Komentari na vest

Rasel slavi ispred Verstapena na Red Bul Ringu

Meda74

pre 30 minuta

Moglo bi bar izvinjenje što smo bili uskraćeni za prenos
C

Che Gile

pre oko 1 sat

Ne znam zasto ne objavite komentar. Nisam vredjao, psovao i sl. Samo sam naglasio nesposobnost arene i mts-a. Cenzura?
C

Che Gile

pre oko 2 sata

Zasto danas nije radila Arena Adrenalin, kao ni Arena premium 4 gde nismo mogli da vidimo poslednja 3 odlucujuca kruga moto GP? Trku F1 od 15 h takodje nismo mogli da vidimo. Mts kaze da je do emitera problem. Ne vidim da se arena izvinila gledaocima. Jel normalno da placas papreno da ne bi mogao da gledas?