Komentari na vest
Rasel slavi ispred Verstapena na Red Bul Ringu

Meda74
pre 30 minuta
Moglo bi bar izvinjenje što smo bili uskraćeni za prenos
C
Che Gile
pre oko 1 sat
Ne znam zasto ne objavite komentar. Nisam vredjao, psovao i sl. Samo sam naglasio nesposobnost arene i mts-a. Cenzura?
C
Che Gile
pre oko 2 sata
Zasto danas nije radila Arena Adrenalin, kao ni Arena premium 4 gde nismo mogli da vidimo poslednja 3 odlucujuca kruga moto GP? Trku F1 od 15 h takodje nismo mogli da vidimo. Mts kaze da je do emitera problem. Ne vidim da se arena izvinila gledaocima. Jel normalno da placas papreno da ne bi mogao da gledas?
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.
.jpg.webp.webp)







