Komentari na vest
Emotivni Sergej Barbarez: Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo
P
Prcko33
pre oko 1 sat
Svaka cast za prolaz , eto i nesto dobro da se malo vise nacija plasira pa i raduje . Ali ovo je smjejurija , utakmica sa Qatar-om juce je sramotna , ispod svakog nivoa kvaliteta ! Klasican amaterizam i jedne i druge ekipe, elementarne stvari skoro ljudi da ne znaju ! Smijesna grupa ali bas smijesna , ali svaka cast BiH iskoristile su pogodnosti !
Valentina Kolar
pre oko 1 sat
Svaka čast, čestitke
n
nista bez Srba
pre oko 1 sat
Od oca Ljube. Nema sta.
nenanena2
pre oko 1 sat
Za sada rezultatski ovo izgleda dobro, ali igra BiH ne uliva preveliku nadu protiv jačih protivnika u nokaut fazi
G
Glovoro
pre oko 1 sat
Komšije, svaka čast za prolaz. Zasluženo, nema šta.
Pozdrav iz Brčkog!
z
zaks
pre oko 2 sata
Uspjeh jeste , ali realno , konkurencija u grupi slaba sem Švicarske .
zekadus
pre oko 2 sata
Javi se Pik-si!
S
Sid
pre oko 2 sata
Fudbal je velik i to se vidi po velikim slavljena u Bih. Drago mi je to videti. Ali Bih igra jako loše. Slabasni Katar je imao 6-7 šansi. Vezni red loš, odbrana spora. Ajde ovaj mali šta je dao gol je dobar.. Ali tanko je to jako
L
Luja
pre oko 2 sata
Bravo komšije. Pozdrav s Manjače.
m
magikco
pre oko 2 sata
Ma sta ovaj. Siksi bi sa bodom prosao do 1/16 finala i ispao od amera na penale bez suta na gol.
Scaloneta
pre oko 2 sata
Liči na Grofa Božovića
L
Letaq
pre oko 2 sata
Cestitke za treće mesto u grupi, samo po standardu SP do juče ovo je bilo ispadanje. Da smo mi igrali ovakvu grupu stručnjaci na portalu bi se smejali kako smo igrali sa super silom Kanadom i najjačim Katarom ikada. Prolaz bi bio ismejan, a torpedovanje već najavljeno. Takvi smo…
j
jeste
pre oko 1 sat
ali i Srbija je igrala na Svetskim prvenstvima i nije nikad sakupila 4 boda i imala je takodje ne tako jake grupe
L
L'Equipe
pre oko 2 sata
Realno ovo je bila najlosija grupa na celom prvenstvu ali da smo mi umesto njih vjerujem da ne bi prosli dalje hahaha
А
Аух
pre oko 2 sata
Ови бошЊООци су шампиони патетике
djole.
pre oko 2 sata
Imaju atmosferu kakvu mi možemo samo da sanjamo.I to ne samo u fudbalu.Prozori u košarci protiv Bosne u Pioniru oko 3000 ljudi atmosfera kao da je bdenje,u Bosni krcato,organizovano navijanje.
S
Sto
pre oko 2 sata
Govori o nama kakvi smo. Bozobrazni da bezobrazniji ne mozemo biti.
s
sta nije jasno
pre oko 1 sat
Naravno da govori.Zvezda i Partizan su najvazniji,stupovi srpstva,reprezentacija nebitna a u svakom gradu moraju da vladaju delije i grobari.Ostale ponizavati.Koga briga za Srbiju.Reci da nije tacno?Eh da,Evroliga je najvaznije takmicenje na svetu.
M
Milan bg
pre oko 3 sata
Sram te bilo Aleksandre Pavlovic nisi hteo da igras za srbiju nego za nemacku i ova deca sto igraju za bih su rodjena van bih pa ipak su prihvatili da igraju odakle su im roditelji
L
Luba
pre oko 2 sata
Šta misliš da bi Alajbegović igrao za Bosnu da ga je Nemačka pozvala? Pustimo to, nema emocija nego samo interes. Svaki igrač bira jaču reprezentaciju ide tamo gdje može imati više uspjeha.
R
RendiOrton13
pre oko 2 sata
Pa nije hteo jer je Piksi izjavio to što je izjavio na onoj čuvenoj press konferenciji. Bolji mu bio Gudelj.
@
@RendiOrton13
pre oko 2 sata
Sad ce ispasti da te uhodim posto sam ti odgovorio i na komentar o Lazeticu, ali ti nastavljas da nizes bisere i nebulozne komentare.
Kakve veze ima Piski ili bilo ko drugi, sa odlukom Pavlovica da odabere Nemacku pre Srbije, u zivotu svako donosi odluke za sebe i sam snosi odgovoronost za te odluke bilo one dobre ili lose.
Moze ko god hoce da bude selektor, ne bih u zivotu mogao da igram za bilo koga drugog osim za Srbiju, ali to je moj zivot, a Pavlovic zivi svoj i to je to.
Malom je otac srbin majka srpkinja, a on je odlucio da bude nemac i to je to. Srecan put, kakav Piski kakvi bakraci.
Stefannnbgd
pre oko 3 sata
Jesam Grobar al Mirko je mozda i naj bolji igrac Mozzart bet superlige.
D
Dalibor CZ
pre oko 3 sata
Pobijedili raspali Katar i sad kao nesto veliko uradili?!
M
Mitro87
pre oko 3 sata
Mi bi i od Katara pukli.
N
Neko tamo daleko
pre oko 2 sata
Sto niste vi pobedili raspalu albaniju i to u sred srbije albanija vas ponizila 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
@
@неко тамо
pre oko 2 sata
Питање је, пошто би смо ишли у бараж. Чињеница је да сте били у најлакшој групи ба Мундијалу и да вас је једна екипа која није опет ни у топ 16 најјачих екипа одучила од фудбала. Међутим опет ту срећу треба и заслужити, тако да нема шта, честитке на пласману у 32 најбоље екипе на турниру.
T
Ta
pre oko 2 sata
Raspala albanija bi vas starala. Dobili amaterski katar i na srecu izvukli bod od kanade i sad to kao neki uspijeh. Cutite i ne blamirajte se. U utakmkci sa albanijom, vjeruj da bih za njih navijao protiv bih
ZIVAND
pre oko 3 sata
Bravo, sasvim zasluženo... Vi ste tu na mesto planiano za Italiju ali oni kao i mi tipuju i gledaju prenos na tv

