Komentari na vest

Emotivni Sergej Barbarez: Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo

P

Prcko33

pre oko 1 sat

Svaka cast za prolaz , eto i nesto dobro da se malo vise nacija plasira pa i raduje . Ali ovo je smjejurija , utakmica sa Qatar-om juce je sramotna , ispod svakog nivoa kvaliteta ! Klasican amaterizam i jedne i druge ekipe, elementarne stvari skoro ljudi da ne znaju ! Smijesna grupa ali bas smijesna , ali svaka cast BiH iskoristile su pogodnosti !

Valentina Kolar

pre oko 1 sat

Svaka čast, čestitke
n

nista bez Srba

pre oko 1 sat

Od oca Ljube. Nema sta.

nenanena2

pre oko 1 sat

Za sada rezultatski ovo izgleda dobro, ali igra BiH ne uliva preveliku nadu protiv jačih protivnika u nokaut fazi
G

Glovoro

pre oko 1 sat

Komšije, svaka čast za prolaz. Zasluženo, nema šta. Pozdrav iz Brčkog!
z

zaks

pre oko 2 sata

Uspjeh jeste , ali realno , konkurencija u grupi slaba sem Švicarske .

zekadus

pre oko 2 sata

Javi se Pik-si!
S

Sid

pre oko 2 sata

Fudbal je velik i to se vidi po velikim slavljena u Bih. Drago mi je to videti. Ali Bih igra jako loše. Slabasni Katar je imao 6-7 šansi. Vezni red loš, odbrana spora. Ajde ovaj mali šta je dao gol je dobar.. Ali tanko je to jako
L

Luja

pre oko 2 sata

Bravo komšije. Pozdrav s Manjače.
m

magikco

pre oko 2 sata

Ma sta ovaj. Siksi bi sa bodom prosao do 1/16 finala i ispao od amera na penale bez suta na gol.

Scaloneta

pre oko 2 sata

Liči na Grofa Božovića
L

Letaq

pre oko 2 sata

Cestitke za treće mesto u grupi, samo po standardu SP do juče ovo je bilo ispadanje. Da smo mi igrali ovakvu grupu stručnjaci na portalu bi se smejali kako smo igrali sa super silom Kanadom i najjačim Katarom ikada. Prolaz bi bio ismejan, a torpedovanje već najavljeno. Takvi smo…
j

jeste

pre oko 1 sat

ali i Srbija je igrala na Svetskim prvenstvima i nije nikad sakupila 4 boda i imala je takodje ne tako jake grupe
L

L'Equipe

pre oko 2 sata

Realno ovo je bila najlosija grupa na celom prvenstvu ali da smo mi umesto njih vjerujem da ne bi prosli dalje hahaha
А

Аух

pre oko 2 sata

Ови бошЊООци су шампиони патетике

djole.

pre oko 2 sata

Imaju atmosferu kakvu mi možemo samo da sanjamo.I to ne samo u fudbalu.Prozori u košarci protiv Bosne u Pioniru oko 3000 ljudi atmosfera kao da je bdenje,u Bosni krcato,organizovano navijanje.
S

Sto

pre oko 2 sata

Govori o nama kakvi smo. Bozobrazni da bezobrazniji ne mozemo biti.
s

sta nije jasno

pre oko 1 sat

Naravno da govori.Zvezda i Partizan su najvazniji,stupovi srpstva,reprezentacija nebitna a u svakom gradu moraju da vladaju delije i grobari.Ostale ponizavati.Koga briga za Srbiju.Reci da nije tacno?Eh da,Evroliga je najvaznije takmicenje na svetu.
M

Milan bg

pre oko 3 sata

Sram te bilo Aleksandre Pavlovic nisi hteo da igras za srbiju nego za nemacku i ova deca sto igraju za bih su rodjena van bih pa ipak su prihvatili da igraju odakle su im roditelji
L

