Rodman93

pre oko 2 meseca

Kakva je ovo sprdnja. I onda neke sjede glave bez zrna pameti pričaju kako treba napustiti ABA ligu i igrati ovog frankenštajna od lige. Cirkusija od lige.

Lazar Stosic

pre oko 2 meseca

Nasa liga nije zanimljiva za gledanje
G

Gazi Partizane

pre oko 2 meseca

Karlikova omiljena mušterija

Ilija

pre oko 2 meseca

Stavili F4, kad se videlo da će Partizan imati prednost domaćeg terena
A

Aq1

pre oko 2 meseca

Neće im ni on pomoći ⚫⚪⚫⚪
V

Vanjaxd

pre oko 2 meseca

Idemo zvezdo do trofeja
t

tamara94493

pre oko 2 meseca

Idemo zvezdo po jos jedan trofej

KOLUBARAC1919

pre oko 2 meseca

Nikad jača liga plejof
D

Darko866

pre oko 2 meseca

Idemo zvezdo do titule

Predrag Blagojevic

pre oko 2 meseca

Nasa liga nije zanimljiva za gledanje dotakli smo dno
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

znaci bice ponovo problem sa kartama...

Mozzart Nalog

pre oko 2 meseca

osvaja to zvezda,sigurno
A

Acardovic

pre oko 2 meseca

Iz Košarkaške lige Srbije stiglo je zvanično saopštenje u kom se navodi tačan datum održavanja prvog Fajnal fora na kom ćemo dobiti šampiona zemlje. Fajnal for će se, kako je ranije objavljeno, održati u Nišu, u hali Čair.
g

gost1990

pre oko 2 meseca

Ozbiljno? Nisam znao. Hvala.