Komentari na vest

Amatersko pozorište Urugvaj! Zelonorćani se ismejali i sapleli još jednog svetskog šampiona

Aleksandar3006

pre 23 minute

E moji Urugvajci... sad ću morati da pređem da navijam za Španiju.

Aleksandar3006

pre oko 1 sat

Kad su pobedili momke iz naše lige sprdali ste se od koga smo izgubili a ovo u opšte nije loš tim i verujem da će proći dalje.

Indija Pakistan

pre oko 1 sat

Svaka cast za bod,bili su odlicni

Meda74

pre oko 1 sat

Tako je to kad tim ima srce i dušu.

Mihajlo Milenkovic

pre oko 2 sata

Urugvaj je u rangu sa prosecnim reprezentacijama, nije vise onaj stari to svako ko prati fudbal zna.

90Jelena

pre oko 2 sata

ocajna igra urugvaja
n

neconi1122

pre oko 2 sata

Ma ovo je neverovatno kako se ljudi bore i sta rade svaka cast za ovo ja ne znam ko se nadao
m

milos987

pre oko 2 sata

Nadam se da Urugvaj nece proci grupu
A

Asa

pre oko 2 sata

Danas svi igraju fudbal, eto cak i Urugvaj.

Urke97

pre oko 2 sata

Svaka čast na trudu i uspehu
m

miconis1

pre oko 2 sata

Kape Verde možda i najveće iznenađenje turnira do sada

Sijanda Ksulu

pre oko 3 sata

Jako los Urugvaj
G

Gost1990

pre oko 3 sata

Stvar je u tome sto je fudbal izgubio dribling i mastovitost. Sad se sve svodi na fiziku, koliko mozes da pretrcis, odigras presing i neke sablone zato se svi muce sa bunkerima. Eventualno francuzi i spanci jos imaju maste i mogu da to resavaju, donekle argentinci zbog Mesija, ostalo sve tanko i mucenje.
N

Nenad I

pre oko 3 sata

Najzad pravda za pokvarenjake iz Urugvaja, još kad bi ispali kao jedna od 4 najslabiji trećeplasirane ekipe. Izjednačujući go su dali maltene sa igračem više, a tu je i policajac i neviđena sreća protiv Gane.
P

PD

pre oko 3 sata

Po meni do sada je Urugvaj najveće razočarenje. U situaciji kad u najboljem momentu daš dva gola i okreneš utakmicu na samom kraju poluvremena, umesto da drugo poluvreme počneš rasterećeno pa da individualni kvalitet dodje do izražaja,Urugvaj kao u grču, igra u nazad, uvek prvi izbor je pas u nazad, izmedju ostalog tako su i primili gol, aut izveden u nazad na svoju polovinu, pa odmah pas napamet unazad i eto greške i gola. Kao da su protiv Španije igrali, ranije je bila odlika da uslovno rečeno "manji" timovi prave takve greške protiv velikih, a sad se sve okrenulo. Inače u pojedinim momentima je delovalo da Urugvajci ne mogu da pariraju Afrikancima ni po fizičkoj snazi a ni po volji što me je baš neprijatno iznenadilo od strane Bijelse koji je baš zbog ponekad i radikalnog pristupa a pogotovo borbenošću njegovih ekipa i dobio nadimak ludak. Sve u svemu najverovatnije im sledi zaslužen povratak kući i to u situaciji kada se to pre početka prvenstva činilo nemoguće, što zbog grupe koju su dobili a još više zbog samog sistema takmičenja gde i treći verovatno nastavlja dalje.
Q

Quit

pre oko 3 sata

Mi smo smenili Muslina delom jer nije zvao Sergeja, delom je pljuvan što mu igra Rukavina i slični, a evo ovi u startnom timu imaju jedno 8-9 igrača sa slabijom klupskom karijerom na primer od tog Rukavine, pa uzeše bod Španiji i Urugvaju. Dokaz da su balans i zalaganje danas broj 1. Muslin je imao tu viziju, shvatao važnost požrtvovanosti kompletne ekipe i stavljao je iznad kvaliteta na samom papiru. Medjutim mi smo pametni....
U

Ugarte

pre oko 3 sata

Videćete ne dobija ni Egipat ovo svetsko je štela opasna.