Meda74
pre oko 3 sata
Čestitke tebi i ekipi na uspehu
M
Marko rssss
pre oko 3 sata
Svaka čast ja se lično radujem u Republici Srpskoj od sveg srca jer imam puno prijatelja muslimana.Tako su me vaspitali roditelji da ne mrzim druge ljude jer u mržnji nema nicek dobro jer su to moji roditelji najbolje ostlili puno sreće dalje biće teško prtiv Amerike.
P
Pa
pre oko 2 sata
Ne traba ih mrziti, ali sto bi se radovao njihovoj pobjedi?! To ne razumijem nikako.
M
Markoo rsss
pre oko 2 sata
@Pa Zato sto ima Prikatelje iz Bosne koji su muslimani ako znaš sta su Prijatelji, koji drugi razlog tražiš valjda imas prijatelj u životu drugare koje cenis postujes kako ne razumeš?
E
Eto ba Pa
pre oko 1 sat
@Pa .Zato sto Bosna postuje svoje komsije , sto su momci koji su juce igrali rodjeni u zemljama EU kao djeca izbjeglice, jer su njihovi roditelji pobjegli od rata u kojem je Srbija napala njihovu zemlju. Zato treba navijati za BIH, pokazati da Srbija zna da voli a ne samo da mrzi!

.jpg.webp)





.jpg.webp)
