.jpg)
(Shutterstock)
Zvezda kaznila Makabi porazom, a Evroliga novčano
Vreme čitanja: 1min | čet. 14.10.21. | 17:10
Tim iz Tel Aviva sankcionisan sa 1.500 evra zbog ubacivanja predmeta na teren
Makabi je prošlog četvrta izgubio meč 2. kola Evrolige od Crvene zvezde (75:63) posle sjajnog izdanja crveno-belih, jednog od najboljih u poslednjih nekoliko sezona u ovom takmičenju. Ali, izraelski gigant ostao je i bez 1.500 evra.
Toliko iznosi kazna koju je kancelarija ovog takmičenja odredila zbog kako je navedeno "bacanja predmeta na teren tokom meča sa Crvenom zvezdom, prema članu 29.2.x Disciplinskog kodeksa Evrolige".
Izabrane vesti
Osim kluba iz Tel Aviva u 2. kolu Evrolige finansijski je sankcionisan i Panatinaikos koga će pobeda nad Fenerbahčeom (91:87) dodatno koštati 5.000 evra.
Naime, klub iz Atine moraće da uplati tu sumu na račun takmičenja zbog paljenja baklji u dvorani, prema članu 29.2.e Disciplinskog kodeksa Evrolige.
Komentari / Podeli vest
tagovi
Izabrane vesti / Najveće kvote
Ostale vesti
Najviše komentara
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
LOL
Stoni tenis
Ragbi
Američki fudbal
Kriket
Counter-Strike
eFudbal
Najava mečeva
sreda | 06.08.2025.