Komentari na vest

CR7 kao filmski junak: I am back!

Semir88

pre 43 minute

Jeste da je protivnik bio nedorastao, ali Ronaldo je i sa 40 godina klasa za mnoge današnje napadače.
B

Bisko

pre oko 1 sat

Pre neki dan ste ga pljuvali.

Veljko Maricic

pre oko 1 sat

Najbolji igrac svih vremena

Sonja Velinovic

pre oko 1 sat

Jos 6 gola i pada messi

Mita

pre oko 1 sat

Slavicu dan kao slavu kad se ovaj bude penzionisao
t

tiesto

pre oko 1 sat

Koliko je jadan da to nije normalno

Daniel33

pre oko 1 sat

bravo ronaldo, dva gola svaka čast

karabasil1985@gmail.com

pre oko 2 sata

Drago mi je zbog Ronalda,ovo mi je trebalo,ova dva gola,da podigne samopouzdanje celoj Portugaliji,koja moze do titule,iako je rano Jos pricati o tome
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Koliko kompleksa i nemoci u jednom coveku, on se vratio protiv Uzbekistana... tuzno

dzeletheking@gmail.com

pre oko 2 sata

A neka je I on dao neki gol. Da se ne bi zaplakao.
B

Bokibo

pre oko 2 sata

Prva asocijacija na egoizam je upravo ovaj čovek. Da nije prvi postigao gol, ne bi dozvolio Mendešu da šutira slobodnjak.
N

Nemanjasabac

pre oko 2 sata

Nece ovaj dugo, dao veselom uzbekistanu golove, to mu je to do kraja.
E

Egoizmican

pre oko 2 sata

Ruzan sam i ljubomoran na sve oko sebe
C

Crazzy

pre oko 2 sata

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
M

Matija7

pre oko 2 sata

naravno da je cr7 najboljii!!!!!!
S

Slava222

pre oko 2 sata

tek je poceoooo !!! bravo
s

servlada85

pre oko 2 sata

Svaka cast,masina za golove...
K

Kuki2121

pre oko 2 sata

легенда рокииии
S

Simco9

pre oko 3 sata

on postao kao mile kitic, nije on za fudbal. igrali su protiv uzbekistana a cim ne daju mu loptu on se naljuti :D bas los igrac cekam onog dana kada vec zavrsava karijeru
u

user7575

pre oko 3 sata

Lako je davati golove uzbekistanu videcemo ga dalje!
L

Licemeri

pre oko 2 sata

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.

Miloš Orošić

pre oko 3 sata

Ovu je samo pocetak…
.

.,.,.,.,.

pre oko 3 sata

Covek je postao simbol egoizmicnog ponasanja u svetu, ljudima ce prva asocijacija na egoizam biti bas on, ali sta ces kad si iskompleksiran.
Џ

Џаипур

pre oko 3 sata

Човек је постао оличење правог спортисте, који је сав свој новац и време уложио у рад на себи, продужио себи фудбалски век и оборио силне рекорде. Биће заувек упамћен као најбољи голгетер који се икада појавио. Ти потражи стручну помоћ да ти неко погледа зашто имаш комплексе од професионалног фудбалера ког и не познајеш лично? Срећно првенство у ком играју врхунски Меси, Ембапе, Халанд, Роналдо свима који славе.
L

Lektor

pre oko 2 sata

Izraz "egoizmicnog" ne postoji. Ocigledno je da si, bas ti, iskompleksiran jer pokusavas ispasti pametan i koristiti izraz koji ne postoji u srpskom jeziku. Pametniji si dok cutis. Sve najbolje
v

vanDebek

pre oko 3 sata

kuku kakav bolesnik,jel ovo realno.misli da je demon cisti u njega.
n

nemanja1512

pre oko 3 sata

najjace kad procitas komentare, videcemo njega i mesija protiv jacih reprezentacija, a njih dvojica zajedno 2000 golova, nema ekip;e kojoj nisu dali gol