Komentari na vest

Don Karlo i Endrik – ima li raskola? I ko umesto Rafinje sada u Brazilu?

F

Flaki

pre 29 minuta

Ovaj Endrik je kao fantom, svi ga hvale a dečko odigrao tri dobre utakmice u Lionu i sad je Romario. 🤦‍♂️

Stefan Damnjanovic

pre 41 minuta

Dobar igrač nema šta
D

Dobitak7

pre oko 1 sat

Ma Endrik, nema ko drugi i ne treba niko drugi. Decko je u ozbiljnoj formi i zeljan igre, mislim da bi najvise doprineo ekipi

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 sat

Kratko i jasno - nema! Mada ga je Anćeloti trebao uvesti protiv Maroka...

Cao cao

pre oko 1 sat

Sad moždani zaigra. Ali do sada nije mogao da startuje jer i Rafinja, i Vini i Kunja su izmislili fudbal za Endrika

Lalala

pre oko 2 sata

Brazilska javnost bas smara... Zoa Pedro igra u Celsiju (nije to bas danas vise vrhunski klub, al PL ritam...) a Nejmar strimuje CS... I ovaj drugi poveden na SP, jos povredjen...

Osimen99

pre oko 2 sata

Igrac sa puno kvaliteta!
U

Uncledrew

pre oko 2 sata

Pustiti malog Endrika da igra
J

Janaćko

pre oko 3 sata

Glupi tviter izmislio raskol između Endrika i Anćelotija sa jako glupim forama. Anćeloti nije sujetan lik, ako treba zaigraće Endrik od starta.