Komentari na vest
PRELAZZI: Čistilište Majka Tomlina
B
Boooo
pre 6 dana
Pre svega odličan, lični tekst, da ih je bar više.
Drugo Stilersi su franšiza sa najviše supebol pobeda i ta tradicija nema premca, da nije bilo dinastije Petriotsa niko im ne bi bio ni blizu. I to je ono što njih najviše koči. Ta tri trenera za 50 godina, taj fokus na odbrani i samo odbrani (koja zna i da ne bude baš dobra u ključnim momentima, posebno u januaru) i ta nemoć da se pronađe kvoterbek (u čemu i nisu jedini npr. Bersi).
Međutim ima nešto u tim tradicionalnim franšizama (Stilersi, 49ersi, Kaubojsi, Pekersi) što ih održava uvek između sredine i vrha - nikada ne padaju na dno - ali samim time nema ni top pikova na draftu a to je ono što podiže franšizu.
U svakom slučaju voleo bi više ovakvih tekstova sa ličnim pečatom i osvrtom na tradiciju.
I
Ivancuga
pre 6 dana
Isto, treci kanal, prvo pa Pitsburg i ostao veran i dalje.. Istorija,tradicija, radnicka klasa, zuti peskiri, bez čilidersica, kako da ih ne zavolis.
Big Ben, Troj Polamalu, Dzerom Betis, Hajnc Vord.......
И
Иван
pre 7 dana
Каже човек укуцаш Срби у Америци и изађе ти Питсбург, зар логика онда по томе не налаже Чикаго и увек Чикаго ? А онда схватиш да ипак дечко, човек више вуче на хрватску страну
n
nesa63
pre 7 dana
Pocetak prenosa( pre Treceg kanala) je bio na TV Politici.Pozdrav
G
Gost5522
pre 7 dana
Svaka čast za tekst!
B
Blik
pre 7 dana
Ima mnogo Srba u Picburgu ali mnogo je više Hrvata. Oko 150 000.
N
NR
pre 7 dana
Ja navijam za Filu i nase je vreme doslo!
c
cool'N
pre 7 dana
Da li se ikada preispitujemo da li smo pogrešno izabrali omiljeni Srpski klub? Ne.
Jednostavno znaš za koga navijaš.
Sve kreće od QB a naći pravog nije lako.
c
cool'N
pre 7 dana
Da li se ikada preispitujemo da li smo pogrešno izabrali omiljeni Srpski klub? Ne.
Jednostavno znaš za koga navijaš.
Tako i naši (da naši Srpski) Stilersi. Oni vođeni Tomlinom su otelotvorenje srpske misli i reči inat. Nema odustajanja!








