
Milojević: Pre ne bih radio, nego bio trener Crvene zvezde (VIDEO)
Vreme čitanja: 1min | čet. 23.06.16. | 11:50
"Ne zato što ne poštujem taj klub, nego bih time srušio sve ono što sam gradio kao igrač, a nije bilo lako sagraditi taj rejting kod navijača Partizana", ističe strateg Mega Leksa
Dejan Milojević je jedan od najtalentovanijih srpskih trenera. Radi odličan posao sa Mega Leksom, afirmisao je veliki broj igrača, osvojio i trofej Kupa Radivoja Koraća, a u razgovoru za Partizan.net dotakao se mnogih tema između ostalog i treniranja Crvene zvezde za šta tvrdi da se sigurno neće dogoditi.
Pre svega, stanje u Megi.
"Ostaće nam tri igrača, opet ćemo promeniti kompletnu ekipu... Ali lepo mi je trenutno u Beogradu, to je jedan od razloga što sam u Megi, a imao sam ponude. Mega je korektan i stabilan klub, koji mi daje mogućnost da radim sa kvalitetnim mladim igračima i to je ono što me ispunjava u ovom trenutku. Da li će biti tako za godinu-dve, videćemo. Kad ne bude bilo tako, idem negde", rekao je Dejan Milojević u intervjuu za sajt Partizan.net.
Izabrane vesti
Prošle sezone se pronela priča da bi mogao da sedne na klupu Crvene zvezde. Milojević apsolutno isključuje takvu mogućnost.
"Ta opcija ne postoji. Pre ne bih radio, nego što bih bio trener Zvezde. Ne zato što Zvezdu ne poštujem, nego bih time srušio sve ono što sam gradio kao igrač, a nije bilo lako sagraditi taj rejting kod navijača Partizana. Dao sam srce Partizanu i navijači to znaju i zato i dan-danas imaju odnos prema meni koji ja veoma cenim. Ne postoji šansa da ja to srušim odlaskom u Zvezdu, dakle nula šansi!", jasan je bio Dejan Milojević.
(FOTO: MN Press)