Komentari na vest

Gorštaci iz tuđine idu donjim putem, Lomond je rezervisan za škotske duše

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Bili su veoma dobri, ali grupna faza deluje kao limit za njih.

tosic.doo@gmail.com

pre oko 2 sata

nemaju šta, ali ok, bili su bar...

Djuka0903

pre oko 3 sata

Točak sreće se okrece😪😪

Gatsby82

pre oko 3 sata

Nemaju šanse, jer su ekipe iz zadnjih grupa privilegovane, mogu da šteluju kako im odgovara. Škoti u jakog grupi bili, nisu mogli više. Nemaju iskreno ni neki sastav, plus što imaju dosta starih igrača. Svakako jedni od najsipmatičnijh navijača na svetu
o

ozzy

pre oko 3 sata

pesma koju su odlično obradili Ortodox Celts sa Anom Sofrenović
M

Maya888

pre oko 3 sata

Fudbaleri nisu pokazali nista, za razliku od navijaca koji su dali sve.
T

Tartan Army

pre oko 3 sata

Šteta što su tako slabi, ali super im je priča, lepo je videti ih na velikom takmičenju
.

..

pre oko 3 sata

Koliko oni samo vole fudbal, i Škoti i Irci i Velšani...A sa druge strane toliko ga loše igraju, samo centar šutevi, lopta u bunar pa ako se nekad nešto desi, super...Pas igra ništa, neke akcije, ništa, znaju da primaju kiks golove. Takvi su im i fudbalski klubovi, obično neko tabanje, tuča i opet čekanje tog centar šuta ili nekog karambola u šesnaestercu.
b

bbgarko

pre oko 3 sata

Ma gde oni slabi su dosta ,sad cemo da vidimo rasplet svega
s

svejedno

pre 38 minuta

nece proci namestice se neki x i cao