Komentari na vest
Gorštaci iz tuđine idu donjim putem, Lomond je rezervisan za škotske duše
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Bili su veoma dobri, ali grupna faza deluje kao limit za njih.
tosic.doo@gmail.com
pre oko 2 sata
nemaju šta, ali ok, bili su bar...
Djuka0903
pre oko 3 sata
Točak sreće se okrece😪😪
Gatsby82
pre oko 3 sata
Nemaju šanse, jer su ekipe iz zadnjih grupa privilegovane, mogu da šteluju kako im odgovara. Škoti u jakog grupi bili, nisu mogli više. Nemaju iskreno ni neki sastav, plus što imaju dosta starih igrača.
Svakako jedni od najsipmatičnijh navijača na svetu
o
ozzy
pre oko 3 sata
pesma koju su odlično obradili Ortodox Celts sa Anom Sofrenović
M
Maya888
pre oko 3 sata
Fudbaleri nisu pokazali nista, za razliku od navijaca koji su dali sve.
T
Tartan Army
pre oko 3 sata
Šteta što su tako slabi, ali super im je priča, lepo je videti ih na velikom takmičenju
.
..
pre oko 3 sata
Koliko oni samo vole fudbal, i Škoti i Irci i Velšani...A sa druge strane toliko ga loše igraju, samo centar šutevi, lopta u bunar pa ako se nekad nešto desi, super...Pas igra ništa, neke akcije, ništa, znaju da primaju kiks golove. Takvi su im i fudbalski klubovi, obično neko tabanje, tuča i opet čekanje tog centar šuta ili nekog karambola u šesnaestercu.
b
bbgarko
pre oko 3 sata
Ma gde oni slabi su dosta ,sad cemo da vidimo rasplet svega
s
svejedno
pre 38 minuta
nece proci namestice se neki x i cao
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.
nedelja | 28.06.2026.

.jpg.webp.webp)