Luba

pre oko 2 sata

Šta misliš da bi Alajbegović igrao za Bosnu da ga je Nemačka pozvala? Pustimo to, nema emocija nego samo interes. Svaki igrač bira jaču reprezentaciju ide tamo gdje može imati više uspjeha.
R

RendiOrton13

pre oko 2 sata

Pa nije hteo jer je Piksi izjavio to što je izjavio na onoj čuvenoj press konferenciji. Bolji mu bio Gudelj.
@

@RendiOrton13

pre oko 2 sata

Sad ce ispasti da te uhodim posto sam ti odgovorio i na komentar o Lazeticu, ali ti nastavljas da nizes bisere i nebulozne komentare. Kakve veze ima Piski ili bilo ko drugi, sa odlukom Pavlovica da odabere Nemacku pre Srbije, u zivotu svako donosi odluke za sebe i sam snosi odgovoronost za te odluke bilo one dobre ili lose. Moze ko god hoce da bude selektor, ne bih u zivotu mogao da igram za bilo koga drugog osim za Srbiju, ali to je moj zivot, a Pavlovic zivi svoj i to je to. Malom je otac srbin majka srpkinja, a on je odlucio da bude nemac i to je to. Srecan put, kakav Piski kakvi bakraci.

Stefannnbgd

pre oko 3 sata

Jesam Grobar al Mirko je mozda i naj bolji igrac Mozzart bet superlige.
D

Dalibor CZ

pre oko 3 sata

Pobijedili raspali Katar i sad kao nesto veliko uradili?!
M

Mitro87

pre oko 3 sata

Mi bi i od Katara pukli.
N

Neko tamo daleko

pre oko 2 sata

Sto niste vi pobedili raspalu albaniju i to u sred srbije albanija vas ponizila 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
@

@неко тамо

pre oko 2 sata

Питање је, пошто би смо ишли у бараж. Чињеница је да сте били у најлакшој групи ба Мундијалу и да вас је једна екипа која није опет ни у топ 16 најјачих екипа одучила од фудбала. Међутим опет ту срећу треба и заслужити, тако да нема шта, честитке на пласману у 32 најбоље екипе на турниру.
T

Ta

pre oko 2 sata

Raspala albanija bi vas starala. Dobili amaterski katar i na srecu izvukli bod od kanade i sad to kao neki uspijeh. Cutite i ne blamirajte se. U utakmkci sa albanijom, vjeruj da bih za njih navijao protiv bih

ZIVAND

pre oko 3 sata

Bravo, sasvim zasluženo... Vi ste tu na mesto planiano za Italiju ali oni kao i mi tipuju i gledaju prenos na tv

Meda74

pre oko 3 sata

Čestitke tebi i ekipi na uspehu
M

Marko rssss

pre oko 3 sata

Svaka čast ja se lično radujem u Republici Srpskoj od sveg srca jer imam puno prijatelja muslimana.Tako su me vaspitali roditelji da ne mrzim druge ljude jer u mržnji nema nicek dobro jer su to moji roditelji najbolje ostlili puno sreće dalje biće teško prtiv Amerike.
P

Pa

pre oko 2 sata

Ne traba ih mrziti, ali sto bi se radovao njihovoj pobjedi?! To ne razumijem nikako.
M

Markoo rsss

pre oko 2 sata

@Pa Zato sto ima Prikatelje iz Bosne koji su muslimani ako znaš sta su Prijatelji, koji drugi razlog tražiš valjda imas prijatelj u životu drugare koje cenis postujes kako ne razumeš?
E

Eto ba Pa

pre oko 1 sat

@Pa .Zato sto Bosna postuje svoje komsije , sto su momci koji su juce igrali rodjeni u zemljama EU kao djeca izbjeglice, jer su njihovi roditelji pobjegli od rata u kojem je Srbija napala njihovu zemlju. Zato treba navijati za BIH, pokazati da Srbija zna da voli a ne samo da mrzi!