milovankg1

pre oko 3 sata

Iskreno ne zna se ko je smešniji ..
m

mik

pre oko 3 sata

sramotna i nonsalatna igra urugvaja.Mars kuci
W

Walldorf

pre oko 3 sata

Odavno nisam video ekipu sa toliko brzine u nogama. Momci su imali 4-5. vrhunskih kontranapada. Urugvaj je noćas mogao biti pregažen. Razlog zašto nije je brzanje pri završnom pasu a uz to i sebičluk. Ne znam gde igra Helio.. vrhunska brzina, snalažljivost, solidna tehnika. Na kraju, vrlo je važno da se momci sa Zelenortskih ostrva ne uobraze kako bi pobedili Arabiju i ušli u nokaut fazu. Ponavljam, samo malo koncentracije u izglednim situacijama i manje sebičluka i eto njih u završnici. Urugvaj je bušan u sve tri linije tima i očekujem da ih Španije dobije u trećem kolu grupe. Oni već odavno nisu vrhunska ekipa..
N

Nicker

pre oko 3 sata

Muslera je ozbiljno precenjen golman,mogao ih je kostati jos 2010. protiv Gane kada mu je Muntari dao gol sa 40 metara,Van Bronkhorst takodje,mada je to bio daleko precizniji sut
G

Gost555

pre oko 3 sata

Nikad gore Svetsko prvenstvo, vidi se da ima puno cudnih rezultata. Svi muckaju.
M

Miki234

pre oko 4 sata

Do koje mjere se fudbal globalizovao,svako ga igra.Dobar bunker, jaka motivacija i drzava za koju vecina nije ni znala da postoji izbori dva remija protiv dvije vele sile Spanije i Urugvaja.Al zato je fudbal to sto jeste,jer je cesto nepredvidiv, narocito na mundijalu.Doduse i ove jake reprezentacije nisu jos tolko uigrane da lako razbiju bunker,a i u grupnoj fazi se igra malo opreznije.

50 miliona razloga

pre oko 4 sata

Gledao upravo, jedna od boljih utakmica do sada na SP
J

Jaskelaainen

pre oko 3 sata

Nisi ti gledao prikane moj Engleska-Hrvstska, Holandija-Svedska.

Veljko Pavlović

pre oko 4 sata

Bravoooooo bre jako samo
n

nemanja1512

pre oko 4 sata

dobar fudbal se igra, pogotovo ove "manje" reprezentacije,
Б

Б.

pre oko 4 sata

Каква рокачина.
d

dadandadan

pre oko 4 sata

Hahahah Urugvaj da ima obraza još u dresovima na avion i pravac Montevideo, a Bielsa ostavku prije nego što se ovi otuširaju. Muslera skrivi gol prvi meč i Bielsa ga nagradi s ponovnim startanjem, potom izlijeće kao bik. Srce kao avion i kapa do poda Zelenortskima, sad Arabiju dobiti i onda šta Bog da.

Zvezdas1989

pre oko 4 sata

Urugvaj slabiji dosta u odnosu na prethodne godine
И

И

pre oko 4 sata

Jedna od retkih utakmica zbog koje je vredelo ostati budan. Ko je spremao fizički i psihološki ovu ekipu Cape Verdea za prvenstvo zaslužuje da mu se napravi statua. Ljudi trče od prvog do poslednjeg minuta kao Bajern Minhen pod Hejkensom. To mi je glavna fascinacija. Taj nivo energije, motivacije, pa i organizacije, čist dokaz da može danas nadomestiti skoro sve. Mogli su i da pobede da je ovaj u pretposlednjem minutu video ovog levo umesto dodao u sredinu, ali šta reći ljudima, nisu stali 90 minuta. A što se Urugvaja tiče, istorijski ponor, ajde što reprezentacija nije jaka kao nekad, ali odbijam poverovati da takva fudbalska zemlja ne može da nadje boljeg golmana od Pantelije Muslere i boljeg trenera od Pantelije Bijelse 😃

Marko Bankovic

pre oko 4 sata

Pa kad su prvo bili kod nas na zagrevanje 😄
k

kliop

pre oko 4 sata

Nikad vise iznenadjenja na ovom svetskom
U

Ugarte

pre oko 3 sata

Nikad više ni kladionica bato moraju pare da se zarade.
h

hgft

pre oko 4 sata

Odlican mec pravi mundijalski
A

Alexis9

pre oko 4 sata

Urugvaj je mala zemlja i ocekivan je pad njihovog kvaliteta.Godinama su ih nosili Suarez i Kavani,nesto ranije Forlan a sada nema ni blizu takvog kvaliteta u napadu,otud i mucenje u zavrsnici.

Ikebana

pre oko 4 sata

Na ovom svetskom kladionice uzimaju lovu samo
U

Ugarte

pre oko 3 sata

Normalno sad će i Egipat da kiksne protiv Novog Zelanda i to je to.

Batina1

pre oko 4 sata

Još jedan srušen tiket.