pre 7 meseci

Sala Radnickog kao iz drugog svetskog rata da je.Tuga za odbojku.Mali sport kraj i tacka U Srbiji mali naravno.U velikom delu evrope i sveta konkurentan sport rukometu pa i kosarci.Kod nas se docekati nece.
G

GostBg

Jel vas bar malo sramota ovih naručenih naslova? Inače utakmica sjajna, od 21:14 u prvom setu za Radnički, 25:22 za Omladinac iliti 11:1 serija. Drugi set gotovo identičan samo malo zamenjene uloge, od 20:10 za Onladinac došlo se do 22:21 iliti 11:2 za Radnički. Omladinac dobija taj set samo da bi Radnički treći otvorio sa 9:0 što je kroz par minuta bilo 12:11. Pa se čovek opravdano zapita, šta te devojke uopšte treniraju kada je maksimum njihove koncentracije na odbojku 10 minuta...
G

GostBg

Generalno liga u kojoj klub koji trenira 1 dnevno, sat i po, može da otkine dva seta (u ovom trenutku minimalno) ekipi koja je neki "evropski predstavnik" ove zemlje i nije ništa drugo do obična cirkusijada.