""
""

Evando sa kreča ukrotio Zmajeve

Vreme čitanja: 1min | ned. 22.09.13. | 23:59

Porto ostao bez dva boda u Estorilu, a popularni Maestro postigao peti pogodak u ovoj sezoni – 2:2

Šampion Portugala se sapleo tamo gde je retko ko očekivao! Zmajevi su na stadionu Antonio Koimbra da Mota u Estorilu odigrali samo 2:2 iako su čak dva puta vodili – 2:2 (1:1).

Ekipa Paula Fonseke vodila je golom Like od 26. minuta, ali je devet minuta kasnije rezultat sa bele tačke izjednačio bivši vezista Crvene zvezde Evandro.

To je bio ukupno peti pogodak popularnog Maestra od početka sezone, kojim se probio na drugo mesto liste strelaca u Primeiri iza Fredija Montera.

Porto je ponovo došao u vođstvo golom Džeksona Martineza u 66. minutui, ali je konačan rezultat postavio Luis Leal, deset minuta pre kraja meča.

Porto nakon pet odigranih kola ima 13 bodova, samo bod više od drugoplasirane Brage.