Komentari na vest

Džud Belingem kao kralj džungle: Englezi izbegli evropsko minsko polje i naoštrili se na Brazil i Argentinu

Zoran Pavlovic

pre 5 minuta

Teško će Englezi do četvrtfinala
b

biniccki

pre oko 1 sat

Iskreno i nije neki igrač.

Mirko Zlatanović

pre oko 2 sata

Kotrljaju al dokle ce videćemo kad počne prave utakmice
Z

Zoki1906

pre oko 2 sata

Ne kontam zasto su prvo odigrali onako loše
U

Ugarte

pre oko 1 sat

Zbog kladionica zato što je mnogo ljudi igralo golove prvo poluvreme,realno da su hteli i zapinjali mogli su 2 u prvom da daju.
A

Andjusara

pre oko 1 sat

@Ugarte zato čist 1 na njih kvota 1.2 daš 2000e i lagan si 😂
R

Ridji anglosaksonci

pre oko 2 sata

Za ovo lelemudanje u prvom pol źelim vam sve najgore seme vam se zatrlo i da Bog da ispadnete odma ili bar posle sledece utakmice.Da vas ne vidim!
B

Brko

pre oko 2 sata

Brazil koji timski igra očajno, individualno jedino Vinisijus nešto uradi, vi već upisali u 1/8 finala? Kakva profesionalnost. Japan će ih sašit

Zivot je igra

pre oko 3 sata

Brazil il argentina aut....
F

Figaro

pre oko 3 sata

Nikad nista od engleza. Bss lose. Maks polufinale kao i uvek.

ledesma247

pre oko 3 sata

Da li na Brazilce ili male samuraje, ostaje da se vidi... 🇯🇵
@

@

pre oko 3 sata

Kakva grehota sto se vec sada sastaju...

Saša Stanivuk

pre oko 3 sata

Ispadaju u oba slučaja,dal Brazil dal Argentina😁
K

Koventri1986

pre oko 3 sata

Večito kalkulišu,večito nameštaju.Da Hrvatska nije povela protiv Gane,da im nije bilo ugroženo prvo mesto,ne bi dali gol do sutra.Išli na x,da se uzme još neka para na kladionici.
И

И

pre 2 minute

Interesantan sam znati kako bi to nacionalni tim engleske namestio utakmicu za kladionice? Kako bi to funkcionisalo u praksi? Koliko bi novca kladionice morale da isplate Kejnu, Belingemu, Saki i svim ostalima sa gigantskim ugovorima da nameste meč? Da li bi se radilo o desetinama, pa i stotinama miliona evra ukupno za sve aktere utakmice? Da li bi kladionice bile u plusu na toj jednoj utakmici kada bi obeštetile tu milijardersku ekipu? I kako to funkcioniše kada se dogovore sa kladionicama da će odigrati 0-0 sa Panamom, pa se iznenada predomisle nakon što je hrvatska dala gol? Da li ovi onda kažu "he, he nema veze, drugi put ćemo?". Nisam od onih koji smatraju da je svet ružičast i da ništa nije namešteno, čak naprotiv, ali ovo što ljudi ovde pišu, pa još dobijaju i brdo pluseva je krajnje zabrinjavajuće.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 3 sata

Друго полувреме далеко квалитетније. Енглеска као да има малих проблема са завршницом. Правили су прилике и заслужено су победили, али су се и мучили.
A

Antonioo

pre oko 3 sata

Dobar vezni red ima Engleska predvodjena Belingemom